Hoefkens dient critici van antwoord: "Ga ik zeker niet doen"

245 stemmen
Hoefkens dient critici van antwoord:

Club Brugge maakt zich op voor een nieuwe clash in de Champions League. Blauw-Zwart neemt het deze keer op tegen de Spaanse topclub Atlético Madrid. Als de Bruggelingen winnen, dan tekenen ze voor een historische 9 op 9 op het kampioenenbal.


De landskampioen boekte eerder al overwinningen tegen Bayer Leverkusen en FC Porto. Vooral de zege tegen de Portugezen was indrukwekkend en ging de wereld rond. Carl Hoefkens en co willen ongetwijfeld tekenen voor een gelijkaardig scenario tegen Los Rojiblancos, maar die zullen zich onder leiding van Diego Simeone niet zo gemakkelijk naar de slachtbank laten leiden. De Madrilenen kunnen de punten bovendien zelf goed gebruiken om hun kwalificatiekansen gaaf te houden.

Op de eerste speeldag wonnen ze thuis van FC Porto. Op speeldag twee gingen ze de boot in op het veld van Bayer Leverkusen. Samen met de Duitsers tellen ze drie punten en jagen ze op Club. Met een zege in Jan Breydel komen ze op gelijke hoogte en kunnen ze het thuisduel tegen de Bruggelingen met vertrouwen aanvatten. Laat vertrouwen nu net iets zijn waar ze in Brugge van overlopen. De landskampioen rechtte de rug tegen KV Mechelen en toonde dat het debacle op het veld van Standard mogelijk niet meer was dan een accident de parcours.

LACHENDE HOEFKENS?

Veel lachende gezichten dezer dagen bij Club Brugge. De fans dromen ongetwijfeld al van een topaffiche in de achste finales in de Champions League. Carl Hoefkens blijft met de voeten op de grond en is niet van plan om zich te laten gaan als Club wint tegen Atlético. De Club-coach kreeg kritiek na zijn ingetogen manier van vieren op het veld van Porto, maar trekt zich daar niets van aan. VTM Nieuws wilde weten of hij uitbundig zal vieren bij winst. "Neen, zeker niet", was het duidelijke antwoord van Hoefkens.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Hoefkens moet meer emoties tonen ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

29
29
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

31
31
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

30
30
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

133
133
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

61
61
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

230
230
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

239
239
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

291
291
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

444
444
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

316
316
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

388
388
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

222
222
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

279
279
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

810
810
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

530
530
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

294
294

Meer sportnieuws