"Lamkel Zé is een clown, het was eigenlijk gewoon zielig"

313

Op bezoek bij KV Kortrijk ging koploper Antwerp voor het eerst dit seizoen onderuit, maar achteraf ging het toch vooral over Didier Lamkel Zé. Het voormalige woelwater van de Great Old, verkozen tot Man van de Match, haalde onder meer met een assist zijn gram tegen zijn ex-ploeg. Zowel tijdens als na de partij kreeg hij het echter tevens aan de stok met de aanhang van het stamnummer één.


Al van voor de match werd Lamkel Zé vanuit het bezoekende vak stevig op de korrel genomen, iets wat er na zijn ostentatieve viering bij de 1-0 niet op beterde. Na afloop werd de 26-jarige Kameroener via sociale media dan weer het slachtoffer van racistische beledigingen, die uiteraard niet door de beugel kunnen. Toch neemt Peter Vandenbempt vooral Lamkel Zé zélf op de korrel. Opvallend: maandag zijn beiden te gast in Extra Time, waar de aanvaller weliswaar niet zal plaatsnemen rond de tafel.

"Lamkel Zé is erin geslaagd om de indruk te geven dat hij de man van de match was. Dat was hij ook als clown, showman of aansteller, maar zeker niet als voetballer. Hij heeft eigenlijk niets laten zien", klinkt het snoeihard bij Sporza. Hoewel er inderdaad nog andere uitblinkers waren bij de thuisploeg, speelde LZ7 nochtans lang geen onverdienstelijke partij. Vandenbempt, die wel opmerkt dat de spreekkoren van de meegereisde Antwerp-fans beneden alle peil waren, was dus echter niet onder de indruk.

EXCUSES AANBIEDEN
"Dat hij daar één keer op reageert bij zijn assist, moet zeker kunnen. Maar daarna bleef hij de hele tijd met zijn eigen show bezig. Dat is eigenlijk gewoon zielig", klinkt het nog bij de commentator, die het voorts niet vindt kunnen dat Lamkel Zé via sociale media ook zelf enkele medewerkers van Antwerp schoffeerde. Als Kortrijk een ernstige club is, moet het hem zich laten verontschuldigen bij die mensen", aldus Vandenbempt. Dat de meningen sterk verdeeld zijn, blijkt alvast uit de reacties op onderstaand bericht.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Vindt u dat Vandenbempt gelijk heeft?

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

0
0
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

12
12
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

25
25
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

109
109
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

62
62
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

23
23
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

201
201
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

86
86
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

26
26
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

67
67
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

163
163
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

37
37
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

118
118
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

104
104
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

58
58
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

113
113

Meer sportnieuws