"Lamkel Zé is een clown, het was eigenlijk gewoon zielig"

313 stemmen

Op bezoek bij KV Kortrijk ging koploper Antwerp voor het eerst dit seizoen onderuit, maar achteraf ging het toch vooral over Didier Lamkel Zé. Het voormalige woelwater van de Great Old, verkozen tot Man van de Match, haalde onder meer met een assist zijn gram tegen zijn ex-ploeg. Zowel tijdens als na de partij kreeg hij het echter tevens aan de stok met de aanhang van het stamnummer één.


Al van voor de match werd Lamkel Zé vanuit het bezoekende vak stevig op de korrel genomen, iets wat er na zijn ostentatieve viering bij de 1-0 niet op beterde. Na afloop werd de 26-jarige Kameroener via sociale media dan weer het slachtoffer van racistische beledigingen, die uiteraard niet door de beugel kunnen. Toch neemt Peter Vandenbempt vooral Lamkel Zé zélf op de korrel. Opvallend: maandag zijn beiden te gast in Extra Time, waar de aanvaller weliswaar niet zal plaatsnemen rond de tafel.

"Lamkel Zé is erin geslaagd om de indruk te geven dat hij de man van de match was. Dat was hij ook als clown, showman of aansteller, maar zeker niet als voetballer. Hij heeft eigenlijk niets laten zien", klinkt het snoeihard bij Sporza. Hoewel er inderdaad nog andere uitblinkers waren bij de thuisploeg, speelde LZ7 nochtans lang geen onverdienstelijke partij. Vandenbempt, die wel opmerkt dat de spreekkoren van de meegereisde Antwerp-fans beneden alle peil waren, was dus echter niet onder de indruk.

EXCUSES AANBIEDEN
"Dat hij daar één keer op reageert bij zijn assist, moet zeker kunnen. Maar daarna bleef hij de hele tijd met zijn eigen show bezig. Dat is eigenlijk gewoon zielig", klinkt het nog bij de commentator, die het voorts niet vindt kunnen dat Lamkel Zé via sociale media ook zelf enkele medewerkers van Antwerp schoffeerde. Als Kortrijk een ernstige club is, moet het hem zich laten verontschuldigen bij die mensen", aldus Vandenbempt. Dat de meningen sterk verdeeld zijn, blijkt alvast uit de reacties op onderstaand bericht.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Vindt u dat Vandenbempt gelijk heeft?

Meest recent

Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

7
7
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

109
109
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

196
196
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

276
276
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

217
217
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

149
149
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

62
62
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

204
204
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

198
198
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

39
39
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

123
123
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

276
276
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

147
147
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

348
348
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

101
101
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

522
522
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

512
512
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

338
338
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

91
91
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

179
179
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

910
910
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

47
47
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

140
140
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

79
79
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

33
33

Meer sportnieuws