Extra Time-panel fileert Martinez: "Hij heeft hem geschoffeerd"

door
Extra Time-panel fileert Martinez:

De Rode Duivels maakten weinig indruk tijdens de voorbije Nations League-wedstrijden. Zo legden ze zowel tegen Polen als Nederland een bijzonder 'flauwe' partij op de mat, en was de kritiek nadien bijzonder groot. De hoop op een glansrijk WK is dan ook voor veel Belgische voetballiefhebbers definitief weg. Ook in Extra Time werd er weinig hoop gevestigd op de manschappen van Roberto Martinez. 


In Extra Time werd er lustig nagepraat over de prestaties van de Rode Duivels tijdens de Nations League. Los van de zwakke prestatie heerste er vooral onbegrip over de keuzes van Roberto Martinez. Zo kunnen Filip Joos, Wesley Sonck en Peter Vandenbempt het amper begrijpen dat de bondscoach geen basisplaats gaf aan Leandro Trossard gaf. 

"Het is gewoon onbegrijpelijk dat iemand als Trossard niet mocht starten tijdens die wedstrijden. Martinez heeft een eeuwige bankzitter (doelend op Eden Hazard) boven hem verkozen. Ik ben er zeker van dat Martinez iemand als Trossard heeft geschoffeerd. Dat kan niet anders. Ik betwijfel het dan ook of Trossard tijdens het komende WK zelfs 'vrij' zal kunnen spelen nadat Martinez hem zulke status heeft gegeven", aldus een snerende Filip Joos. 

"Een échte topspeler zet zich daarboven"

Wesley Sonck en Peter Vandenbempt deelden de mening van collega-analist Joos. Toch zetten beide heren wel een kanttekening bij het gegeven rond de Brighton-Belg. "Een échte topspeler zet zich boven de keuze die Martinez nam tijdens de afgelopen wedstrijden. Iemand als Trossard moet dat kunnen. Ook al is hij geschoffeerd door Martinez", luidt het bij het duo Vandenbempt-Sonck. 

LEES OOK: Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

De keuze om Trossard geen basisplaats te geven bij de Rode Duivels is onbegrijpelijk.

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

23
23
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

95
95
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

128
128
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

31
31
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

213
213
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

91
91
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

205
205
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

307
307
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

249
249
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

419
419
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

197
197
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

155
155
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

110
110
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

156
156
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

84
84
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

261
261
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

611
611
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

71
71
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

126
126
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

196
196
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

352
352
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

111
111
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

327
327

Meer sportnieuws