Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

door
Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

Bij Club Brugge bereidt men zich op dit moment in alle rust voor op de confrontatie met Atlético Madrid. De landskampioen kan in het eigen Jan Breydelstadion een ongeziene negen op negen behalen, en zo stevig aan de leiding komen in zijn poule van de Champions League. Een evenaring van de stunt tegen FC Porto is dan ook de hoop van heel wat Belgische voetballiefhebbers. 


Club Brugge kende tegen KV Mechelen al een geslaagde generale repetitie. De landskampioen was dominant, en Ferran Jutgla opende met zijn zesde competitiedoelpunt van het seizoen de score voor de Bruggelingen. Nadien dikten 'Eddy' Sobol en Tajon Buchanan de score aan, en werd het uiteindelijk 3-0 in het voordeel van Club Brugge. Morgen staat er echter wel een tegenstander van een ander kaliber op het programma. 

In de persconferentie na de wedstrijd tegen KV Mechelen vergeleek Carl Hoefkens zijn spits Jutgla met Romelu Lukaku. Een vergelijking dat de Spanjaard enorm charmeerde. "Dat was leuk om te horen. Ik ben erg onder de indruk van Lukaku. Ik probeer van elke topspits eigenlijk iets te kopiëren. Wat Lukaku betreft, kijk ik vooral hoe hij zijn bal afschermt", aldus de Spanjaard aan Het Laatste Nieuws

Evenaring van topwedstrijd tegen Porto? 

Ferran Jutgla bewees in de vorige CL-wedstrijd tegen FC Porto al dat hij van onschatbare waarde is voor Club Brugge. Zo versierde hij in de eerste helft een strafschop, die hij nadien zelf benutte. Bij de tweede treffer leverde hij de assist af voor Kamal Sowah. Met een wedstrijd tegen een ploeg uit zijn geboorteland in het vizier, staat het dan ook vast dat er aan motivatie alvast geen gebrek zal zijn bij Jutgla. 

LEES OOK: Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Zal Jutgla morgen scoren tegen Atlético?

Meest recent

'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

39
39
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

59
59
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

95
95
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

47
47
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

212
212
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

9
9
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

57
57
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

68
68
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

161
161
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

90
90
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

55
55
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

68
68
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

160
160
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

152
152
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

30
30
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

136
136
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

236
236
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

71
71
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

328
328
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

206
206
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

191
191
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

132
132
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

91
91
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

125
125

Meer sportnieuws