'Chelsea en Potter halen droomaanvaller in Italië'

door
'Chelsea en Potter halen droomaanvaller in Italië'

Chelsea staat sinds kort onder het bewind van Graham Potter. De Engelsman volgde Thomas Tichel op. De Duitsers werd na tegenvallende resultaten bedankt voor bewezen diensten. Potter moet The Blues opnieuw naar de absolute top loodsen, in Engeland én Europa.


En om dat doel te bereiken, lijkt het geld te mogen gaan rollen van eigenaar Todd Boehly. De Londenaren zouden volgens verschillende media bijvoorbeeld dicht bij de komst staan van Christopher Nkunku. De Franse aanvaller van RB Leipzig moet de aanval komen versterken op Stamford Bridge. Voor achterin denkt Chelsea volgt SPORT1 aan Josko Gvardiol, ook een speler van RB Leipzig. Het duo zou de Duitse club in één klap 120 miljoen euro kunnen opleveren.

Mogelijk is de transferhonger van Chelsea daarmee nog niet gestild. Coach Potter lijkt namelijk gek te zijn van Rafael Leao. "Ik ben echt onder de indruk van Rafa Leao wanneer ik wedstrijden van Milan bekijk, hij is een topspeler", citeert transfergoeroe Fabrizio Romano Potter. "Wat er in de toekomst gebeurt, wie weet of hij dit in de Premier League kan doen of niet. Hij heeft het vermogen, zeker weten", aldus de Chelsea-coach.

70 MILJOEN EURO

Leao ligt nog tot midden 2024 vast in Milaan. Volgens Transfermarkt moet de aanvaller maar liefst 70 miljoen euro kosten. Potter en co zullen dus diep in de buidel moeten tasten om hem naar Engelse hoofdstad te lokken. Leao is dit seizoen opnieuw sterk bezig in de Serie A. In zeven duels zit hij al aan vier goals en vier assists.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Past Leao bij Chelsea?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

72
72
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

109
109
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

102
102
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

88
88
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

188
188
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

154
154
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

40
40
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

504
504
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

362
362
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

597
597
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

359
359
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

441
441
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

266
266
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

114
114
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws