Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

85 stemmen
Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

Bij Club Brugge bereidt men zich op dit moment in alle rust voor op de confrontatie met Atlético Madrid. De landskampioen kan in het eigen Jan Breydelstadion een ongeziene negen op negen behalen, en zo stevig aan de leiding komen in zijn poule van de Champions League. Een evenaring van de stunt tegen FC Porto is dan ook de hoop van heel wat Belgische voetballiefhebbers. 


Club Brugge kende tegen KV Mechelen al een geslaagde generale repetitie. De landskampioen was dominant, en Ferran Jutgla opende met zijn zesde competitiedoelpunt van het seizoen de score voor de Bruggelingen. Nadien dikten 'Eddy' Sobol en Tajon Buchanan de score aan, en werd het uiteindelijk 3-0 in het voordeel van Club Brugge. Morgen staat er echter wel een tegenstander van een ander kaliber op het programma. 

In de persconferentie na de wedstrijd tegen KV Mechelen vergeleek Carl Hoefkens zijn spits Jutgla met Romelu Lukaku. Een vergelijking dat de Spanjaard enorm charmeerde. "Dat was leuk om te horen. Ik ben erg onder de indruk van Lukaku. Ik probeer van elke topspits eigenlijk iets te kopiëren. Wat Lukaku betreft, kijk ik vooral hoe hij zijn bal afschermt", aldus de Spanjaard aan Het Laatste Nieuws

Evenaring van topwedstrijd tegen Porto? 

Ferran Jutgla bewees in de vorige CL-wedstrijd tegen FC Porto al dat hij van onschatbare waarde is voor Club Brugge. Zo versierde hij in de eerste helft een strafschop, die hij nadien zelf benutte. Bij de tweede treffer leverde hij de assist af voor Kamal Sowah. Met een wedstrijd tegen een ploeg uit zijn geboorteland in het vizier, staat het dan ook vast dat er aan motivatie alvast geen gebrek zal zijn bij Jutgla. 

LEES OOK: Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

Zal Jutgla morgen scoren tegen Atlético?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

25
25
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

143
143
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

79
79
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

35
35
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

96
96
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

69
69
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

309
309
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

516
516
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

566
566
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

94
94
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

177
177
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

277
277
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

176
176
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

102
102
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

166
166
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

328
328
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

304
304
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

486
486
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

765
765
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

163
163

Meer sportnieuws