Odoi: "Schat dit hoger in dan de 0-4 in Porto"

door
Odoi:

Club Brugge heeft nog maar eens het goede voorbeeld gegeven aan de andere Belgische clubs. Atlético Madrid werd met 2-0 naar huis gestuurd. Een zeer knappe 9 op 9 is het resultaat.


Denis Odoi speelde achteraan een ijzersterke wedstrijd. Hij was uiteraard in de wolken met de stunt. "We kunnen alleen maar blij zijn met deze 2-0 en dan vooral met de manier waarop. De 2-0 overwinning tegen Atlético schat ik persoonlijk hoger in dan onze 0-4 overwinning op Porto omdat dit Madrid toch nog hoger ingeschat wordt dan FC Porto. De tweede ronde komt nu natuurlijk heel dichtbij, maar we zijn er nog niet", legt Odoi uit op de website van Club.

MOOI VOOR BELGISCH VOETBAL

Kamal Sowah komt na een zwaar seizoen eindelijk boven water in Brugge. Hij steunde Odoi in zijn woorden. "0-4 op Porto en nu 2-0 tegen Atlético Madrid, ik denk dat ik deze zege toch hoger inschat. Met onze 9 op 9 en de andere teams allemaal met drie punten zetten we natuurlijk een serieuze stap naar de volgende ronde, maar ik denk dat we minstens nog één puntje nodig zullen hebben om zeker te zijn."

Het slotwoord was voor uitblinker Simon Mignolet, die nog geen enkel tegendoelpunt moest incasseren in deze Champions League-campagne. "Ik ben blij dat ik hier deel van uitmaakte. Het was een geweldige sfeer samen met de supporters. Een mooie avond niet enkel voor Club, maar voor het Belgische voetbal", aldus de Rode Duivel.

LEES OOK: Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

De mooiste zege in jaren van Club?

Meest recent

‘Bizar uitshirt Rode Duivels voor WK 2026 gelekt’

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

33
33
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat toe, knaltransfer Diego Moreira’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Argentijnse shock: Messi toch niet naar zesde WK?

Lionel Messi verlengde onlangs zijn contract bij Inter Miami, maar het is nog niet zeker dat de ...

27
27
Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Club Brugge zag verdediger Bjorn Meijer weer uitvallen met een blessure en meteen werd het ergste ...

102
102
‘Antwerp gaat vol voor verrassende Belgische transfer’

Royal Antwerp FC staat in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. The Great Old is dan ook al op ...

212
212
Rampscenario Yamal na Clasico: Barça grijpt zwaar in

De Clasico van afgelopen weekend blijft nazinderen in Spanje. Voor de wedstrijd gooiden Thibaut ...

135
135
‘Giga-jackpot Ordonez: Europese grootmacht in pole’

Joel Ordonez werd afgelopen zomermercato al nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer, maar ...

274
274
Groot nieuws over comeback Romelu Lukaku

Romelu Lukaku is al een tijdje aan het revalideren van een dijbeenblessure. De aanvaller van Napoli ...

171
171
KRC Genk hoopvol: "Zij stonden er vorig jaar slechter voor"

KRC Genk raakt maar niet op toerental. Tegen La Louvière speelde het 1-1. Alweer een domper, ...

138
138
Imago Rik Verheye aan diggelen: ex maakt brandhout van BV

Bij Sporting Hasselt loopt het sportief lekker, maar naast het veld krijgt de club onverwacht ...

325
325
Mazzu doet boekje open: "Moeilijke maanden"

OH Leuven zag David Hubert naar Union SG verkassen. De Belgische eersteklasser moest plots aan de ...

52
52
Zorgen over toptransfer Club: "Ik zie hem niet meer"

Club Brugge doet het voorlopig niet al te best dit seizoen. Ze staan weliswaar nog tweede op amper ...

290
290
Defour voorspelt gigantische Jupiler Pro League-stunt

Steven Defour gaf in Het Belang van Limburg zijn mening over de strijd voor de top zes. De ...

393
393
De Bruyne kent verdict: Rode Duivel zéér lang buiten strijd

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

302
302
'Anderlecht zet zinnen op eerste wintertransfer'

RSC Anderlecht zal de blunders van afgelopen zomer moeten herstellen op de winterse transfermarkt. ...

261
261
Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

111
111
Napoli-fans sprakeloos: De Bruyne stuurt plots exit-signaal

Kevin De Bruyne scoorde tegen Inter, greep meteen naar de hamstring en luidde zo — voor het ...

525
525
Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

RSC Anderlecht gaat nog maar eens een moeilijk seizoen tegemoet. De Brusselaars bakken er voorlopig ...

202
202
Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

317
317
Club Brugge verraste iedereen: één speler kreeg megadeal

Lynnt Audoor stond vorige zomer dicht bij een vertrek, zelfs met een concreet bod van Union SG op ...

678
678
'Paniek in Brussel: Anderlecht dreigt Hasi te dumpen'

Met de komst van Michael Verschueren en Kenneth Bornauw hoopt Anderlecht eindelijk weer rust te ...

499
499
'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

217
217
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

234
234
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

325
325
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

305
305

Meer sportnieuws