'Eindelijk oplossing voor absurde situatie Griezmann'

door
'Eindelijk oplossing voor absurde situatie Griezmann'

Het is een vreemd seizoen voor Antoine Griezmann. De Franse aanvaller moet bij Atletico Madrid vrede nemen met een rol als supersub en komt doorgaans pas kort na de 60ste minuut het veld in. Slechts twee keer verscheen hij tot dusver aan de aftrap: in de derby tegen Real Madrid en dinsdagavond in de Champions League tegen Club Brugge.


Dat demonstreerde enerzijds hoe belangrijk die wedstrijd was voor Atletico, al gingen ze ook met Griezmann met 2-0 onderuit. Anderzijds was de verrassende basisplaats misschien ook een voorteken dat er eindelijk een oplossing in de maak is voor zijn absurde situatie. Dat Griezmann doorgaans op de bank zit dit seizoen, is immers geen louter sportieve keuze.

Atletico huurt de 31-jarige ook dit seizoen van FC Barcelona en in die deal is ook een aankoopoptie van 40 miljoen euro opgenomen. Die wordt automatisch gelicht als Griezmann minstens 50 procent van de beschikbare minuten tijdens zijn uitleenbeurt zou spelen, maar Atletico wil dat bedrag niet op tafel leggen. Omdat hij vorig seizoen ruim 80 procent van de minuten speelde, moet hij nu dus doorgaans vrede nemen met invalbeurten van een halfuur om zo het totaal onder de 50 procent te brengen.

AKKOORD
Maar nu zou er dus een oplossing in de maak zijn, want volgens AS sluiten Atletico en Barça één van de komende dagen een akkoord over een definitieve transfer. De Madrilenen zouden uiteindelijk 20 miljoen euro op tafel leggen om Griezmann definitief over te nemen. Daardoor kunnen alle partijen uiteindelijk tevreden zijn: Atletico hoeft niet de gevreesde 40 miljoen te betalen, Barça dreigt niet opnieuw met een overbodige en peperdure speler in de maag te zitten en Griezmann kan eindelijk weer normaal voetballer zijn.


LEES OOK: 'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

🚀

Is dit de beste oplossing voor alle partijen?

Meest recent

'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

26
26
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

77
77
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

97
97
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

50
50
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

105
105
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

72
72
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

114
114
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

52
52
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

34
34
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

187
187
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

83
83
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

302
302
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

95
95
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

183
183
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

373
373
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

178
178
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

365
365
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

152
152
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

374
374
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

356
356
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

313
313
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

609
609
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

627
627
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

116
116

Meer sportnieuws