'Ruildeal bezorgt Sambi Lokonga droomtransfer'

433
'Ruildeal bezorgt Sambi Lokonga droomtransfer'

Albert Sambi Lokonga beleeft voorlopig weinig plezier aan zijn tweede seizoen bij Arsenal. De Gunners doen het dan wel uitstekend en staan na acht speeldagen zelfs aan de leiding in de Premier League, maar de rol van onze landgenoot in het succes is quasi nihil. Hij moet zich net als in de tweede helft van vorig seizoen immers vrede nemen met een rol als invaller.


Granit Xhaka en Thomas Partey zijn het vaste duo op het middenveld voor Mikel Arteta. Daardoor kwam Sambi Lokonga dit seizoen tot dusver slechts drie keer aan de aftrap: samen met een pak andere bankzitters in de Europa League tegen FC Zürich en in de competitiewedstrijden tegen Aston Villa en Manchester United, toen Partey geblesseerd was. Verder moest hij tevreden zijn met enkele korte invalbeurten.

Bovendien zou Arsenal nog op zoek zijn naar verdere versterking op het middenveld, waardoor de speelkansen van de 22-jarige nog verder dreigen te zakken. Al kan die zoektocht ook in zijn voordeel uitdraaien, want Italiaanse bronnen stellen dat Sambi Lokonga op die manier een transfer naar Juventus kan versieren. Arsenal zou bij de Oude Dame graag Manuel Locatelli weghalen en zou bereid zijn de Rode Duivel in ruil aan te bieden.

WK-KANSEN
Juventus zou in ieder geval een zeer interessante uitdaging zijn voor Sambi Lokonga, al zal een transfer voor zijn kansen op een WK-selectie te laat komen. Het jeugdproduct van Anderlecht debuteerde in september 2021 met een invalbeurt tegen Estland, maar kon sindsdien geen kansen meer versieren bij de Rode Duivels. Hij lijkt de voorbije maanden bovendien in de pikorde gepasseerd te zijn door Orel Mangala en vooral Amadou Onana, die na zijn sterke prestatie in Nederland stilaan een zekerheid in de WK-selectie lijkt te zijn.

LEES OOK: 'Bayern München zet alles op alles voor knaldeal met Arsenal'

Zou Juventus een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

31
31
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

15
15
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

152
152
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

96
96
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

177
177
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

927
927
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

913
913
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws