Extra Time-panel fileert Martinez: "Hij heeft hem geschoffeerd"

468 stemmen
Extra Time-panel fileert Martinez:

De Rode Duivels maakten weinig indruk tijdens de voorbije Nations League-wedstrijden. Zo legden ze zowel tegen Polen als Nederland een bijzonder 'flauwe' partij op de mat, en was de kritiek nadien bijzonder groot. De hoop op een glansrijk WK is dan ook voor veel Belgische voetballiefhebbers definitief weg. Ook in Extra Time werd er weinig hoop gevestigd op de manschappen van Roberto Martinez. 


In Extra Time werd er lustig nagepraat over de prestaties van de Rode Duivels tijdens de Nations League. Los van de zwakke prestatie heerste er vooral onbegrip over de keuzes van Roberto Martinez. Zo kunnen Filip Joos, Wesley Sonck en Peter Vandenbempt het amper begrijpen dat de bondscoach geen basisplaats gaf aan Leandro Trossard gaf. 

"Het is gewoon onbegrijpelijk dat iemand als Trossard niet mocht starten tijdens die wedstrijden. Martinez heeft een eeuwige bankzitter (doelend op Eden Hazard) boven hem verkozen. Ik ben er zeker van dat Martinez iemand als Trossard heeft geschoffeerd. Dat kan niet anders. Ik betwijfel het dan ook of Trossard tijdens het komende WK zelfs 'vrij' zal kunnen spelen nadat Martinez hem zulke status heeft gegeven", aldus een snerende Filip Joos. 

"Een échte topspeler zet zich daarboven"

Wesley Sonck en Peter Vandenbempt deelden de mening van collega-analist Joos. Toch zetten beide heren wel een kanttekening bij het gegeven rond de Brighton-Belg. "Een échte topspeler zet zich boven de keuze die Martinez nam tijdens de afgelopen wedstrijden. Iemand als Trossard moet dat kunnen. Ook al is hij geschoffeerd door Martinez", luidt het bij het duo Vandenbempt-Sonck. 

LEES OOK: Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De keuze om Trossard geen basisplaats te geven bij de Rode Duivels is onbegrijpelijk.

Meest recent

'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

13
13
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

107
107
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

11
11
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

252
252
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

89
89
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

42
42
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

187
187
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

31
31
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

199
199
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

591
591
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

182
182
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

441
441
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

223
223
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

547
547
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

535
535
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

370
370
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

203
203
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

274
274
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1094
1094
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

335
335

Meer sportnieuws