'Martinez bibbert na blessure-update Courtois'

390 stemmen
'Martinez bibbert na blessure-update Courtois'

Minder dan zeven weken voor de start van het WK is de laatste rechte lijn richting Qatar stilaan ingezet. Roberto Martinez hoopt dan ook dat zijn Rode Duivels tot dan fit kunnen blijven. Al baren een aantal sleutelfiguren nu al zorgen.


Romelu Lukaku bijvoorbeeld, die bij Inter al een tijdje in de lappenmand ligt. Of uiteraard Eden Hazard, nog steeds op een zijspoor bij Real Madrid. Daar viel vorige week tot overmaat van ramp ook omtrent Thibaut Courtois slecht nieuws te rapen. De 30-jarige doelman van het nationale elftal staat namelijk plots aan de kant met een zenuwontsteking in het linkerbeen.

Daardoor miste hij afgelopen weekend reeds het duel met Osasuna, nu melden diverse Spaanse media dat Courtois het Champions League-treffen met Sjachtar Donetsk van aanstaande woensdag eveneens aan zijn neus ziet voorbijgaan. Meer nog: ook de Clasico tegen FC Barcelona, die pas binnen twee weken op het programma staat, zou hij wel eens kunnen missen.

WK IN GEVAAR
Onheilspellend nieuws dus voor de Rode Duivels, al luidt het wel dat Courtois alles in het werk stelt om spoedig te herstellen. Alleen valt het moeilijk te voorspellen hoe de blessure verder zal evolueren. In het slechtste geval komt het WK dus alsnog in gevaar voor de 96-international, wat vanzelfsprekend een serieuze streep door de Belgische rekening zou betekenen.

LEES OOK: Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

🚀

Wie moet Courtois eventueel vervangen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

2
2
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

25
25
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

137
137
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

321
321
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

55
55
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

114
114
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

102
102
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

45
45
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

409
409
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

108
108
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

165
165
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

227
227
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

138
138
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

206
206
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

73
73
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

374
374
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

139
139
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

743
743
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

81
81
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

305
305
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

341
341
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

651
651
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

499
499
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

986
986
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

85
85

Meer sportnieuws