'Chelsea en Potter halen droomaanvaller in Italië'

90 stemmen
'Chelsea en Potter halen droomaanvaller in Italië'

Chelsea staat sinds kort onder het bewind van Graham Potter. De Engelsman volgde Thomas Tichel op. De Duitsers werd na tegenvallende resultaten bedankt voor bewezen diensten. Potter moet The Blues opnieuw naar de absolute top loodsen, in Engeland én Europa.


En om dat doel te bereiken, lijkt het geld te mogen gaan rollen van eigenaar Todd Boehly. De Londenaren zouden volgens verschillende media bijvoorbeeld dicht bij de komst staan van Christopher Nkunku. De Franse aanvaller van RB Leipzig moet de aanval komen versterken op Stamford Bridge. Voor achterin denkt Chelsea volgt SPORT1 aan Josko Gvardiol, ook een speler van RB Leipzig. Het duo zou de Duitse club in één klap 120 miljoen euro kunnen opleveren.

Mogelijk is de transferhonger van Chelsea daarmee nog niet gestild. Coach Potter lijkt namelijk gek te zijn van Rafael Leao. "Ik ben echt onder de indruk van Rafa Leao wanneer ik wedstrijden van Milan bekijk, hij is een topspeler", citeert transfergoeroe Fabrizio Romano Potter. "Wat er in de toekomst gebeurt, wie weet of hij dit in de Premier League kan doen of niet. Hij heeft het vermogen, zeker weten", aldus de Chelsea-coach.

70 MILJOEN EURO

Leao ligt nog tot midden 2024 vast in Milaan. Volgens Transfermarkt moet de aanvaller maar liefst 70 miljoen euro kosten. Potter en co zullen dus diep in de buidel moeten tasten om hem naar Engelse hoofdstad te lokken. Leao is dit seizoen opnieuw sterk bezig in de Serie A. In zeven duels zit hij al aan vier goals en vier assists.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Past Leao bij Chelsea?

Meest recent

Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

35
35
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

237
237
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

38
38
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

102
102
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

107
107
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

67
67
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

60
60
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

153
153
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

578
578
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

49
49
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

65
65
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

394
394
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

445
445
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

553
553
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1010
1010
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

553
553
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

106
106
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

149
149
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

111
111
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

160
160
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

462
462
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

763
763
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

333
333
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

540
540

Meer sportnieuws