Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

door
Club-sterkhouder kijkt en leert van Romelu Lukaku

Bij Club Brugge bereidt men zich op dit moment in alle rust voor op de confrontatie met Atlético Madrid. De landskampioen kan in het eigen Jan Breydelstadion een ongeziene negen op negen behalen, en zo stevig aan de leiding komen in zijn poule van de Champions League. Een evenaring van de stunt tegen FC Porto is dan ook de hoop van heel wat Belgische voetballiefhebbers. 


Club Brugge kende tegen KV Mechelen al een geslaagde generale repetitie. De landskampioen was dominant, en Ferran Jutgla opende met zijn zesde competitiedoelpunt van het seizoen de score voor de Bruggelingen. Nadien dikten 'Eddy' Sobol en Tajon Buchanan de score aan, en werd het uiteindelijk 3-0 in het voordeel van Club Brugge. Morgen staat er echter wel een tegenstander van een ander kaliber op het programma. 

In de persconferentie na de wedstrijd tegen KV Mechelen vergeleek Carl Hoefkens zijn spits Jutgla met Romelu Lukaku. Een vergelijking dat de Spanjaard enorm charmeerde. "Dat was leuk om te horen. Ik ben erg onder de indruk van Lukaku. Ik probeer van elke topspits eigenlijk iets te kopiëren. Wat Lukaku betreft, kijk ik vooral hoe hij zijn bal afschermt", aldus de Spanjaard aan Het Laatste Nieuws

Evenaring van topwedstrijd tegen Porto? 

Ferran Jutgla bewees in de vorige CL-wedstrijd tegen FC Porto al dat hij van onschatbare waarde is voor Club Brugge. Zo versierde hij in de eerste helft een strafschop, die hij nadien zelf benutte. Bij de tweede treffer leverde hij de assist af voor Kamal Sowah. Met een wedstrijd tegen een ploeg uit zijn geboorteland in het vizier, staat het dan ook vast dat er aan motivatie alvast geen gebrek zal zijn bij Jutgla. 

LEES OOK: Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

Zal Jutgla morgen scoren tegen Atlético?

Meest recent

Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

5
5
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

70
70
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

30
30
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

77
77
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

110
110
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

303
303
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

287
287
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

199
199
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

228
228
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

195
195
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

118
118
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

134
134
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

62
62
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

178
178
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

454
454
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

397
397
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

287
287
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

143
143
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

444
444
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

837
837
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

292
292
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

241
241
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

185
185
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

458
458

Meer sportnieuws