Mignolet: "Dat is zijn verdienste, mag ook eens gezegd worden"

door
Mignolet:

Club Brugge komt stilaan zeer dicht bij de eerste kwalificatie voor de achtste finales in de Champions League, want halfweg de groepsfase pronkt het nog steeds met een foutloos rapport. Na eerdere zeges tegen Leverkusen en Porto werd nu ook in eigen stadion gewonnen van Atletico Madrid. Jan Breydel daverde na de 2-0-zege, waarbij opnieuw heel wat Bruggelingen uitblonken.


Ferran Jutgla werd achteraf door de UEFA opnieuw uitgeroepen tot Man van de Match en dat was ook niet onlogisch gezien zijn goal én assist. Maar de Spanjaard was niet de enige die een ijzersterke match speelde. Op de rechterflank was ook Buchanan met zijn snelheid en dribbels een gesel, terwijl Onyedika heerste op het middenveld. Simon Mignolet hield Club dan weer een paar keer recht met belangrijke reddingen.

De doelman strooide achteraf echter vooral met lof naar Carl Hoefkens. "De trainer verdient een pluim. Opnieuw klopte zijn plan tactisch. Akkoord, we hebben hele goeie voetballers, indidivuele kwaliteit en een brede kern. Dan nog moet het tactisch plan kloppen. Je haalt geen negen op negen als je tactisch plan niet klopt", benadrukte Mignolet bij VTM. "Dat was zo de afgelopen drie wedstrijden. Dat is zijn verdienste en dat mag ook wel eens gezegd worden."

NEUER
Voor Mignolet kan de Champions League haast niet beter lopen dan ze nu doet. De doelman hield tegen Atletico al voor de derde keer de nul en schaart zich zo in zeer fraai gezelschap. Hij is immers samen met Manuel Neuer de enige doelman die tot dusver na drie gespeelde wedstrijden zich nog niet heeft moeten omdraaien in deze Champions League.

LEES OOK: Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Verdient Hoefkens meer lof voor zijn rol in dit succes?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

19
19
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

49
49
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

52
52
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

90
90
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

220
220
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

68
68
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

78
78
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

47
47
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

198
198
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

46
46
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

69
69
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

104
104
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

305
305
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

139
139
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

191
191
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

144
144
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

566
566
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

163
163
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

172
172

Meer sportnieuws