Martinez twijfelt niet aan Hazard: "Eén van de beste ter wereld"

door
Martinez twijfelt niet aan Hazard:

Real Madrid kende tijdens de afgelopen speeldag heel wat moeite met Osasuna. De Madrilenen kwamen nochtans op voorsprong via de onvermijdelijke Vinicius, maar een tegentreffer van Kike zorgde voor het eerste puntenverlies van de Koninklijke sinds de start van de competitie. Ondertussen bereiden Ancelotti en co zich voor op de Champions League-wedstrijd tegen Shakhtar, en wordt er in ons land nog lustig nagepraat over de bijzondere status van Eden Hazard. 


Eden Hazard werd vorige week al feestend gespot in een Spaanse discotheek, waarna hij een vlaag aan kritiek te verwerken kreeg van talloze Real-supporters. Gezien de mindere vorm van de Rode Duivel wordt de feesthouding van Hazard in de Spaanse hoofdstad allerminst gesmaakt. Tegen Osasuna bleef de Rode Duivel ook 90 minuten op de bank, wat ook de twijfels in ons land doet toenemen rond de 'WK-status' van de flankaanvaller. 

Bij de RTBF werd aan Roberto Martinez dan ook gevraagd hoe hij denkt over de feestende Rode Duivels-kapitein. "Hij had de toestemming om tijd door te brengen met vrienden en familie. Er zit een duidelijk verhaal achter de kwestie, maar ik ga geen details uit de doeken doen. Dat zijn zaken die men bij Real Madrid intern regelt", aldus de bondscoach. 

"Eén van de beste ter wereld"

Eden Hazard illustreerde in de voorbije wedstrijden tegen Polen en Nederland wederom dat zijn gebrek aan speelminuten ook een invloed heeft op zijn spelpeil bij de Rode Duivels. "Eden is nog steeds bijzonder belangrijk bij de nationale ploeg. Dat staat vast. Zijn ervaring, zijn vermogen om een tegenstander uit te schakelen, zijn invloed op de tegenpartij... Met zijn profiel is hij nog steeds één van de beste ter wereld", sluit de bondscoach af. Het ziet er dus niet naar uit dat Hazard moet gaan vrezen voor zijn stekje bij de WK-selectie. 

LEES OOK: Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

Moet Hazard in de basis staan bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

23
23
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

43
43
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

169
169
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

49
49
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

103
103
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

365
365
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

119
119
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

251
251
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

421
421
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

166
166
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

83
83
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

147
147
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

121
121
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

364
364
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

64
64
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

176
176
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

676
676
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

634
634
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

359
359
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

600
600
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

189
189
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

394
394
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

629
629
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

52
52
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

386
386

Meer sportnieuws