'Chelsea spendeert 120 miljoen in Bundesliga'

door
'Chelsea spendeert 120 miljoen in Bundesliga'

Chelsea vinden we dit seizoen niet aan de absolute top van de Premier League. The Blues kamperen momenteel op de vijfde plaats over het Kanaal, iets waar ze vooraf ongetwijfeld geen rekening mee hadden gehouden op Stamford Bridge. Thomas Tuchel ruimde al plaats voor Graham Potter. Nu lijkt eigenaar Todd Boehly de kern te willen versterken.


In het aanvallende compartiment zou Christopher Nkunku de rangen moeten komen versterken. De Franse aanvaller van RB Leipzig zou volgens BILD in 2023 de overstap maken naar Londen. Met de overgang zou dan wel 60 miljoen euro moeten gemoeid zijn. Dat is de opstapclausule die Leipzig liet opnemen in het nieuwe contract dat Nkunku in juni van dit jaar nog ondertekende.

Chelsea zou daarnaast nóg een Leipzig-pion aan zijn kern willen toevoegen. Volgens journalist Ekrem Konur richten de Engelsen hun pijlen op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat ligt wel nog tot midden 2027 vast in Duitsland. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 60 miljoen euro kosten, precies hetzelfde prijskaartje dat aan Nkunku hangt. Chelsea zou zo dus in één klap 120 miljoen overmaken aan Leipzig.

KWALITEITSINJECTIE

Het duo van Leipzig moet de kern van Chelsea voorzien van een bijkomende kwaliteitsinjectie. Daarna moet de weg naar boven ingezet worden in de Premier League. De laatste titel van Chelsea dateert ondertussen toch alweer van het seizoen 2016-2017. Nkunku en Gvardiol moeten de oppergaai opnieuw naar Londen brengen.

LEES OOK: Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Moet Chelsea Gvardiol kopen?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

12
12
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

103
103
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

134
134
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

140
140
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

226
226
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

106
106
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

367
367
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

210
210
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

82
82
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

303
303
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

315
315
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

123
123
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

238
238
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

190
190
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

247
247
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

137
137
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

440
440
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

172
172
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

154
154
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

174
174
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

275
275
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

79
79

Meer sportnieuws