Carrasco en Witsel roemen één Bruggeling: "Topmatch"

door
Carrasco en Witsel roemen één Bruggeling:

Club Brugge pakte dinsdagavond ook de scalp van Atlético Madrid. De landskampioen legde weer een sterke prestatie op de mat en kon wederom rekenen op een fenomenale Simon Mignolet. De Rode Duivel hield al voor de derde keer op een rij zijn netten schoon op het kampioenenbal.


Mignolet had in de eerste helft een belangrijke parade in huis op een poging van Morata. In de tweede helft had hij geen verhaal tegen de strafschop van Griezmann, maar de lat bracht redding. Atlético-Belg Yannick Carrasco denkt dat we een andere match hadden gekregen als die penalty erin gegaan was. "We hadden uiteindelijk wel veel kansen, jammer dat we niet konden scoren. Als die penalty was binnen gegaan, hadden we voor hetzelfde geld nog gelijk gespeeld of wie weet zelfs gewonnen", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Carrasco lichtte er daarna één Bruggeling uit. "Ik ben blij voor Simon Mignolet dat hij zo goed keepte. Echt een topmatch van hem. Hij verdient de drie punten en redde zijn ploeg bij momenten." Axel Witsel, die andere Belg bij Los Rojiblancos, sloot zich aan bij Carrasco. "Hij heeft vanavond getoond dat hij een topkeeper is", aldus Witsel.

KWALIFICATIE PAKKEN

Club staat door de zege tegen Atlético op de rand van een historische kwalificatie voor de achtste finales. In Madrid heeft het genoeg aan één punt. De West-Vlamingen zouden daarmee in de voetsporen treden van RSC Anderlecht en AA Gent, tot op heden de enige twee Belgische ploegen die erin geslaagd zijn te overwinteren in de CL.

LEES OOK: 'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

Mignolet is momenteel een van de beste keepers ter wereld ...

Meest recent

'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

6
6
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

103
103
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

103
103
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

97
97
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

64
64
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

106
106
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

232
232
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

142
142
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

95
95
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

125
125
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

101
101
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

154
154
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

48
48
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

117
117
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

350
350
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

141
141
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

220
220
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

222
222
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

100
100
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

151
151
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

100
100
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

370
370

Meer sportnieuws