Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

door
Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

Club Brugge staat morgen voor zijn derde Champions League-wedstrijd van het seizoen. Met Atlético Madrid treft het dan meteen de favoriet voor groepswinst. Toch telt de landskampioen op dit moment drie punten meer dan de ploeg van Diego Simeone, en is het allesbehalve kansloos.


Tijdens de voorbije speeldag kenden zowel Club Brugge als Atlético Madrid een geslaagde generale repetitie. Blauw-Zwart kende in eigen huis weinig moeite met KV Mechelen, en behaalde na doelpunten van Jutgla, Sobol en Buchanan een verdiende driepunter. Het Spaanse Atlético won dan weer met 0-2 op veld van Sevilla. Llorente en Morata waren de doelpuntenmakers van dienst voor Los Rojiblancos.

Op papier is het verschil tussen de spelerskern van Atlético Madrid en die van Club Brugge wellicht een stuk groter dan dat morgen op het veld te zien zal zijn. In totaal heeft de kern van Atlético volgens het gerenommeerde Transfermarkt een selectiewaarde van maar liefst 611 miljoen euro. Joao Felix (70 miljoen euro) en José Giménez (45 miljoen euro) zijn de uitschieters van dienst voor de Madrilenen. Met Jan Oblak, Yannick Carrasco, Angel Correa en Marcos Llorente zijn er echter ook nog vier spelers met een geschatte marktwaarde van 40 miljoen euro.

Verschil van 450 miljoen euro

De spelerskern van Club Brugge heeft volgens Transfermarkt dan weer een totale marktwaarde van 161 miljoen euro. Noa Lang is de meest waardevolle speler met een geschatte marktwaarde van 19 miljoen euro. Hans Vanaken (16 miljoen euro), Roman Yaremchuk (15 miljoen euro) en Andreas Skov Olsen (15 miljoen euro) zijn de andere Bruggelingen die het hoogst worden ingeschat. Laatstgenoemde is echter wel geblesseerd.

LEES OOK: 'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Wie wint de wedstrijd morgen?

Meest recent

Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

7
7
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

5
5
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

119
119
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

134
134
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

222
222
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

84
84
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

454
454
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

228
228
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

500
500
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

409
409
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

611
611
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

241
241
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

467
467
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

337
337
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

92
92
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

536
536
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

362
362
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

228
228
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

575
575
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

78
78
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

118
118

Meer sportnieuws