Martinez twijfelt niet aan Hazard: "Eén van de beste ter wereld"

door
Martinez twijfelt niet aan Hazard:

Real Madrid kende tijdens de afgelopen speeldag heel wat moeite met Osasuna. De Madrilenen kwamen nochtans op voorsprong via de onvermijdelijke Vinicius, maar een tegentreffer van Kike zorgde voor het eerste puntenverlies van de Koninklijke sinds de start van de competitie. Ondertussen bereiden Ancelotti en co zich voor op de Champions League-wedstrijd tegen Shakhtar, en wordt er in ons land nog lustig nagepraat over de bijzondere status van Eden Hazard. 


Eden Hazard werd vorige week al feestend gespot in een Spaanse discotheek, waarna hij een vlaag aan kritiek te verwerken kreeg van talloze Real-supporters. Gezien de mindere vorm van de Rode Duivel wordt de feesthouding van Hazard in de Spaanse hoofdstad allerminst gesmaakt. Tegen Osasuna bleef de Rode Duivel ook 90 minuten op de bank, wat ook de twijfels in ons land doet toenemen rond de 'WK-status' van de flankaanvaller. 

Bij de RTBF werd aan Roberto Martinez dan ook gevraagd hoe hij denkt over de feestende Rode Duivels-kapitein. "Hij had de toestemming om tijd door te brengen met vrienden en familie. Er zit een duidelijk verhaal achter de kwestie, maar ik ga geen details uit de doeken doen. Dat zijn zaken die men bij Real Madrid intern regelt", aldus de bondscoach. 

"Eén van de beste ter wereld"

Eden Hazard illustreerde in de voorbije wedstrijden tegen Polen en Nederland wederom dat zijn gebrek aan speelminuten ook een invloed heeft op zijn spelpeil bij de Rode Duivels. "Eden is nog steeds bijzonder belangrijk bij de nationale ploeg. Dat staat vast. Zijn ervaring, zijn vermogen om een tegenstander uit te schakelen, zijn invloed op de tegenpartij... Met zijn profiel is hij nog steeds één van de beste ter wereld", sluit de bondscoach af. Het ziet er dus niet naar uit dat Hazard moet gaan vrezen voor zijn stekje bij de WK-selectie. 

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Moet Hazard in de basis staan bij de Rode Duivels?

Meest recent

Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

21
21
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

52
52
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

118
118
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

171
171
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

214
214
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

53
53
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

381
381
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

240
240
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

71
71
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

60
60
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

145
145
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

514
514
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

265
265
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

61
61
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

89
89
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

63
63
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

37
37
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

422
422
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

346
346
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

134
134
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

210
210
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

135
135
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

111
111

Meer sportnieuws