Mazzu zorgt voor tweede verrassing in Anderlecht-selectie

door
Mazzu zorgt voor tweede verrassing in Anderlecht-selectie

Anderlecht pakte tot dusver vier op zes in de groepsfase van de Conference League. Het won eerst nipt van Silkeborg en speelde daarna 0-0 gelijk op het veld van FCSB. Nu wacht Paars-Wit echter zijn moeilijkste opdracht tot dusver in deze campagne, want het treft in zijn volgende twee wedstrijden twee keer West Ham United. Donderdag zakken de Engelsen af naar het Lotto Park.


Felice Mazzu gaf zopas zijn selectie vrij voor die wedstrijd en daarin kiest hij voor enkele opvallende namen. Zo maakt de 17-jarige Lucas Stassin voor de eerste keer zijn opwachting. Dat zat er wel aan te komen, want de jonge spits werd woensdag al op de training van de A-kern gespot en hij maakte de voorbije weken ook indruk bij RSCA Futures. Hij scoorde al zes keer in zeven wedstrijden in de Challenger Pro League.

Een andere opmerkelijke naam in de selectie is echter die van Moussa N'Diaye. De 20-jarige Senegalees werd in de zomer weggeplukt bij de B-ploeg van FC Barcelona, maar wacht nog steeds op zijn officiële debuut in de hoofdmacht van Paars-Wit. De verdediger maakt tegenwoordig zijn minuten bij de Futures in 1B, al zat hij tegen FCSB wel al eens op de bank.

AFVALLERS
Verder kan Mazzu ook opnieuw rekenen op Benito Raman, die de voorbije wedstrijden moest missen door eerst een blessure en daarna ziekte. Er zullen wel nog enkele spelers uit de selectie moeten afvallen, want Mazzu selecteerde maar liefst 25 spelers voor de wedstrijd. In de Conference League mogen 23 namen op het wedstrijdblad gezet worden.


LEES OOK: Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Moet Stassin meteen minuten krijgen?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

24
24
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

57
57
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

30
30
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

44
44
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

53
53
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

121
121
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

83
83
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

73
73
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

92
92
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

243
243
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

278
278
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

133
133
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

45
45
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

306
306
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

92
92
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

124
124
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

351
351
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

185
185
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

209
209
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

115
115
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

449
449
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws