Bestuur RSCA onder vuur: "Doe je niet ongestraft"

door
Bestuur RSCA onder vuur:

RSC Anderlecht is sinds de intrede van eigenaar Marc Coucke een kerkhof voor trainers. Vincent Kompany was de langstzittende trainer en deed het twee jaar niet onaardig. Het bestuur komt na de zoveelste crisis onder vuur te liggen.


Anderlecht lijkt weer bij af te zijn. De fans zijn ontevreden, de resultaten gaan weer achteruit en het voetbal is pover. Felice Mazzu hoopte een stap voorwaarts te zetten, maar Anderlecht zette inzake sterkte van de kern afgelopen zomer een stap achteruit.

Thomas Chatelle is kritisch voor CEO Peter Verbeke. "Spelers als Zirkzee en Gomez zijn niet degelijk vervangen en daar kom je niet ongestraft mee weg. Het probleem zit dus in heel de sportieve cel. Het wordt een zware week in Anderlecht", stelt hij in Het Belang van Limburg. Marc Degryse vroeg zich in Het Laatste Nieuws ook al of Verbeke de kern niet te hoog heeft ingeschat. Hij is van mening dat er te weinig kwaliteit voorhanden is in Brussel.

MISLUKTE MERCATO?

Onze redactie stelde zich gisteren al vragen over enkele beslissingen die de afgelopen maanden werden genomen. Chatelle beaamt die dus, en La Capitale is ook van mening dat Anderlecht té jong inkocht afgelopen zomer. Jongens als N’Diaye, Angulo en Ishaq spelen bij de beloften en kostten heel wat miljoenen euro’s. Met Jan Vertonghen en Amadou Diawara werden volgens de Waalse krant ‘vlug, vlug’ wat ervaren krachten gehaald. Vertonghen is een schot in de roos, Diawara is tot op heden nog geen meerwaarde en werd eerder al aanzien als een risicotransfer.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Moet het bestuur van RSCA een reactie geven over deze crisis?

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

4
4
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

11
11
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

50
50
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

449
449
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

233
233
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

243
243
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

254
254
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

103
103
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

463
463
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

390
390
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

247
247
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

157
157
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

383
383
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

211
211
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

284
284
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

79
79
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

439
439
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

127
127
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

444
444
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

353
353
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

136
136
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

350
350

Meer sportnieuws