Sonck duidt pijnpunt RSCA aan: "Dat kan ik niet vatten"

443 stemmen
Sonck duidt pijnpunt RSCA aan:

RSC Anderlecht slaagde er gisteren niet in om een driepunter te behalen tegen Sporting Charleroi. Ondanks het feit dat de ploeg van Felice Mazzu tijdens het grootste deel van de wedstrijd het veldoverwicht had, toonde Paars-Wit zich bijzonder inefficiënt tegen de Carolo's. 


In Extra Time werd de prestatie van Anderlecht tegen Charleroi dan ook uitvoerig besproken. Zo was Peter Vandenbempt nog bijzonder lovend over de prestatie van de Brusselaars. "Ze hebben al veel slechtere wedstrijden gespeeld. Los van hun vorige wedstrijden, kan een wedstrijd als deze altijd voorvallen. Het probleem is echter de optelsom. Als je die maakt - en kijkt naar de vorige wedstrijden - moet je wel concluderen dat het gewoon te weinig is", aldus Vandenbempt. 

Wesley Sonck was op zijn beurt dan weer een stuk kritischer voor Paars-Wit. "De omschakeling was steeds degelijk, maar nadien lieten ze het toch telkens weer afweten. Zoiets kan niet. Dat is gewoon een gebrek aan individuele kwaliteit. Een misser zoals die van Esposito, dat kan ik niet vatten op het niveau van Anderlecht", besluit Sonck in het Canvas-programma. 

Kentering tegen West Ham? 

Aanstaande donderdag staat Anderlecht voor een belangrijk Conference League-duel tegen West Ham United. Tegen de Engelse subtopper dient Felice Mazzu een punt te moeten pakken als hij de kansen op Europese overwintering gaaf wil houden. Met een vier op zes doet Anderlecht het in Europa allesbehalve slecht. Toch lijkt de hoop op een eventuele stunt klein te zijn gezien de recente prestaties van de Brusselaars. 

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Wie wint de wedstrijd donderdag?

Meest recent

Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

30
30
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

197
197
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

62
62
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

14
14
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

165
165
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

63
63
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

62
62
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

42
42
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

325
325
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

189
189
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

225
225
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

116
116
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

151
151
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

382
382
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

284
284
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

243
243
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

206
206
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

294
294
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

235
235
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

95
95
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

558
558
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

244
244
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

409
409
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

189
189

Meer sportnieuws