Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

door
Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

Bij Club Brugge bereidt men zich op dit moment in alle rust voor op de confrontatie met Atlético Madrid. De landskampioen kan in het eigen Jan Breydelstadion een ongeziene negen op negen behalen, en zo stevig aan de leiding komen in zijn poule van de Champions League. Een evenaring van de stunt tegen FC Porto is dan ook de hoop van heel wat Belgische voetballiefhebbers. 


Club Brugge kende tegen KV Mechelen al een geslaagde generale repetitie. De landskampioen was dominant, en Ferran Jutgla opende met zijn zesde competitiedoelpunt van het seizoen de score voor de Bruggelingen. Nadien dikten 'Eddy' Sobol en Tajon Buchanan de score aan, en werd het uiteindelijk 3-0 in het voordeel van Club Brugge. Morgen staat er echter wel een tegenstander van een ander kaliber op het programma. 

In de persconferentie na de wedstrijd tegen KV Mechelen vergeleek Carl Hoefkens zijn spits Jutgla met Romelu Lukaku. Een vergelijking dat de Spanjaard enorm charmeerde. "Dat was leuk om te horen. Ik ben erg onder de indruk van Lukaku. Ik probeer van elke topspits eigenlijk iets te kopiëren. Wat Lukaku betreft, kijk ik vooral hoe hij zijn bal afschermt", aldus de Spanjaard aan Het Laatste Nieuws

Evenaring van topwedstrijd tegen Porto? 

Ferran Jutgla bewees in de vorige CL-wedstrijd tegen FC Porto al dat hij van onschatbare waarde is voor Club Brugge. Zo versierde hij in de eerste helft een strafschop, die hij nadien zelf benutte. Bij de tweede treffer leverde hij de assist af voor Kamal Sowah. Met een wedstrijd tegen een ploeg uit zijn geboorteland in het vizier, staat het dan ook vast dat er aan motivatie alvast geen gebrek zal zijn bij Jutgla. 

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Zal Jutgla morgen scoren tegen Atlético?

Meest recent

‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

11
11
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

118
118
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

91
91
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

181
181
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

302
302
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

337
337
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

140
140
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

266
266
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

272
272
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

485
485
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

507
507
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

74
74
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

375
375
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

260
260
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

307
307
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

350
350
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

295
295
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

584
584
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

699
699
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

505
505
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

281
281
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

129
129
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

677
677
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

384
384

Meer sportnieuws