Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

door
Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

Club Brugge staat morgen voor zijn derde Champions League-wedstrijd van het seizoen. Met Atlético Madrid treft het dan meteen de favoriet voor groepswinst. Toch telt de landskampioen op dit moment drie punten meer dan de ploeg van Diego Simeone, en is het allesbehalve kansloos.


Tijdens de voorbije speeldag kenden zowel Club Brugge als Atlético Madrid een geslaagde generale repetitie. Blauw-Zwart kende in eigen huis weinig moeite met KV Mechelen, en behaalde na doelpunten van Jutgla, Sobol en Buchanan een verdiende driepunter. Het Spaanse Atlético won dan weer met 0-2 op veld van Sevilla. Llorente en Morata waren de doelpuntenmakers van dienst voor Los Rojiblancos.

Op papier is het verschil tussen de spelerskern van Atlético Madrid en die van Club Brugge wellicht een stuk groter dan dat morgen op het veld te zien zal zijn. In totaal heeft de kern van Atlético volgens het gerenommeerde Transfermarkt een selectiewaarde van maar liefst 611 miljoen euro. Joao Felix (70 miljoen euro) en José Giménez (45 miljoen euro) zijn de uitschieters van dienst voor de Madrilenen. Met Jan Oblak, Yannick Carrasco, Angel Correa en Marcos Llorente zijn er echter ook nog vier spelers met een geschatte marktwaarde van 40 miljoen euro.

Verschil van 450 miljoen euro

De spelerskern van Club Brugge heeft volgens Transfermarkt dan weer een totale marktwaarde van 161 miljoen euro. Noa Lang is de meest waardevolle speler met een geschatte marktwaarde van 19 miljoen euro. Hans Vanaken (16 miljoen euro), Roman Yaremchuk (15 miljoen euro) en Andreas Skov Olsen (15 miljoen euro) zijn de andere Bruggelingen die het hoogst worden ingeschat. Laatstgenoemde is echter wel geblesseerd.

LEES OOK: 'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Wie wint de wedstrijd morgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

1
1
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

15
15
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

242
242
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

240
240
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

94
94
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

86
86
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

63
63
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

148
148
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

303
303
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

180
180
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

88
88
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

31
31
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

220
220
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

252
252
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

404
404
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

373
373
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

257
257
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

41
41
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

150
150
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

127
127
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

183
183
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

88
88
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

372
372
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws