Witsel weigerde grote club: "Kon er meer verdienen"

door
Witsel weigerde grote club:

Axel Witsel trok afgelopen zomer transfervrij van Borussia Dortmund naar Atlético Madrid. De Spaanse topclub is zeer tevreden met de ervaren Belg, want hij presteert zeer goed. Witsel had ook andere opties.


De ex-speler van onder meer Benfica en Zenit Sint-Petersburg kreeg ook een voorstel van de Franse topclub Olympique Marseille. Dat laat zijn vader weten in La Dernière Heure. “Axel kon ook bij Marseille tekenen en er meer verdienen, maar hij maakte de juiste keuze."

NIET NAAR STANDARD

Op een bepaald moment hoopten de fans van Standard op een terugkeer van de voormalige publiekslieveling. Er is echter slecht nieuws voor de aanhang van de Luikenaars. “Ik geloof niet dat Axel ooit nog in België zal spelen. Als hij zou terugkeren naar Standard zouden de verwachtingen misschien onrealistisch zijn. Hij wil zo lang mogelijk in een topcompetitie spelen. Wie weet keert hij ooit terug in een andere rol", aldus de vader van Witsel.

Witsel liet eerder al verstaan dat hij zichzelf op een dag wel jeugdtrainer ziet worden bij Standard, om zo het vak te leren kennen. Nadien hoopt hij dan om op een dag hoofdtrainer te kunnen worden. Al is dat iets voor binnen x-aantal jaren. Witsel wil nu vooral nog heel wat jaren op het veld actief zijn. Gisteren kende hij alvast een sombere avond tegen Club Brugge. Atlético Madrid verloor met 2-0.

LEES OOK: ‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Gaat Witsel ooit trainer worden van Standard?

Meest recent

'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

0
0
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

31
31
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

276
276
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

44
44
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

109
109
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

25
25
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

100
100
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

55
55
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

90
90
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

231
231
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

235
235
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

105
105
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

266
266
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

199
199
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

230
230
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

707
707
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

233
233
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

627
627
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

110
110
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

77
77
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

145
145
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

69
69
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

97
97
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

469
469
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

264
264

Meer sportnieuws