'Real Madrid bereikt akkoord met Benzema'

door
'Real Madrid bereikt akkoord met Benzema'

Op 17 oktober wordt in Parijs voor de 66ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Voor de eerste keer zal de trofee toegekend worden aan de beste speler van het voorbije seizoen, want in het verleden ging de prijs altijd naar de beste speler van het voorbije kalenderjaar. Met Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne zijn ook twee Belgen genomineerd, maar de absolute topfavoriet om Lionel Messi op te volgen is zonder twijfel Karim Benzema.


De spits is intussen al 34, maar beleefde vorig seizoen misschien wel het beste jaar uit zijn carrière. Hij was in totaal goed voor maar liefst 44 doelpunten en vijftien assists in 46 wedstrijden en loodste op die manier Real Madrid naar de titel in La Liga en een nieuwe eindzege in de Champions League, waar hij in de knock-outfase hattricks scoorde tegen PSG en Chelsea.

Ondanks zijn gevorderde leeftijd zit er dus nog geen sleet op de Fransman en dus is het logisch dat Real graag langer met hem verder wil. Het contract van Benzema in het Bernabeu loopt na dit seizoen af, maar daar zou snel verandering in komen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is er immers een akkoord om de overeenkomst tot 2024 te verlengen en zullen de handtekeningen ook snel gezet worden.

VIJFTIEN JAAR
Dat betekent dat Benzema de kaap van vijftien jaar als speler van Real Madrid zal ronden, want de Koninklijke nam hem in 2009 over van Olympique Lyon. Het werd een bijzonder vruchtbare samenwerking, want samen wonnen Real en Benzema vier titels, twee bekers, vijf keer de Champions League en vier keer het WK voor clubteams. Met Frankrijk zette Benzema ook nog eens de Nations League op zijn palmares, al miste hij de wereldtitel van 2018 doordat hij verbannen was na zijn betrokkenheid in een afpersingszaak rond collega-international Valbuena.


LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Moet Real in 2024 een vervanger voor Benzema zoeken?

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

8
8
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

79
79
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

42
42
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

273
273
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

98
98
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

699
699
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

151
151
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

622
622
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

64
64
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

163
163
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

222
222
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

560
560
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

553
553
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

207
207
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

85
85

Meer sportnieuws