'Ruildeal bezorgt Sambi Lokonga droomtransfer'

door
'Ruildeal bezorgt Sambi Lokonga droomtransfer'

Albert Sambi Lokonga beleeft voorlopig weinig plezier aan zijn tweede seizoen bij Arsenal. De Gunners doen het dan wel uitstekend en staan na acht speeldagen zelfs aan de leiding in de Premier League, maar de rol van onze landgenoot in het succes is quasi nihil. Hij moet zich net als in de tweede helft van vorig seizoen immers vrede nemen met een rol als invaller.


Granit Xhaka en Thomas Partey zijn het vaste duo op het middenveld voor Mikel Arteta. Daardoor kwam Sambi Lokonga dit seizoen tot dusver slechts drie keer aan de aftrap: samen met een pak andere bankzitters in de Europa League tegen FC Zürich en in de competitiewedstrijden tegen Aston Villa en Manchester United, toen Partey geblesseerd was. Verder moest hij tevreden zijn met enkele korte invalbeurten.

Bovendien zou Arsenal nog op zoek zijn naar verdere versterking op het middenveld, waardoor de speelkansen van de 22-jarige nog verder dreigen te zakken. Al kan die zoektocht ook in zijn voordeel uitdraaien, want Italiaanse bronnen stellen dat Sambi Lokonga op die manier een transfer naar Juventus kan versieren. Arsenal zou bij de Oude Dame graag Manuel Locatelli weghalen en zou bereid zijn de Rode Duivel in ruil aan te bieden.

WK-KANSEN
Juventus zou in ieder geval een zeer interessante uitdaging zijn voor Sambi Lokonga, al zal een transfer voor zijn kansen op een WK-selectie te laat komen. Het jeugdproduct van Anderlecht debuteerde in september 2021 met een invalbeurt tegen Estland, maar kon sindsdien geen kansen meer versieren bij de Rode Duivels. Hij lijkt de voorbije maanden bovendien in de pikorde gepasseerd te zijn door Orel Mangala en vooral Amadou Onana, die na zijn sterke prestatie in Nederland stilaan een zekerheid in de WK-selectie lijkt te zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

Zou Juventus een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

5
5
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

87
87
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

59
59
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

11
11
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

294
294
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

93
93
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

293
293
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

24
24
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

50
50
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

251
251
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

58
58
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

250
250
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

247
247
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

112
112
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

521
521
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

331
331
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

416
416
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

300
300
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

159
159
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

326
326
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

255
255
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1383
1383
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

296
296
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

204
204

Meer sportnieuws