'Chelsea spendeert 120 miljoen in Bundesliga'

door
'Chelsea spendeert 120 miljoen in Bundesliga'

Chelsea vinden we dit seizoen niet aan de absolute top van de Premier League. The Blues kamperen momenteel op de vijfde plaats over het Kanaal, iets waar ze vooraf ongetwijfeld geen rekening mee hadden gehouden op Stamford Bridge. Thomas Tuchel ruimde al plaats voor Graham Potter. Nu lijkt eigenaar Todd Boehly de kern te willen versterken.


In het aanvallende compartiment zou Christopher Nkunku de rangen moeten komen versterken. De Franse aanvaller van RB Leipzig zou volgens BILD in 2023 de overstap maken naar Londen. Met de overgang zou dan wel 60 miljoen euro moeten gemoeid zijn. Dat is de opstapclausule die Leipzig liet opnemen in het nieuwe contract dat Nkunku in juni van dit jaar nog ondertekende.

Chelsea zou daarnaast nóg een Leipzig-pion aan zijn kern willen toevoegen. Volgens journalist Ekrem Konur richten de Engelsen hun pijlen op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat ligt wel nog tot midden 2027 vast in Duitsland. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 60 miljoen euro kosten, precies hetzelfde prijskaartje dat aan Nkunku hangt. Chelsea zou zo dus in één klap 120 miljoen overmaken aan Leipzig.

KWALITEITSINJECTIE

Het duo van Leipzig moet de kern van Chelsea voorzien van een bijkomende kwaliteitsinjectie. Daarna moet de weg naar boven ingezet worden in de Premier League. De laatste titel van Chelsea dateert ondertussen toch alweer van het seizoen 2016-2017. Nkunku en Gvardiol moeten de oppergaai opnieuw naar Londen brengen.

LEES OOK: Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Moet Chelsea Gvardiol kopen?

Meest recent

Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

10
10
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

3
3
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

58
58
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

19
19
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

72
72
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

112
112
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

104
104
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

144
144
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

101
101
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

137
137
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

194
194
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

58
58
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

607
607
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

295
295
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

81
81
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

557
557
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

319
319
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

37
37
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

191
191
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

196
196
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

258
258
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

68
68
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

440
440
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

119
119

Meer sportnieuws