'Chelsea spendeert 120 miljoen in Bundesliga'

door
'Chelsea spendeert 120 miljoen in Bundesliga'

Chelsea vinden we dit seizoen niet aan de absolute top van de Premier League. The Blues kamperen momenteel op de vijfde plaats over het Kanaal, iets waar ze vooraf ongetwijfeld geen rekening mee hadden gehouden op Stamford Bridge. Thomas Tuchel ruimde al plaats voor Graham Potter. Nu lijkt eigenaar Todd Boehly de kern te willen versterken.


In het aanvallende compartiment zou Christopher Nkunku de rangen moeten komen versterken. De Franse aanvaller van RB Leipzig zou volgens BILD in 2023 de overstap maken naar Londen. Met de overgang zou dan wel 60 miljoen euro moeten gemoeid zijn. Dat is de opstapclausule die Leipzig liet opnemen in het nieuwe contract dat Nkunku in juni van dit jaar nog ondertekende.

Chelsea zou daarnaast nóg een Leipzig-pion aan zijn kern willen toevoegen. Volgens journalist Ekrem Konur richten de Engelsen hun pijlen op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat ligt wel nog tot midden 2027 vast in Duitsland. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 60 miljoen euro kosten, precies hetzelfde prijskaartje dat aan Nkunku hangt. Chelsea zou zo dus in één klap 120 miljoen overmaken aan Leipzig.

KWALITEITSINJECTIE

Het duo van Leipzig moet de kern van Chelsea voorzien van een bijkomende kwaliteitsinjectie. Daarna moet de weg naar boven ingezet worden in de Premier League. De laatste titel van Chelsea dateert ondertussen toch alweer van het seizoen 2016-2017. Nkunku en Gvardiol moeten de oppergaai opnieuw naar Londen brengen.

LEES OOK: 'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Moet Chelsea Gvardiol kopen?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

36
36
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

26
26
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

63
63
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

170
170
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

70
70
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

216
216
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

84
84
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

146
146
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

128
128
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

221
221
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

518
518
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

129
129
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

242
242
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

58
58
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

196
196
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

95
95
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

147
147
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

314
314
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

283
283
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

142
142
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

326
326
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

244
244
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

252
252
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

923
923
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

291
291

Meer sportnieuws