Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

door
Het énorme verschil tussen Club Brugge en Atlético

Club Brugge staat morgen voor zijn derde Champions League-wedstrijd van het seizoen. Met Atlético Madrid treft het dan meteen de favoriet voor groepswinst. Toch telt de landskampioen op dit moment drie punten meer dan de ploeg van Diego Simeone, en is het allesbehalve kansloos.


Tijdens de voorbije speeldag kenden zowel Club Brugge als Atlético Madrid een geslaagde generale repetitie. Blauw-Zwart kende in eigen huis weinig moeite met KV Mechelen, en behaalde na doelpunten van Jutgla, Sobol en Buchanan een verdiende driepunter. Het Spaanse Atlético won dan weer met 0-2 op veld van Sevilla. Llorente en Morata waren de doelpuntenmakers van dienst voor Los Rojiblancos.

Op papier is het verschil tussen de spelerskern van Atlético Madrid en die van Club Brugge wellicht een stuk groter dan dat morgen op het veld te zien zal zijn. In totaal heeft de kern van Atlético volgens het gerenommeerde Transfermarkt een selectiewaarde van maar liefst 611 miljoen euro. Joao Felix (70 miljoen euro) en José Giménez (45 miljoen euro) zijn de uitschieters van dienst voor de Madrilenen. Met Jan Oblak, Yannick Carrasco, Angel Correa en Marcos Llorente zijn er echter ook nog vier spelers met een geschatte marktwaarde van 40 miljoen euro.

Verschil van 450 miljoen euro

De spelerskern van Club Brugge heeft volgens Transfermarkt dan weer een totale marktwaarde van 161 miljoen euro. Noa Lang is de meest waardevolle speler met een geschatte marktwaarde van 19 miljoen euro. Hans Vanaken (16 miljoen euro), Roman Yaremchuk (15 miljoen euro) en Andreas Skov Olsen (15 miljoen euro) zijn de andere Bruggelingen die het hoogst worden ingeschat. Laatstgenoemde is echter wel geblesseerd.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Wie wint de wedstrijd morgen?

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

31
31
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

156
156
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

25
25
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

74
74
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

71
71
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

51
51
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

185
185
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

191
191
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

350
350
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

48
48
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

161
161
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

83
83
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

78
78
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

256
256
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

131
131
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

473
473
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

91
91
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

435
435
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

19
19
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

180
180
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

723
723
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

70
70
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

325
325

Meer sportnieuws