Mazzu reageert op de kritiek na vijfde nederlaag

door
Mazzu reageert op de kritiek na vijfde nederlaag

RSC Anderlecht neemt het morgenavond op tegen West Ham United. Een zware dobber. Felice Mazzu heeft vertrouwen voor de match in de Conference League.


"De groep heeft goed gereageerd op de nederlaag. Het is echter nog wachten op die déclic, maar die kan er misschien komen tegen West Ham United. We spelen nu in een andere competitie en ik denk dat mijn groep in staat is om iets moois te tonen tegen een ploeg van een hoog niveau als West Ham United. De match is misschien minder belangrijk dan die van zondag tegen KV Mechelen, toch voel ik heel veel zin in de groep", liet Mazzu weten op zijn perspraatje.

MENINGEN RESPECTEREN

Mazzu kreeg de nodige kritiek en zijn positie werd in heel wat media in vraag gesteld. De coach jaagt zich daar niet in op. “Je moet de meningen van mensen respecteren en wij hebben het recht om akkoord te gaan of niet. Het hoort bij de sector waarin we werken en ik accepteer dat. Zolang het niet rechtstreeks op de man wordt gespeeld, ben ik iemand die kritiek makkelijk kan aanvaarden. Ik werk op dezelfde manier verder met mijn groep, waarmee er volgens mij een goede verstandhouding is", vertelde de trainer.

Er was ook kritiek op het bestuur, dat een zwakkere kern dan vorig jaar samenstelde volgens velen. Mazzu kijkt enkel naar zijn eigen kern. "Het is niet mijn rol om over andere trainers te praten of over voorgaande jaren. Ik moet mij bezighouden met de spelers die er zijn en hen zo goed mogelijk voorbereiden."

LEES OOK: ‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Gaat RSCA stunten tegen West Ham?

Meest recent

Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

2
2
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

35
35
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

125
125
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

155
155
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

88
88
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

348
348
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

47
47
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

114
114
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

190
190
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

103
103
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

45
45
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

183
183
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

328
328
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

376
376
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

178
178
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

101
101
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

461
461
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

574
574
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

145
145
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

165
165
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

151
151
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

123
123
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

250
250
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

2301
2301
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

509
509

Meer sportnieuws