Vanhaezebrouck: "Hopelijk vullen zij niet het hele stadion"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent neemt het morgenavond in eigen huis op tegen het Zweedse Djurgardens. De Zweedse koploper zal een taaie klant worden en er zullen ook de nodige Zweedse fans naar Gent afzakken.  Hein Vanhaezebrouck kreeg er een vraag over van Zweedse media.


“Ik hoop dat de Zweden niet het hele stadion gaan vullen (lacht). Het is, om verschillende redenen, moeilijk voor ons om het stadion te vullen in de Conference League. De laatste keer waren ze niet in grote getalen aanwezig, maar toen waren ze fantastisch. Nu Djurgardens meer tickets krijgt, hoop ik dat er toch meer fans van AA Gent aanwezig zullen zijn", liet de coach weten op zijn perspraatje.

AA Gent had eerst 1.200 tickets beschikbaar voor de bezoekende fans, maar zij krijgen nu dus extra tickets voorhanden. "Zoals bekend heeft KAA Gent 1.000 tickets toegewezen aan Djurgårdens voor het bezoekersvak, en 200 categorie 1-tickets voor vak 326. Dit werd eerder ook zo gecommuniceerd. Toch willen club en politie voorbereid zijn op de mogelijke komst van Zweedse supporters zonder ticket. In dat verband zullen vakken 325, 326 en 327 niet toegankelijk zijn voor Gent-supporters. Deze supporters zijn gecontacteerd en krijgen een andere (en betere) plaats op Tribune 3. Vak 325 blijft sowieso volledig leeg en zal - afgebakend door stewards - als buffervak dienen. Ook op de promenade zullen beide supporterskampen door extra maatregelen volledig van elkaar gescheiden zijn. Vak 423 zal eveneens leeg blijven. Dat zorgt er ook voor dat supporters van Gent in Tribune 4 dichter bij elkaar zullen zitten. Vakken 326 en 327 zullen worden gebruikt om eventuele Zweedse fans in onder te brengen die zich op wedstrijddag alsnog zouden aandienen, hoewel dit ten zeerste afgeraden werd en wordt. Djurgårdens zal verantwoordelijk zijn voor de selectie en registratie van deze supporters", liet Gent weten.

 

Zullen er meer dan 10.000 fans zijn?

Meest recent

Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

3
3
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

20
20
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

36
36
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

73
73
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

36
36
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

352
352
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

29
29
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

72
72
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

235
235
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

56
56
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

333
333
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

360
360
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

94
94
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

357
357
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

99
99
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

190
190
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

97
97
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

258
258
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

57
57
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

263
263
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

287
287
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

313
313
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

113
113

Meer sportnieuws