'Real Madrid bereikt akkoord met Benzema'

door stemmen
'Real Madrid bereikt akkoord met Benzema'

Op 17 oktober wordt in Parijs voor de 66ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Voor de eerste keer zal de trofee toegekend worden aan de beste speler van het voorbije seizoen, want in het verleden ging de prijs altijd naar de beste speler van het voorbije kalenderjaar. Met Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne zijn ook twee Belgen genomineerd, maar de absolute topfavoriet om Lionel Messi op te volgen is zonder twijfel Karim Benzema.


De spits is intussen al 34, maar beleefde vorig seizoen misschien wel het beste jaar uit zijn carrière. Hij was in totaal goed voor maar liefst 44 doelpunten en vijftien assists in 46 wedstrijden en loodste op die manier Real Madrid naar de titel in La Liga en een nieuwe eindzege in de Champions League, waar hij in de knock-outfase hattricks scoorde tegen PSG en Chelsea.

Ondanks zijn gevorderde leeftijd zit er dus nog geen sleet op de Fransman en dus is het logisch dat Real graag langer met hem verder wil. Het contract van Benzema in het Bernabeu loopt na dit seizoen af, maar daar zou snel verandering in komen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is er immers een akkoord om de overeenkomst tot 2024 te verlengen en zullen de handtekeningen ook snel gezet worden.

VIJFTIEN JAAR
Dat betekent dat Benzema de kaap van vijftien jaar als speler van Real Madrid zal ronden, want de Koninklijke nam hem in 2009 over van Olympique Lyon. Het werd een bijzonder vruchtbare samenwerking, want samen wonnen Real en Benzema vier titels, twee bekers, vijf keer de Champions League en vier keer het WK voor clubteams. Met Frankrijk zette Benzema ook nog eens de Nations League op zijn palmares, al miste hij de wereldtitel van 2018 doordat hij verbannen was na zijn betrokkenheid in een afpersingszaak rond collega-international Valbuena.


LEES OOK: ‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

Moet Real in 2024 een vervanger voor Benzema zoeken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

5
5
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

14
14
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

42
42
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

39
39
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

124
124
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

155
155
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

123
123
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

117
117
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

454
454
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

659
659
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

393
393
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

292
292
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

277
277
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

434
434
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws