Opgelet Club Brugge: Club NXT gaat onderuit tegen Atlético

door
Opgelet Club Brugge: Club NXT gaat onderuit tegen Atlético

Terwijl de grote jongens van Club Brugge dinsdagavond om 21 uur in actie komen, waren de jonkies van Club NXT al eerder aan zet. De troepen van coach Nicky Hayen namen het op tegen hun leeftijdsgenoten van Atlético Madrid. De Spanjaarden waren met 1-3 te sterk voor de Bruggelingen.


De bezoekers hadden tot nog toe een foutloos parcours afgelegd in de Uefa Youth League. Club NXT had één overwinning geboekt tegen Leverkusen (4-1). Daarnaast hadden ze ook verloren van FC Porto (2-1). Om de kwalificatiekansen op de volgende ronde gaaf te houden, werd er dus maar best gewonnen tegen de jonge Rojiblancos. De wedstrijd begon niet goed voor de Brugse jongelingen. Na twaalf minuten stonden ze al 0-1 in het krijt na een goal van Adrian Niño Heradia. Dat was ook de ruststand.

Club NXT wist wat te doen in de tweede helft, maar kreeg al snel een klap te verwerken na de pauze. Julio Diaz del Romo verdubbelde de score. Op het uur diepte Aitor Gismera Monge de score verder uit tot 0-3. Het kalf was nu helemaal verdronken. Javier Boñar Franco kreeg daarna nog een rode kaart, net als Romeo Vermant. Laurens Goemare kon in het slot nog milderen tot 1-3, maar de Spaanse zege kwam niet meer in gevaar.

STAND

In de stand blijft Atlético op kop. Het telt nu negen punten. FC Porto haalde het met 3-1 van Bayer Leverkusen en volgt op plaats twee met zes punten. Club NXT is derde met drie punten. Leverkusen sluit puntenloos de rij op de vierde plaats. Op de volgende speeldag gaat Club NXT op bezoek bij Atlético.

LEES OOK: Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Zal Club NXT zich kwalificeren voor de volgende ronde?

Meest recent

Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

2
2
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

30
30
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

90
90
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

146
146
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

192
192
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

166
166
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

57
57
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

288
288
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

142
142
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

382
382
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

238
238
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

440
440
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

182
182
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

387
387
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

96
96
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

558
558
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

857
857
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

112
112
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

174
174
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1647
1647
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

174
174

Meer sportnieuws