Schreuder compleet afgemaakt in Nederland: "Een schande!"

224 stemmen
Schreuder compleet afgemaakt in Nederland:

Terwijl Club Brugge en Carl Hoefkens dinsdag de maat namen van Atlético Madrid, verging het ex-coach Alfred Schreuder heel wat minder. De Nederlander ging met zijn Ajax in eigen huis zwaar de boot tegen Napoli. Het werd maar liefst 1-6 voor de Italianen.


De Amsterdammers waren nog op voorsprong gekomen via Kudus, maar stortten daarna in als een kaartenhuisje. Napoli maakte gelijk via Raspadori, en ging er dan vlot over. Giovanni Someone - zoon van - zette de ontluisterende 1-6-eindstand op het bord. Ajax zakt daardoor naar de derde plaats in groep A. Napoli voert de poule aan voor Liverpool. Rangers is laatste. Bij onze noorderburen waren ze achteraf niet mals voor Alfred Schreuder. Voormalig Oranje-international Wesley Sneijder hield zich niet in. "Ik heb gezien wat wij vooraf geanalyseerd hebben. Wat ze wel en niet moesten doen, hebben ze gedaan", vertelde hij bij RTL7.

Volgens hem had Schreuder bij de pauze iets moeten doen. "Waarom wordt er niet in de rust gewisseld of eerder ingegrepen? Waarom worden telkens dezelfde jongens er vanaf gehaald? Ik had eigenlijk een gefrustreerde Berghuis willen zien, die gewoon zegt: ik ben er klaar mee dat ik gewisseld word", aldus Sneijer. "Het is werkelijk waar een schande dat sommige jongens op dit moment nog op het veld mogen staan", verwees hij daarna naar Dusan Tadic en Daley Blind.

KWALIFICATIE WORDT MOEILIJK

Doorstoten naar de achtste finales lijkt zo een moeilijke zaak te gaan worden voor Ajax. De Nederlandse topclub moet op de volgende speeldag naar Napoli, en ontvangt daarna Liverpool. Op de laatste speeldag trekt Ajax naar het Schotse Rangers, dat momenteel nul punten verzamelde.

LEES OOK: Ajax-legende zet Mika Godts ferm op zijn plek

Welke plek wordt het voor Ajax?

Meest recent

'AA Gent eist waanzinnig prijskaartje: 15 miljoen'

Bij AA Gent wisten ze deze zomer al verrassend goed te boeren op de transfermarkt na een ...

0
0
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

2
2
'Guardiola hakt knoop door over Italiaans aanbod'

Na het WK kiezen heel wat landen voor een nieuwe bondscoach en daarbij worden heel wat kleppers ...

8
8
'Club voegt daad bij woord: megabod naar prullenmand'

Bij Club Brugge wordt het nog een zeer bewogen transferzomer. Donderdag veegde het al het Belgische ...

207
207
'Eindelijk nieuwe T1: Antwerp mikt op bekende naam'

Twee weken voor de start van het nieuwe seizoen heeft Antwerp nog altijd geen trainer. De Great Old ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Bekende assistenten Van Bommel, Club houdt sterkhouders'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

139
139
Frustraties lopen hoog op bij Anderlecht-nieuweling

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgetrapt met een Europees gelijkspel tegen Hammarby. Paars-Wit had ...

254
254
Ajax-legende zet Mika Godts ferm op zijn plek

Mika Godts kende afgelopen seizoen een topseizoen bij Ajax. Toch nam gewezen bondscoach Rudi Garcia ...

39
39
Jürgen Klopp is terug: Duitsland heeft topcoach binnen

Jürgen Klopp zal binnenkort weer naast het veld te zien zijn. De topcoach nam een tijdje ...

68
68
Marco Kana briest na gelijkspel Anderlecht: “Pijnlijk…”

RSC Anderlecht leek op weg naar zege tegen het Zweedse Hammarby in de voorrondes van de Europa ...

203
203
‘Club Brugge gaat vol voor stunt: stevig miljoenenbod’

Club Brugge is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. Blauw-Zwart dreigt nog enkele ...

519
519
Matchfixing op WK? Onder meer zaak-Balogun genoemd

Het WK zit erop en met Spanje kregen we uiteindelijk een verdiende wereldkampioen. Globaal gezien ...

149
149
'Nieuwe transfer in aantocht voor Vermeeren'

Hij moest de toekomst van het Belgische voetbal worden en mocht in 2024 nog mee naar het EK, maar ...

195
195
'Union greep naast WK-ganger'

Union heeft al een zeer drukke transferzomer achter de rug. Het haalde tot dusver al zeven nieuwe ...

56
56
'Standard wacht nog steeds op miljoenenbod'

Bij Standard zagen we deze zomer al de nodige beweging. De teller staat tot dusver op zes nieuwe ...

244
244
'Sibierski schrapt target, Anderlecht vreest vertrekker'

Anderlecht begon donderdagavond aan zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel op het veld van Hammarby in ...

582
582
'Van der Brempt plots onderwerp van miljoenenstrijd'

In de nabije toekomst zal Mark van Bommel - of wie er ook bondscoach wordt - een nieuwe rechtsachter ...

105
105
Zulte Waregem bevestigt uitgaande miljoenentransfer

Bij Zulte Waregem heeft de kassa deze zomer al stevig gerinkeld. Al vroeg in de zomer wisten ze ...

71
71
De Ketelaere te koop: monsterbedrag zet Italië op stelten

Charles De Ketelaere zette zich op het WK stevig in de kijker. Atalanta wil daar nu maximaal van ...

399
399
'Overmars in actie: 2 dossiers bovenaan Antwerp-stapel'

Twee weken voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League ligt er bij Antwerp nog altijd ...

623
623
Khalaili spreekt voor eerst na gemiste toptransfer

Union hoopt deze zomer zijn transferrecord te breken en dat leek even ook te gaan gebeuren. Anan ...

77
77
Vitor Bruno belooft: "We kunnen nog beter dan dit"

Voor Anderlecht heeft de seizoensopener niet het gehoopte resultaat opgeleverd. Paars-Wit leek lange ...

401
401
De Mil benoemt positieve punten na ontgoochelend resultaat

De intrede van de Belgische clubs op het Europese toneel heeft donderdagavond geen succes gebracht. ...

174
174
Frisse wind in Anderlecht: nieuwkomers maken indruk

Met z'n tienen slaagde RSC Anderlecht er niet in om de zege over de sleep te trekken tegen Hammarby, ...

439
439
Van Bommel onder vuur: eerste actie als bondscoach bekend

Nog voor hij officieel is aangesteld als bondsocach van de Rode Duivels, bevindt Mark van Bommel ...

1332
1332

Meer sportnieuws