Higuain kondigt afscheid in tranen aan

112
Higuain kondigt afscheid in tranen aan

Binnenkort moet de voetbalwereld opnieuw afscheid nemen van een ware legende. Zo maakte Gonzalo Higuain vandaag bekend dat hij binnenkort de schoenen aan de haak hangt. De inmiddels 34-jarige Argentijn kondigde zijn afscheid aan op een persconferentie bij zijn club Inter Miami. 


Een emotionele Higuain kon zijn tranen niet bedwingen wanneer hij vanavond bekend maakte dat hij binnenkort afscheid zal nemen van het profvoetbal. De 34-jarige Argentijn zal het seizoen nog volmaken bij Inter Miami, maar stopt daarna per direct met voetballen. "De dag is gekomen om het voetbal vaarwel te zeggen. Het voetbal heeft me enorm veel gegeven en ik voel me bevoorrecht om dit leven gehad te hebben, zowel in de mindere als goede momenten", klonk het bij de Argentijn. 

Ondanks het feit dat Gonzalo Higuain niet meer actief is in de hoogste regionen van het Europees voetbal, is de aanvaller zijn torinstinct nog lang niet verloren. Zo was hij dit seizoen bij Inter Miami opnieuw goed voor een heleboel doelpunten. In totaal trof Higuain veertien keer raak in 26 competitiewedstrijden. Aangezien het seizoen in de Verenigde Staten nog niet ten einde is, lijkt het erop dat hij dat aantal tijdens zijn laatste wedstrijden nog wat zal bijschaven. 

Van Argentinië tot prijsschutter in Italië

Gonzalo Higuain trok op 19-jarige leeftijd van River Plate richting Real Madrid. Bij de Koninklijke liep hij jarenlang in de schaduw van wereldvedettes als Raul, Van Nistelrooij en Karim Benzema. Toch slaagde de Argentijn er in zes jaar tijd in om meer dan 100 doelpunten te maken voor de Madrilenen. Nadien besloot Higuain om het mooie weer te gaan maken in Italië. Bij Napoli beleefde de aanvaller zijn beste periode, en werd hij Serie A-topschutter in 2016. Nadien ging hij via Juventus, Milan en Chelsea richting de Verenigde Staten. 

De kwaliteiten van Higuain in zijn beste periode zijn onderschat.

Meest recent

'Solden bij Antwerp: revelatie al in etalage gezet'

Na twee speeldagen pronkt Antwerp voorlopig nog met een foutloos rapport. De leegloop van de ...

111
111
Lardot geeft toe: Essevee bestolen, pech voor Standard

Het nieuwe seizoen is amper twee speeldagen ver, maar op verschillende velden zorgden de Belgische ...

88
88
Garcia trapt na: zondebok Rode Duivels krijgt volle laag

Voor het eerst sinds de uitschakeling op het WK laat Rudi Garcia nog eens van zich horen. In een ...

222
222
'Club Brugge rondt huiswerk af: laatste doelwit bekend'

Na de komst van Jan Virgili leek Club Brugge even nóg een vervanger voor Christos Tzolis aan ...

484
484
Diepe rouw bij Racing Genk: eerbetoon treft alle harten

De voetbalwereld is vandaag in diepe rouw. In de Cegeka Arena, normaal het decor van uitbundige ...

67
67
Van Bommel loert mee: 'Supertansfers Fofana én Moreira'

Mark van Bommel heeft als speler natuurlijk een verleden in de Serie A en kent het Italiaanse ...

102
102
'Anderlecht gaat volledig los: op zucht van nieuwe spits'

RSC Anderlecht heeft maandagavond de komst van flankaanvaller Matin Winkler aangekondigd. Maar ...

415
415
Cercle pakt uit met Gent-chouchou; Essevee slaat wéér toe

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklasser blijven volop sleutelen aan hun ...

125
125
Garcia doorbreekt WK-stilte: straffe taal over Vanaken

Sinds de WK-uitschakeling van de Rode Duivels en zijn daaropvolgende ontslag, bleeft het stil in het ...

1178
1178
Ruben Van Gucht maakt het bont: Vroege exit schokt

Ruben Van Gucht werd afgelopen week vader, op mediavlak wacht hem binnenkort al een nieuwe ...

69
69
Contract tot 2030: Anderlecht pronkt met vijfde zomeraankoop

RSC Anderlecht blijft zich verder versterken in de slotweken van de zomerse transferperiode. Zo werd ...

585
585
‘Club Brugge steelt transfershow: 10M voor oude bekende’

Club Brugge schakelt na het vertrek van Bjorn Meijer meteen door. Blauw-zwart heeft een oude bekende ...

858
858
'Over & out: Bruno zet trio buitenspel bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat op het punt om nog eens stevig toe te slaan op de transfermarkt, maar ook op ...

845
845
'Record aan diggelen: Club Brugge casht op sterkhouder'

De miljoenen rollen weer vlot over de toonbank bij Club Brugge, dat zelf ruim 40 miljoen uitgaf. ...

1000
1000
Nederland op stelten: grote liefde voor Imke Courtois

De naam Courtois doet tegenwoordig ook boven de grens steeds meer belletjes rinkelen. Imke Courtois ...

379
379
'Sibierski maakt statement: Anderlecht betaalt 8 miljoen'

Na de nederlaag tegen Beveren staat RSC Anderlecht terug met de voeten op de grond. Tegen de ...

518
518
'Club Brugge keert kar: Leko kan fluiten naar winger'

Met een zes op zes tegen KV Kortrijk en OH Leuven schoot Club Brugge vlot uit de startblokken. ...

791
791
Mechele maakt voetbalfans stil met emotionele boodschap

Club Brugge is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en Brandon Mechele lijkt meteen alweer een ...

527
527
Pétrot streng maar rechtvaardig na verlies Anderlecht

RSC Anderlecht speelde matig tegen SK Beveren. Het verdiende dan wel geen nederlaag, maar de ...

235
235
Weelde bij KRC Genk: "Hebben het laten zien"

KRC Genk wist een eerste kleine crisis af te wenden dankzij een 3-2-zege. De ploeg toonde eindelijk ...

297
297
Proto komt met bizarre verklaring over RSCA en Lukaku

Silvio Proto is analist bij RTL Sports en dat blijft toch bijzonder vreemd voor een werknemer van ...

391
391
STVV pakt uit met zeer opmerkelijke ingaande transfer

STVV heeft enkele dagen voor zijn Europese duel nog een nieuwe speler aangetrokken. De Kanaries ...

68
68
'RC Genk passeert voor de vierde keer stevig langs de kassa'

KRC Genk kan binnenkort mogelijk opnieuw profiteren van een lucratieve doorverkoop. Daniel ...

536
536
OHL mist zijn start: "Dat ontbreekt nog bij ons"

OH Leuven werd nog maar eens door bepaalde analisten naar voren geschoven als een mogelijke ...

73
73
Albert ziet iets wat absoluut anders moet bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor met 1-0 van SK Beveren. Het is opvallend hoe luchtig er toch wordt ...

348
348

Meer sportnieuws