Hazard of Trossard? Martinez maakt harde keuze

door
Hazard of Trossard? Martinez maakt harde keuze

De Rode Duivels starten eind volgende maand aan hun wereldkampioenschap. Op 23 november nemen ze het op tegen Canada. Daarna volgen nog duels tegen Marokko en Kroatië. Eden Hazard lijkt zo goed als zeker van zijn plekje in de WK-selectie.


De dribbelaar van Real Madrid worstelt nochtans al een hele tijd met zijn vorm. Dat kon hij niet verbergen tijdens het Nations League-tweeluik tegen Wales en Nederland, waarin hij geen al te beste indruk naliet. Daarnaast ontstond er vorige week ook een stormpje rondom Hazard. De voetballer werd twee dagen voor de wedstrijd tegen Oranje namelijk gespot in een discotheek. Roberto Martinez ontmijnde de explosieve situatie bij de RTBF.

"Hij had de toestemming om tijd door te brengen met vrienden en familie. Er zit een duidelijk verhaal achter de kwestie, maar ik ga geen details uit de doeken doen. Dat zijn zaken die men bij Real Madrid intern regelt", verklaarde onze bondscoach aan het Franstalige medium. Martinez verduidelijkte daarna nog eens het belang van Hazard voor de Rode Duivels.

BASISPLEK?

De Spanjaard lijkt de kat nog even uit de boom te kijken over de fysieke paraatheid van Hazard, die hij niet op bank ziet. "Ik maak de balans op net voor het WK, vandaaruit bekijken we welke rol hij kan spelen. Ik zie hem in elk geval niet als een valse negen of een nummer tien die centraal staat. Ik zie in Eden een speler die links moet spelen en in het spel komt. Dat is de beste Eden Hazard. Ik zie in hem ook geen joker die vanaf de bank het verschil moet maken", aldus Martinez. Daarmee lijkt vooral Leandro Trossard teleurgesteld te moeten zijn. Die solliciteert met knalprestaties bij Brighton & Hove Albion naar een basisplek bij de Duivels, maar Martinez lijkt dus te gaan vasthouden aan Hazard als starter.

LEES OOK: 'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

Wie moet in de basis starten?

Meest recent

'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

78
78
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

161
161
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

21
21
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

132
132
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

169
169
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

127
127
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

256
256
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

156
156
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

377
377
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

123
123
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

35
35
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

226
226
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

394
394
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

44
44
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

167
167
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

127
127
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

449
449
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

271
271
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

512
512
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

354
354
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

253
253
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

187
187
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

70
70
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

257
257

Meer sportnieuws