Vanhaezebrouck: "Hopelijk vullen zij niet het hele stadion"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent neemt het morgenavond in eigen huis op tegen het Zweedse Djurgardens. De Zweedse koploper zal een taaie klant worden en er zullen ook de nodige Zweedse fans naar Gent afzakken.  Hein Vanhaezebrouck kreeg er een vraag over van Zweedse media.


“Ik hoop dat de Zweden niet het hele stadion gaan vullen (lacht). Het is, om verschillende redenen, moeilijk voor ons om het stadion te vullen in de Conference League. De laatste keer waren ze niet in grote getalen aanwezig, maar toen waren ze fantastisch. Nu Djurgardens meer tickets krijgt, hoop ik dat er toch meer fans van AA Gent aanwezig zullen zijn", liet de coach weten op zijn perspraatje.

AA Gent had eerst 1.200 tickets beschikbaar voor de bezoekende fans, maar zij krijgen nu dus extra tickets voorhanden. "Zoals bekend heeft KAA Gent 1.000 tickets toegewezen aan Djurgårdens voor het bezoekersvak, en 200 categorie 1-tickets voor vak 326. Dit werd eerder ook zo gecommuniceerd. Toch willen club en politie voorbereid zijn op de mogelijke komst van Zweedse supporters zonder ticket. In dat verband zullen vakken 325, 326 en 327 niet toegankelijk zijn voor Gent-supporters. Deze supporters zijn gecontacteerd en krijgen een andere (en betere) plaats op Tribune 3. Vak 325 blijft sowieso volledig leeg en zal - afgebakend door stewards - als buffervak dienen. Ook op de promenade zullen beide supporterskampen door extra maatregelen volledig van elkaar gescheiden zijn. Vak 423 zal eveneens leeg blijven. Dat zorgt er ook voor dat supporters van Gent in Tribune 4 dichter bij elkaar zullen zitten. Vakken 326 en 327 zullen worden gebruikt om eventuele Zweedse fans in onder te brengen die zich op wedstrijddag alsnog zouden aandienen, hoewel dit ten zeerste afgeraden werd en wordt. Djurgårdens zal verantwoordelijk zijn voor de selectie en registratie van deze supporters", liet Gent weten.

 

Zullen er meer dan 10.000 fans zijn?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

14
14
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

75
75
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

46
46
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

197
197
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

251
251
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

536
536
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

242
242
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

459
459
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

41
41
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

279
279
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

124
124
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

115
115
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

521
521
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

189
189
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

167
167
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

146
146

Meer sportnieuws