Mignolet: "Dat is zijn verdienste, mag ook eens gezegd worden"

door
Mignolet:

Club Brugge komt stilaan zeer dicht bij de eerste kwalificatie voor de achtste finales in de Champions League, want halfweg de groepsfase pronkt het nog steeds met een foutloos rapport. Na eerdere zeges tegen Leverkusen en Porto werd nu ook in eigen stadion gewonnen van Atletico Madrid. Jan Breydel daverde na de 2-0-zege, waarbij opnieuw heel wat Bruggelingen uitblonken.


Ferran Jutgla werd achteraf door de UEFA opnieuw uitgeroepen tot Man van de Match en dat was ook niet onlogisch gezien zijn goal én assist. Maar de Spanjaard was niet de enige die een ijzersterke match speelde. Op de rechterflank was ook Buchanan met zijn snelheid en dribbels een gesel, terwijl Onyedika heerste op het middenveld. Simon Mignolet hield Club dan weer een paar keer recht met belangrijke reddingen.

De doelman strooide achteraf echter vooral met lof naar Carl Hoefkens. "De trainer verdient een pluim. Opnieuw klopte zijn plan tactisch. Akkoord, we hebben hele goeie voetballers, indidivuele kwaliteit en een brede kern. Dan nog moet het tactisch plan kloppen. Je haalt geen negen op negen als je tactisch plan niet klopt", benadrukte Mignolet bij VTM. "Dat was zo de afgelopen drie wedstrijden. Dat is zijn verdienste en dat mag ook wel eens gezegd worden."

NEUER
Voor Mignolet kan de Champions League haast niet beter lopen dan ze nu doet. De doelman hield tegen Atletico al voor de derde keer de nul en schaart zich zo in zeer fraai gezelschap. Hij is immers samen met Manuel Neuer de enige doelman die tot dusver na drie gespeelde wedstrijden zich nog niet heeft moeten omdraaien in deze Champions League.

LEES OOK: 'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Verdient Hoefkens meer lof voor zijn rol in dit succes?

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

24
24
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

68
68
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

145
145
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

90
90
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

41
41
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

92
92
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

59
59
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

310
310
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

40
40
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

57
57
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

201
201
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

75
75
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

422
422
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

240
240
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

85
85
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

112
112
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

350
350
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

71
71
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

185
185
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

242
242
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

212
212
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

968
968

Meer sportnieuws