Martinez twijfelt niet aan Hazard: "Eén van de beste ter wereld"

door
Martinez twijfelt niet aan Hazard:

Real Madrid kende tijdens de afgelopen speeldag heel wat moeite met Osasuna. De Madrilenen kwamen nochtans op voorsprong via de onvermijdelijke Vinicius, maar een tegentreffer van Kike zorgde voor het eerste puntenverlies van de Koninklijke sinds de start van de competitie. Ondertussen bereiden Ancelotti en co zich voor op de Champions League-wedstrijd tegen Shakhtar, en wordt er in ons land nog lustig nagepraat over de bijzondere status van Eden Hazard. 


Eden Hazard werd vorige week al feestend gespot in een Spaanse discotheek, waarna hij een vlaag aan kritiek te verwerken kreeg van talloze Real-supporters. Gezien de mindere vorm van de Rode Duivel wordt de feesthouding van Hazard in de Spaanse hoofdstad allerminst gesmaakt. Tegen Osasuna bleef de Rode Duivel ook 90 minuten op de bank, wat ook de twijfels in ons land doet toenemen rond de 'WK-status' van de flankaanvaller. 

Bij de RTBF werd aan Roberto Martinez dan ook gevraagd hoe hij denkt over de feestende Rode Duivels-kapitein. "Hij had de toestemming om tijd door te brengen met vrienden en familie. Er zit een duidelijk verhaal achter de kwestie, maar ik ga geen details uit de doeken doen. Dat zijn zaken die men bij Real Madrid intern regelt", aldus de bondscoach. 

"Eén van de beste ter wereld"

Eden Hazard illustreerde in de voorbije wedstrijden tegen Polen en Nederland wederom dat zijn gebrek aan speelminuten ook een invloed heeft op zijn spelpeil bij de Rode Duivels. "Eden is nog steeds bijzonder belangrijk bij de nationale ploeg. Dat staat vast. Zijn ervaring, zijn vermogen om een tegenstander uit te schakelen, zijn invloed op de tegenpartij... Met zijn profiel is hij nog steeds één van de beste ter wereld", sluit de bondscoach af. Het ziet er dus niet naar uit dat Hazard moet gaan vrezen voor zijn stekje bij de WK-selectie. 

LEES OOK: ‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

Moet Hazard in de basis staan bij de Rode Duivels?

Meest recent

Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

8
8
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

108
108
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

12
12
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

153
153
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

116
116
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

188
188
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

173
173
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

298
298
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

316
316
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

262
262
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

222
222
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

147
147
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

225
225
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

115
115
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1038
1038
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

96
96
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

526
526
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

447
447
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

163
163
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

224
224

Meer sportnieuws