'Real Madrid bereikt akkoord met Benzema'

149
'Real Madrid bereikt akkoord met Benzema'

Op 17 oktober wordt in Parijs voor de 66ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Voor de eerste keer zal de trofee toegekend worden aan de beste speler van het voorbije seizoen, want in het verleden ging de prijs altijd naar de beste speler van het voorbije kalenderjaar. Met Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne zijn ook twee Belgen genomineerd, maar de absolute topfavoriet om Lionel Messi op te volgen is zonder twijfel Karim Benzema.


De spits is intussen al 34, maar beleefde vorig seizoen misschien wel het beste jaar uit zijn carrière. Hij was in totaal goed voor maar liefst 44 doelpunten en vijftien assists in 46 wedstrijden en loodste op die manier Real Madrid naar de titel in La Liga en een nieuwe eindzege in de Champions League, waar hij in de knock-outfase hattricks scoorde tegen PSG en Chelsea.

Ondanks zijn gevorderde leeftijd zit er dus nog geen sleet op de Fransman en dus is het logisch dat Real graag langer met hem verder wil. Het contract van Benzema in het Bernabeu loopt na dit seizoen af, maar daar zou snel verandering in komen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is er immers een akkoord om de overeenkomst tot 2024 te verlengen en zullen de handtekeningen ook snel gezet worden.

VIJFTIEN JAAR
Dat betekent dat Benzema de kaap van vijftien jaar als speler van Real Madrid zal ronden, want de Koninklijke nam hem in 2009 over van Olympique Lyon. Het werd een bijzonder vruchtbare samenwerking, want samen wonnen Real en Benzema vier titels, twee bekers, vijf keer de Champions League en vier keer het WK voor clubteams. Met Frankrijk zette Benzema ook nog eens de Nations League op zijn palmares, al miste hij de wereldtitel van 2018 doordat hij verbannen was na zijn betrokkenheid in een afpersingszaak rond collega-international Valbuena.


LEES OOK: ‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

Moet Real in 2024 een vervanger voor Benzema zoeken?

Meest recent

Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

2
2
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

65
65
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

89
89
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

32
32
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

93
93
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

184
184
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

22
22
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

98
98
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

172
172
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

112
112
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

145
145
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

97
97
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

531
531
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

55
55
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

135
135
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

143
143
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

388
388
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

222
222
Imke Courtois snoeihard aangepakt na KVM-uitspraak

Imke Courtois heeft zich in een interview bij Sporza niet meteen van haar meest overtuigende kant ...

530
530
Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

De verkiezing van de Ballon d’Or staat voor de deur en naar goede gewoonte sijpelen de ...

50
50
Ongeziene jackpot: Club Brugge heeft WK voor Clubs in vizier

Over drie jaar is er weer een WK voor Clubs. Het nieuwe format zorgt ervoor dat het tornooi is ...

328
328
Nieuwe klacht tegen Infantino: “Machtsmisbruik voor Trump”

De rel rond Gianni Infantino blijft nog voortduren. Na het WK 2026 is de kritiek op de Zwitserse ...

105
105
Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise

Vorig seizoen ontspoorde de Waalse derby tussen Sporting Charleroi en Standard Luik volledig en het ...

84
84
Van Crombrugge eerlijk: KRC Genk dumpt genadeloos

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit op een dood spoor. Bij KRC Genk komt de doelman ...

625
625
Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge heeft er weer een drukke mercato opzitten. Verschillende sterkhouders werden verkocht en ...

120
120

Meer sportnieuws