Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

394 stemmen
Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

Club Brugge staat morgen voor zijn derde Champions League-wedstrijd van het seizoen. Met Atlético Madrid treft het dan meteen de favoriet voor groepswinst. Toch telt de landskampioen op dit moment drie punten meer dan de ploeg van Diego Simeone, en is het allesbehalve kansloos.


Tijdens de voorbije speeldag kenden zowel Club Brugge als Atlético Madrid een geslaagde generale repetitie. Blauw-Zwart kende in eigen huis weinig moeite met KV Mechelen, en behaalde na doelpunten van Jutgla, Sobol en Buchanan een verdiende driepunter. Het Spaanse Atlético won dan weer met 0-2 op veld van Sevilla. Llorente en Morata waren de doelpuntenmakers van dienst voor Los Rojiblancos.

Op papier is het verschil tussen de spelerskern van Atlético Madrid en die van Club Brugge wellicht een stuk groter dan dat morgen op het veld te zien zal zijn. In totaal heeft de kern van Atlético volgens het gerenommeerde Transfermarkt een selectiewaarde van maar liefst 611 miljoen euro. Joao Felix (70 miljoen euro) en José Giménez (45 miljoen euro) zijn de uitschieters van dienst voor de Madrilenen. Met Jan Oblak, Yannick Carrasco, Angel Correa en Marcos Llorente zijn er echter ook nog vier spelers met een geschatte marktwaarde van 40 miljoen euro.

Verschil van 450 miljoen euro

De spelerskern van Club Brugge heeft volgens Transfermarkt dan weer een totale marktwaarde van 161 miljoen euro. Noa Lang is de meest waardevolle speler met een geschatte marktwaarde van 19 miljoen euro. Hans Vanaken (16 miljoen euro), Roman Yaremchuk (15 miljoen euro) en Andreas Skov Olsen (15 miljoen euro) zijn de andere Bruggelingen die het hoogst worden ingeschat. Laatstgenoemde is echter wel geblesseerd.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Wie wint de wedstrijd morgen?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

8
8
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

156
156
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

37
37
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

55
55
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

38
38
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

38
38
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

164
164
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

69
69
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

49
49
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

151
151
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

144
144
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

359
359
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

183
183
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

53
53
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

249
249
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

159
159
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

152
152
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

456
456
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

353
353
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

138
138

Meer sportnieuws