Hoefkens dient critici van antwoord: "Ga ik zeker niet doen"

door
Hoefkens dient critici van antwoord:

Club Brugge maakt zich op voor een nieuwe clash in de Champions League. Blauw-Zwart neemt het deze keer op tegen de Spaanse topclub Atlético Madrid. Als de Bruggelingen winnen, dan tekenen ze voor een historische 9 op 9 op het kampioenenbal.


De landskampioen boekte eerder al overwinningen tegen Bayer Leverkusen en FC Porto. Vooral de zege tegen de Portugezen was indrukwekkend en ging de wereld rond. Carl Hoefkens en co willen ongetwijfeld tekenen voor een gelijkaardig scenario tegen Los Rojiblancos, maar die zullen zich onder leiding van Diego Simeone niet zo gemakkelijk naar de slachtbank laten leiden. De Madrilenen kunnen de punten bovendien zelf goed gebruiken om hun kwalificatiekansen gaaf te houden.

Op de eerste speeldag wonnen ze thuis van FC Porto. Op speeldag twee gingen ze de boot in op het veld van Bayer Leverkusen. Samen met de Duitsers tellen ze drie punten en jagen ze op Club. Met een zege in Jan Breydel komen ze op gelijke hoogte en kunnen ze het thuisduel tegen de Bruggelingen met vertrouwen aanvatten. Laat vertrouwen nu net iets zijn waar ze in Brugge van overlopen. De landskampioen rechtte de rug tegen KV Mechelen en toonde dat het debacle op het veld van Standard mogelijk niet meer was dan een accident de parcours.

LACHENDE HOEFKENS?

Veel lachende gezichten dezer dagen bij Club Brugge. De fans dromen ongetwijfeld al van een topaffiche in de achste finales in de Champions League. Carl Hoefkens blijft met de voeten op de grond en is niet van plan om zich te laten gaan als Club wint tegen Atlético. De Club-coach kreeg kritiek na zijn ingetogen manier van vieren op het veld van Porto, maar trekt zich daar niets van aan. VTM Nieuws wilde weten of hij uitbundig zal vieren bij winst. "Neen, zeker niet", was het duidelijke antwoord van Hoefkens.

LEES OOK: 'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Hoefkens moet meer emoties tonen ...

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

24
24
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

105
105
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

55
55
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

57
57
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

96
96
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

142
142
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

65
65
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

68
68
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

72
72
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

507
507
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

179
179
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

192
192
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

247
247
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

207
207
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

303
303
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

496
496
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

206
206
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

598
598
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws