'Chelsea en Potter halen droomaanvaller in Italië'

90 stemmen
'Chelsea en Potter halen droomaanvaller in Italië'

Chelsea staat sinds kort onder het bewind van Graham Potter. De Engelsman volgde Thomas Tichel op. De Duitsers werd na tegenvallende resultaten bedankt voor bewezen diensten. Potter moet The Blues opnieuw naar de absolute top loodsen, in Engeland én Europa.


En om dat doel te bereiken, lijkt het geld te mogen gaan rollen van eigenaar Todd Boehly. De Londenaren zouden volgens verschillende media bijvoorbeeld dicht bij de komst staan van Christopher Nkunku. De Franse aanvaller van RB Leipzig moet de aanval komen versterken op Stamford Bridge. Voor achterin denkt Chelsea volgt SPORT1 aan Josko Gvardiol, ook een speler van RB Leipzig. Het duo zou de Duitse club in één klap 120 miljoen euro kunnen opleveren.

Mogelijk is de transferhonger van Chelsea daarmee nog niet gestild. Coach Potter lijkt namelijk gek te zijn van Rafael Leao. "Ik ben echt onder de indruk van Rafa Leao wanneer ik wedstrijden van Milan bekijk, hij is een topspeler", citeert transfergoeroe Fabrizio Romano Potter. "Wat er in de toekomst gebeurt, wie weet of hij dit in de Premier League kan doen of niet. Hij heeft het vermogen, zeker weten", aldus de Chelsea-coach.

70 MILJOEN EURO

Leao ligt nog tot midden 2024 vast in Milaan. Volgens Transfermarkt moet de aanvaller maar liefst 70 miljoen euro kosten. Potter en co zullen dus diep in de buidel moeten tasten om hem naar Engelse hoofdstad te lokken. Leao is dit seizoen opnieuw sterk bezig in de Serie A. In zeven duels zit hij al aan vier goals en vier assists.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Past Leao bij Chelsea?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

48
48
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

130
130
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

22
22
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

232
232
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

154
154
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

403
403
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

415
415
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

114
114
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

78
78
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

344
344
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

380
380
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

371
371
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

134
134
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

674
674
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

282
282
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws