Carrasco en Witsel roemen één Bruggeling: "Topmatch"

door
Carrasco en Witsel roemen één Bruggeling:

Club Brugge pakte dinsdagavond ook de scalp van Atlético Madrid. De landskampioen legde weer een sterke prestatie op de mat en kon wederom rekenen op een fenomenale Simon Mignolet. De Rode Duivel hield al voor de derde keer op een rij zijn netten schoon op het kampioenenbal.


Mignolet had in de eerste helft een belangrijke parade in huis op een poging van Morata. In de tweede helft had hij geen verhaal tegen de strafschop van Griezmann, maar de lat bracht redding. Atlético-Belg Yannick Carrasco denkt dat we een andere match hadden gekregen als die penalty erin gegaan was. "We hadden uiteindelijk wel veel kansen, jammer dat we niet konden scoren. Als die penalty was binnen gegaan, hadden we voor hetzelfde geld nog gelijk gespeeld of wie weet zelfs gewonnen", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Carrasco lichtte er daarna één Bruggeling uit. "Ik ben blij voor Simon Mignolet dat hij zo goed keepte. Echt een topmatch van hem. Hij verdient de drie punten en redde zijn ploeg bij momenten." Axel Witsel, die andere Belg bij Los Rojiblancos, sloot zich aan bij Carrasco. "Hij heeft vanavond getoond dat hij een topkeeper is", aldus Witsel.

KWALIFICATIE PAKKEN

Club staat door de zege tegen Atlético op de rand van een historische kwalificatie voor de achtste finales. In Madrid heeft het genoeg aan één punt. De West-Vlamingen zouden daarmee in de voetsporen treden van RSC Anderlecht en AA Gent, tot op heden de enige twee Belgische ploegen die erin geslaagd zijn te overwinteren in de CL.

LEES OOK: 'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Mignolet is momenteel een van de beste keepers ter wereld ...

Meest recent

Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

3
3
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

17
17
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

238
238
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

281
281
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

85
85
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

320
320
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

143
143
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

211
211
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

260
260
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

111
111
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

58
58
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

198
198
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

157
157
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

73
73
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

259
259
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

278
278
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

250
250
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

237
237
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

312
312
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

411
411
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

474
474
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

788
788
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

518
518

Meer sportnieuws