Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

door
Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

Bij Club Brugge bereidt men zich op dit moment in alle rust voor op de confrontatie met Atlético Madrid. De landskampioen kan in het eigen Jan Breydelstadion een ongeziene negen op negen behalen, en zo stevig aan de leiding komen in zijn poule van de Champions League. Een evenaring van de stunt tegen FC Porto is dan ook de hoop van heel wat Belgische voetballiefhebbers. 


Club Brugge kende tegen KV Mechelen al een geslaagde generale repetitie. De landskampioen was dominant, en Ferran Jutgla opende met zijn zesde competitiedoelpunt van het seizoen de score voor de Bruggelingen. Nadien dikten 'Eddy' Sobol en Tajon Buchanan de score aan, en werd het uiteindelijk 3-0 in het voordeel van Club Brugge. Morgen staat er echter wel een tegenstander van een ander kaliber op het programma. 

In de persconferentie na de wedstrijd tegen KV Mechelen vergeleek Carl Hoefkens zijn spits Jutgla met Romelu Lukaku. Een vergelijking dat de Spanjaard enorm charmeerde. "Dat was leuk om te horen. Ik ben erg onder de indruk van Lukaku. Ik probeer van elke topspits eigenlijk iets te kopiëren. Wat Lukaku betreft, kijk ik vooral hoe hij zijn bal afschermt", aldus de Spanjaard aan Het Laatste Nieuws

Evenaring van topwedstrijd tegen Porto? 

Ferran Jutgla bewees in de vorige CL-wedstrijd tegen FC Porto al dat hij van onschatbare waarde is voor Club Brugge. Zo versierde hij in de eerste helft een strafschop, die hij nadien zelf benutte. Bij de tweede treffer leverde hij de assist af voor Kamal Sowah. Met een wedstrijd tegen een ploeg uit zijn geboorteland in het vizier, staat het dan ook vast dat er aan motivatie alvast geen gebrek zal zijn bij Jutgla. 

LEES OOK: Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Zal Jutgla morgen scoren tegen Atlético?

Meest recent

'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

5
5
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

27
27
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

73
73
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

246
246
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

15
15
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

97
97
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

36
36
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

467
467
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

179
179
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

102
102
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

135
135
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

338
338
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

44
44
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

112
112
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1374
1374
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

531
531
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

619
619
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

219
219
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

436
436
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

337
337
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

292
292
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

238
238
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

277
277
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

112
112

Meer sportnieuws