Odoi: "Schat dit hoger in dan de 0-4 in Porto"

160 stemmen
Odoi:

Club Brugge heeft nog maar eens het goede voorbeeld gegeven aan de andere Belgische clubs. Atlético Madrid werd met 2-0 naar huis gestuurd. Een zeer knappe 9 op 9 is het resultaat.


Denis Odoi speelde achteraan een ijzersterke wedstrijd. Hij was uiteraard in de wolken met de stunt. "We kunnen alleen maar blij zijn met deze 2-0 en dan vooral met de manier waarop. De 2-0 overwinning tegen Atlético schat ik persoonlijk hoger in dan onze 0-4 overwinning op Porto omdat dit Madrid toch nog hoger ingeschat wordt dan FC Porto. De tweede ronde komt nu natuurlijk heel dichtbij, maar we zijn er nog niet", legt Odoi uit op de website van Club.

MOOI VOOR BELGISCH VOETBAL

Kamal Sowah komt na een zwaar seizoen eindelijk boven water in Brugge. Hij steunde Odoi in zijn woorden. "0-4 op Porto en nu 2-0 tegen Atlético Madrid, ik denk dat ik deze zege toch hoger inschat. Met onze 9 op 9 en de andere teams allemaal met drie punten zetten we natuurlijk een serieuze stap naar de volgende ronde, maar ik denk dat we minstens nog één puntje nodig zullen hebben om zeker te zijn."

Het slotwoord was voor uitblinker Simon Mignolet, die nog geen enkel tegendoelpunt moest incasseren in deze Champions League-campagne. "Ik ben blij dat ik hier deel van uitmaakte. Het was een geweldige sfeer samen met de supporters. Een mooie avond niet enkel voor Club, maar voor het Belgische voetbal", aldus de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

De mooiste zege in jaren van Club?

Meest recent

'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

3
3
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

7
7
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

36
36
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

55
55
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

16
16
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

59
59
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

419
419
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

85
85
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

158
158
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

231
231
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

60
60
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

123
123
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

108
108
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

171
171
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

100
100
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

134
134
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

354
354
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

162
162
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

158
158
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

95
95
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

174
174
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

272
272

Meer sportnieuws