Sonck duidt pijnpunt RSCA aan: "Dat kan ik niet vatten"

443
Sonck duidt pijnpunt RSCA aan:

RSC Anderlecht slaagde er gisteren niet in om een driepunter te behalen tegen Sporting Charleroi. Ondanks het feit dat de ploeg van Felice Mazzu tijdens het grootste deel van de wedstrijd het veldoverwicht had, toonde Paars-Wit zich bijzonder inefficiënt tegen de Carolo's. 


In Extra Time werd de prestatie van Anderlecht tegen Charleroi dan ook uitvoerig besproken. Zo was Peter Vandenbempt nog bijzonder lovend over de prestatie van de Brusselaars. "Ze hebben al veel slechtere wedstrijden gespeeld. Los van hun vorige wedstrijden, kan een wedstrijd als deze altijd voorvallen. Het probleem is echter de optelsom. Als je die maakt - en kijkt naar de vorige wedstrijden - moet je wel concluderen dat het gewoon te weinig is", aldus Vandenbempt. 

Wesley Sonck was op zijn beurt dan weer een stuk kritischer voor Paars-Wit. "De omschakeling was steeds degelijk, maar nadien lieten ze het toch telkens weer afweten. Zoiets kan niet. Dat is gewoon een gebrek aan individuele kwaliteit. Een misser zoals die van Esposito, dat kan ik niet vatten op het niveau van Anderlecht", besluit Sonck in het Canvas-programma. 

Kentering tegen West Ham? 

Aanstaande donderdag staat Anderlecht voor een belangrijk Conference League-duel tegen West Ham United. Tegen de Engelse subtopper dient Felice Mazzu een punt te moeten pakken als hij de kansen op Europese overwintering gaaf wil houden. Met een vier op zes doet Anderlecht het in Europa allesbehalve slecht. Toch lijkt de hoop op een eventuele stunt klein te zijn gezien de recente prestaties van de Brusselaars. 

LEES OOK: Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

Wie wint de wedstrijd donderdag?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

23
23
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

46
46
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

112
112
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

70
70
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

92
92
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

156
156
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

205
205
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

272
272
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

160
160
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

228
228
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

226
226
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

864
864
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

169
169
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

244
244
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

146
146

Meer sportnieuws