Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

door
Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

Club Brugge staat morgen voor zijn derde Champions League-wedstrijd van het seizoen. Met Atlético Madrid treft het dan meteen de favoriet voor groepswinst. Toch telt de landskampioen op dit moment drie punten meer dan de ploeg van Diego Simeone, en is het allesbehalve kansloos.


Tijdens de voorbije speeldag kenden zowel Club Brugge als Atlético Madrid een geslaagde generale repetitie. Blauw-Zwart kende in eigen huis weinig moeite met KV Mechelen, en behaalde na doelpunten van Jutgla, Sobol en Buchanan een verdiende driepunter. Het Spaanse Atlético won dan weer met 0-2 op veld van Sevilla. Llorente en Morata waren de doelpuntenmakers van dienst voor Los Rojiblancos.

Op papier is het verschil tussen de spelerskern van Atlético Madrid en die van Club Brugge wellicht een stuk groter dan dat morgen op het veld te zien zal zijn. In totaal heeft de kern van Atlético volgens het gerenommeerde Transfermarkt een selectiewaarde van maar liefst 611 miljoen euro. Joao Felix (70 miljoen euro) en José Giménez (45 miljoen euro) zijn de uitschieters van dienst voor de Madrilenen. Met Jan Oblak, Yannick Carrasco, Angel Correa en Marcos Llorente zijn er echter ook nog vier spelers met een geschatte marktwaarde van 40 miljoen euro.

Verschil van 450 miljoen euro

De spelerskern van Club Brugge heeft volgens Transfermarkt dan weer een totale marktwaarde van 161 miljoen euro. Noa Lang is de meest waardevolle speler met een geschatte marktwaarde van 19 miljoen euro. Hans Vanaken (16 miljoen euro), Roman Yaremchuk (15 miljoen euro) en Andreas Skov Olsen (15 miljoen euro) zijn de andere Bruggelingen die het hoogst worden ingeschat. Laatstgenoemde is echter wel geblesseerd.

LEES OOK: Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Wie wint de wedstrijd morgen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

25
25
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

161
161
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

106
106
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

323
323
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

159
159
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

89
89
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

465
465
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

270
270
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

260
260
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

531
531
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

781
781
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

826
826
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

298
298
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

616
616
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

361
361
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

366
366
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

730
730
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

403
403

Meer sportnieuws