Simeone: "Daarom verloren we van Club Brugge"

door
Simeone:

Diego Simeone zag dat Atlético Madrid wel wat kansen kreeg tegen Club Brugge, maar de Spanjaarden waren niet scherp voor doel. De Argentijn sprak bij Het Nieuwsblad over de pijnlijke nederlaag in het Jan Breydelstadion.


Atlético Madrid had zeker kunnen en wellicht ook moeten scoren in Brugge. Dat gebeurde niet en Blauw-Zwart was wel zeer efficiënt. Daardoor won de Belgische landskampioen zeer knap met 2-0. Simeone zag na de match een grote oorzaak voor de nederlaag.

"Ik wist van Club Brugge dat het een team is dat in zichzelf gelooft. Dat heeft me absoluut niet verrast. Het doet het tot hiertoe uitstekend in de Champions League. Toch hadden we deze wedstrijd niet moeten verliezen. We kregen kansen, maar hun doelman ontpopte zich tot beste man op het veld. We waren niet scherp en met te weinig daadkracht begonnen. Toch kregen we in de eerste helft nog kansen via Carrasco en Morata, maar toen toonde Mignolet zich al. Club Brugge had op dat moment het meeste balbezit en viel aan. In de tweede helft was het precies omgekeerd: wij vielen aan en zij verdedigden. We kregen weer kansen, zelfs een strafschop, maar het ontbrak ons aan de efficiëntie die Brugge wel had", zei de coach.

Club Brugge mag zich nu al aan een zeer scherp Atlético verwachten in Madrid. Toch liggen er ook kansen voor de Bruggelingen, want de thuisploeg moet het spel maken. Dat is iets wat ploegen van Simeone niet al te graag doen en wat ze minder goed beheersen. Kan Club weer stunten tegen Atlético?

LEES OOK: Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Gaat Club ook stunten in Madrid?

Meest recent

Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

7
7
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

76
76
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

75
75
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

32
32
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

99
99
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

34
34
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

108
108
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

67
67
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

173
173
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

478
478
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

397
397
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

50
50
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

377
377
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

131
131
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

57
57
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

115
115
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

103
103
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

368
368
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

243
243
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

277
277
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

207
207
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

131
131
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

311
311
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

351
351

Meer sportnieuws