'Club Brugge moet vertrek Hoefkens vrezen'

door
'Club Brugge moet vertrek Hoefkens vrezen'

Club Brugge beleefde dinsdag een historische avond. De Belgische landskampioen stuurde Atlético Madrid terug naar Spanje met een 2-0 in de koffer. Carl Hoefkens schrijft geschiedenis en pakt 9 op 9 in zijn eerste seizoen als hoofdcoach van Blauw-Zwart.


Het Nieuwsblad dook de archieven in en weet dat Hoefkens zich in een fraai rijtje schaart. Josep Guardiola, Roberto di Matteo, Tito Vilanova, Diego Simeone en Hans-Dieter Flick waren de laatste vijf coaches die na drie wedstrijden het maximum van de punten haalden bij hun debuut in de Champions League. Stuk voor stuk grote namen in de voetbalwereld die heel wat mooie prijzen gewonnen hebben. Hoefkens lijkt zo te mogen dromen van een grote carrière als trainer.

Ook zijn voorganger Philippe Clement maakte indruk in West-Vlaanderen. Vorig seizoen hield hij op het kampioenenbal het grote PSG in bedwang. Dat was de Franse voetbalwereld niet ontgaan. AS Monaco kwam Clement vorige winter weglokken in Brugge. Daar doet hij het dit seizoen met een vijfde plaats zeker niet slecht.

KNAP PARCOURS

Het knappe parcours van Hoefkens dit seizoen zal niet onopgemerkt blijven. Dat een Belgische ploeg 9 op 9 pakt in de Champions League gebeurde namelijk nog nooit eerder. Toch lijkt het raadzaam voor Hoefkens om nog even in Brugge te blijven. Ook Clement bleef enkele seizoenen aan boord om later met een pak ervaring en een zak vol trofeeën de stap naar een grotere competitie te zetten. Afwachten hoelang het duurt voor ook Hoefkens zich aan de stap waagt. 

LEES OOK: Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Is Hoefkens een coach voor de Europese top?

Meest recent

Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

14
14
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

71
71
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

37
37
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

22
22
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

13
13
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

93
93
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

205
205
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

353
353
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

162
162
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

138
138
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

77
77
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

63
63
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

334
334
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

56
56
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

202
202
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

240
240

Meer sportnieuws