Lamkel Zé te gast in Extra Time

door
Lamkel Zé te gast in Extra Time

De figuur van het afgelopen voetbalweekend was ongetwijfeld toch weer Didier Lamkel Zé. Het stond dan ook in de sterren geschreven dat de 26-jarige aanvaller van zich zou doen spreken tegen zijn ex-ploeg Antwerp. Helaas kregen de taferelen tussen de lijnen nadien nog een naar vervolg.


"De grote Lamkel Zé-show", noemde commentator Aster Nzeyimana het zondag nog. Niet alleen omdat het woelwater onder meer met een assist een fikse bijdrage leverde aan de stunt van zijn team tegen de koploper. Zoals verwacht zoog Lamkel Zé namelijk alle aandacht naar zich toe. Vooral dan in het bezoekende vak, waar zijn voormalige fans hem van bij de start op de korrel namen.

Na afloop gooide Lamkel Zé in zijn typische stijl nog wat olie op het vuur door Antwerp via sociale media, zijn geliefkoosde platform, verder uit te dagen. Het kwam de Kameroener op een pak racistische verwijten te staan, die hij eveneens gretig deelde. Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat er een juridische procedure zal worden opgestart om de daders eventueel te straffen.

EXTRA TIME
Zelf laat Lamkel Zé, die liever met volle teugen geniet van zijn moment in de schijnwerpers, het alvast niet aan zijn hart komen. Zo komt hij maandagavond aan bod in Extra Time, waar hij de uitzending zal openen met de wekelijkse vragenrubriek. Aan tafel zelf schuift dan weer Koolcast-analist Gilles Mbiye-Beya aan als centrale gast, bijgestaan door Wesley Sonck en Peter Vandenbempt. 

LEES OOK: Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Lamkel Zé krijgt teveel aandacht

Meest recent

Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

15
15
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

18
18
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

103
103
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

121
121
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

275
275
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

37
37
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

122
122
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

68
68
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

64
64
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

196
196
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

108
108
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

407
407
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

164
164
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

79
79
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

397
397
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

173
173
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

662
662
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

86
86
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

310
310
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

170
170

Meer sportnieuws