Sonck duidt pijnpunt RSCA aan: "Dat kan ik niet vatten"

443 stemmen
Sonck duidt pijnpunt RSCA aan:

RSC Anderlecht slaagde er gisteren niet in om een driepunter te behalen tegen Sporting Charleroi. Ondanks het feit dat de ploeg van Felice Mazzu tijdens het grootste deel van de wedstrijd het veldoverwicht had, toonde Paars-Wit zich bijzonder inefficiënt tegen de Carolo's. 


In Extra Time werd de prestatie van Anderlecht tegen Charleroi dan ook uitvoerig besproken. Zo was Peter Vandenbempt nog bijzonder lovend over de prestatie van de Brusselaars. "Ze hebben al veel slechtere wedstrijden gespeeld. Los van hun vorige wedstrijden, kan een wedstrijd als deze altijd voorvallen. Het probleem is echter de optelsom. Als je die maakt - en kijkt naar de vorige wedstrijden - moet je wel concluderen dat het gewoon te weinig is", aldus Vandenbempt. 

Wesley Sonck was op zijn beurt dan weer een stuk kritischer voor Paars-Wit. "De omschakeling was steeds degelijk, maar nadien lieten ze het toch telkens weer afweten. Zoiets kan niet. Dat is gewoon een gebrek aan individuele kwaliteit. Een misser zoals die van Esposito, dat kan ik niet vatten op het niveau van Anderlecht", besluit Sonck in het Canvas-programma. 

Kentering tegen West Ham? 

Aanstaande donderdag staat Anderlecht voor een belangrijk Conference League-duel tegen West Ham United. Tegen de Engelse subtopper dient Felice Mazzu een punt te moeten pakken als hij de kansen op Europese overwintering gaaf wil houden. Met een vier op zes doet Anderlecht het in Europa allesbehalve slecht. Toch lijkt de hoop op een eventuele stunt klein te zijn gezien de recente prestaties van de Brusselaars. 

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Wie wint de wedstrijd donderdag?

Meest recent

'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

0
0
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

18
18
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

113
113
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

29
29
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

287
287
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

63
63
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

181
181
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

385
385
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

362
362
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

460
460
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

815
815
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

175
175
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

346
346
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

202
202
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

459
459
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

474
474
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

341
341
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

230
230
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

437
437
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

367
367
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

948
948

Meer sportnieuws