Marca: Beckham wil Messi, Suarez en Busquets vastleggen

67 stemmen
Marca: Beckham wil Messi, Suarez en Busquets vastleggen

FC Barcelona had jarenlang een geweldige ploeg met tal van topspelers. Dit seizoen lijken ze na zeer moeilijke jaren weer richting top te kruipen. Enkele voormalige smaakmakers zitten in de nadagen van hun carrière en David Beckham ziet hen wel graag komen.


Beckham is mede-eigenaar bij het Amerikaanse Inter Miami en daar trekken ze graag grote namen aan. Dit seizoen hebben ze met Kieran Gibbs, Alejandro Pozuelo, Blaise Matuidi en Gonzalo Higuain vier bekende namen in het team. De kans is groot dat na dit seizoen een aantal van hen de club mogen verlaten. Miami staat op een teleurstellende zevende plaats in de Eastern Conference. 

Volgens Marca wil Beckham tijdens de volgende transferperiode weer toeslaan. Zo staan Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez op zijn shortlist. Uiteraard zullen zij niet allen naar Miami afzakken, vooral Messi - gezien het hoge niveau dat hij nog haalt - lijkt volgend jaar nog in Europa te gaan spelen. Suarez lijkt de meest haalbare naam te zijn. De 35-jarige aanvaller is vanaf 1 januari 2023 een vrije speler en lijkt inzake loon ook niet meer peperduur te worden. Bij het Uruguayaanse Nacional was hij voorlopig goed voor 4 goals en 3 assists in 11 matchen.

Busquets lijkt na het seizoen ook open te staan voor de MLS en hij werd al meermaals gelinkt aan een transfer. Hij heeft een aflopend contract in Camp Nou. Alba is op zijn 33ste dan weer meer bankzitter geworden bij Barcelona, waar hij nog één jaar onder contract ligt.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Gaat Inter Miami ze allen kunnen aantrekken?

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

14
14
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

14
14
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

111
111
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

87
87
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

64
64
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

113
113
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

320
320
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

40
40
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

343
343
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

96
96
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

281
281
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

154
154
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

354
354
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

446
446
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

448
448
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

102
102
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

536
536
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

190
190
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

57
57
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

651
651
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

315
315
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

324
324
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

522
522
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

209
209

Meer sportnieuws