Opgelet Club Brugge: Club NXT gaat onderuit tegen Atlético

door
Opgelet Club Brugge: Club NXT gaat onderuit tegen Atlético

Terwijl de grote jongens van Club Brugge dinsdagavond om 21 uur in actie komen, waren de jonkies van Club NXT al eerder aan zet. De troepen van coach Nicky Hayen namen het op tegen hun leeftijdsgenoten van Atlético Madrid. De Spanjaarden waren met 1-3 te sterk voor de Bruggelingen.


De bezoekers hadden tot nog toe een foutloos parcours afgelegd in de Uefa Youth League. Club NXT had één overwinning geboekt tegen Leverkusen (4-1). Daarnaast hadden ze ook verloren van FC Porto (2-1). Om de kwalificatiekansen op de volgende ronde gaaf te houden, werd er dus maar best gewonnen tegen de jonge Rojiblancos. De wedstrijd begon niet goed voor de Brugse jongelingen. Na twaalf minuten stonden ze al 0-1 in het krijt na een goal van Adrian Niño Heradia. Dat was ook de ruststand.

Club NXT wist wat te doen in de tweede helft, maar kreeg al snel een klap te verwerken na de pauze. Julio Diaz del Romo verdubbelde de score. Op het uur diepte Aitor Gismera Monge de score verder uit tot 0-3. Het kalf was nu helemaal verdronken. Javier Boñar Franco kreeg daarna nog een rode kaart, net als Romeo Vermant. Laurens Goemare kon in het slot nog milderen tot 1-3, maar de Spaanse zege kwam niet meer in gevaar.

STAND

In de stand blijft Atlético op kop. Het telt nu negen punten. FC Porto haalde het met 3-1 van Bayer Leverkusen en volgt op plaats twee met zes punten. Club NXT is derde met drie punten. Leverkusen sluit puntenloos de rij op de vierde plaats. Op de volgende speeldag gaat Club NXT op bezoek bij Atlético.

LEES OOK: Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Zal Club NXT zich kwalificeren voor de volgende ronde?

Meest recent

Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

10
10
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

2
2
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

85
85
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

37
37
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

43
43
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

16
16
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

111
111
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

155
155
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

31
31
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

100
100
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

69
69
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

172
172
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

69
69
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

94
94
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

107
107
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

152
152
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

29
29
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

147
147
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

160
160
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

135
135
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

211
211
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

123
123
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

150
150
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191

Meer sportnieuws