Lamkel Zé te gast in Extra Time

door
Lamkel Zé te gast in Extra Time

De figuur van het afgelopen voetbalweekend was ongetwijfeld toch weer Didier Lamkel Zé. Het stond dan ook in de sterren geschreven dat de 26-jarige aanvaller van zich zou doen spreken tegen zijn ex-ploeg Antwerp. Helaas kregen de taferelen tussen de lijnen nadien nog een naar vervolg.


"De grote Lamkel Zé-show", noemde commentator Aster Nzeyimana het zondag nog. Niet alleen omdat het woelwater onder meer met een assist een fikse bijdrage leverde aan de stunt van zijn team tegen de koploper. Zoals verwacht zoog Lamkel Zé namelijk alle aandacht naar zich toe. Vooral dan in het bezoekende vak, waar zijn voormalige fans hem van bij de start op de korrel namen.

Na afloop gooide Lamkel Zé in zijn typische stijl nog wat olie op het vuur door Antwerp via sociale media, zijn geliefkoosde platform, verder uit te dagen. Het kwam de Kameroener op een pak racistische verwijten te staan, die hij eveneens gretig deelde. Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat er een juridische procedure zal worden opgestart om de daders eventueel te straffen.

EXTRA TIME
Zelf laat Lamkel Zé, die liever met volle teugen geniet van zijn moment in de schijnwerpers, het alvast niet aan zijn hart komen. Zo komt hij maandagavond aan bod in Extra Time, waar hij de uitzending zal openen met de wekelijkse vragenrubriek. Aan tafel zelf schuift dan weer Koolcast-analist Gilles Mbiye-Beya aan als centrale gast, bijgestaan door Wesley Sonck en Peter Vandenbempt. 

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Lamkel Zé krijgt teveel aandacht

Meest recent

Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

0
0
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

19
19
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

17
17
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

37
37
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

9
9
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

110
110
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

140
140
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

205
205
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

80
80
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

58
58
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

379
379
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

230
230
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

308
308
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

505
505
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

282
282
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

50
50
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

91
91
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

100
100
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

197
197
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

64
64
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

250
250
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

410
410
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

340
340
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

104
104

Meer sportnieuws