Martinez twijfelt niet aan Hazard: "Eén van de beste ter wereld"

door
Martinez twijfelt niet aan Hazard:

Real Madrid kende tijdens de afgelopen speeldag heel wat moeite met Osasuna. De Madrilenen kwamen nochtans op voorsprong via de onvermijdelijke Vinicius, maar een tegentreffer van Kike zorgde voor het eerste puntenverlies van de Koninklijke sinds de start van de competitie. Ondertussen bereiden Ancelotti en co zich voor op de Champions League-wedstrijd tegen Shakhtar, en wordt er in ons land nog lustig nagepraat over de bijzondere status van Eden Hazard. 


Eden Hazard werd vorige week al feestend gespot in een Spaanse discotheek, waarna hij een vlaag aan kritiek te verwerken kreeg van talloze Real-supporters. Gezien de mindere vorm van de Rode Duivel wordt de feesthouding van Hazard in de Spaanse hoofdstad allerminst gesmaakt. Tegen Osasuna bleef de Rode Duivel ook 90 minuten op de bank, wat ook de twijfels in ons land doet toenemen rond de 'WK-status' van de flankaanvaller. 

Bij de RTBF werd aan Roberto Martinez dan ook gevraagd hoe hij denkt over de feestende Rode Duivels-kapitein. "Hij had de toestemming om tijd door te brengen met vrienden en familie. Er zit een duidelijk verhaal achter de kwestie, maar ik ga geen details uit de doeken doen. Dat zijn zaken die men bij Real Madrid intern regelt", aldus de bondscoach. 

"Eén van de beste ter wereld"

Eden Hazard illustreerde in de voorbije wedstrijden tegen Polen en Nederland wederom dat zijn gebrek aan speelminuten ook een invloed heeft op zijn spelpeil bij de Rode Duivels. "Eden is nog steeds bijzonder belangrijk bij de nationale ploeg. Dat staat vast. Zijn ervaring, zijn vermogen om een tegenstander uit te schakelen, zijn invloed op de tegenpartij... Met zijn profiel is hij nog steeds één van de beste ter wereld", sluit de bondscoach af. Het ziet er dus niet naar uit dat Hazard moet gaan vrezen voor zijn stekje bij de WK-selectie. 

LEES OOK: “Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Moet Hazard in de basis staan bij de Rode Duivels?

Meest recent

Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

1
1
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

28
28
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

35
35
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

177
177
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

24
24
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

324
324
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

352
352
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

68
68
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

277
277
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

237
237
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

171
171
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

281
281
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

136
136
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

351
351
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

246
246
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

405
405
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

186
186
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

155
155

Meer sportnieuws