'Ruildeal bezorgt Sambi Lokonga droomtransfer'

433 stemmen
'Ruildeal bezorgt Sambi Lokonga droomtransfer'

Albert Sambi Lokonga beleeft voorlopig weinig plezier aan zijn tweede seizoen bij Arsenal. De Gunners doen het dan wel uitstekend en staan na acht speeldagen zelfs aan de leiding in de Premier League, maar de rol van onze landgenoot in het succes is quasi nihil. Hij moet zich net als in de tweede helft van vorig seizoen immers vrede nemen met een rol als invaller.


Granit Xhaka en Thomas Partey zijn het vaste duo op het middenveld voor Mikel Arteta. Daardoor kwam Sambi Lokonga dit seizoen tot dusver slechts drie keer aan de aftrap: samen met een pak andere bankzitters in de Europa League tegen FC Zürich en in de competitiewedstrijden tegen Aston Villa en Manchester United, toen Partey geblesseerd was. Verder moest hij tevreden zijn met enkele korte invalbeurten.

Bovendien zou Arsenal nog op zoek zijn naar verdere versterking op het middenveld, waardoor de speelkansen van de 22-jarige nog verder dreigen te zakken. Al kan die zoektocht ook in zijn voordeel uitdraaien, want Italiaanse bronnen stellen dat Sambi Lokonga op die manier een transfer naar Juventus kan versieren. Arsenal zou bij de Oude Dame graag Manuel Locatelli weghalen en zou bereid zijn de Rode Duivel in ruil aan te bieden.

WK-KANSEN
Juventus zou in ieder geval een zeer interessante uitdaging zijn voor Sambi Lokonga, al zal een transfer voor zijn kansen op een WK-selectie te laat komen. Het jeugdproduct van Anderlecht debuteerde in september 2021 met een invalbeurt tegen Estland, maar kon sindsdien geen kansen meer versieren bij de Rode Duivels. Hij lijkt de voorbije maanden bovendien in de pikorde gepasseerd te zijn door Orel Mangala en vooral Amadou Onana, die na zijn sterke prestatie in Nederland stilaan een zekerheid in de WK-selectie lijkt te zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Zou Juventus een goede stap zijn voor Sambi Lokonga?

Meest recent

Schokgolf bij Rode Duivels: steunpilaar naar de bank?

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

3
3
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

65
65
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

59
59
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

82
82
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

123
123
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

74
74
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

213
213
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

277
277
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

449
449
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

373
373
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

460
460
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

252
252
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

67
67
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

513
513
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

343
343
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

350
350
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

165
165
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

59
59
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

287
287
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

347
347
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

473
473
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

258
258
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1757
1757
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

651
651
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

269
269

Meer sportnieuws