Marca: Beckham wil Messi, Suarez en Busquets vastleggen

67 stemmen
Marca: Beckham wil Messi, Suarez en Busquets vastleggen

FC Barcelona had jarenlang een geweldige ploeg met tal van topspelers. Dit seizoen lijken ze na zeer moeilijke jaren weer richting top te kruipen. Enkele voormalige smaakmakers zitten in de nadagen van hun carrière en David Beckham ziet hen wel graag komen.


Beckham is mede-eigenaar bij het Amerikaanse Inter Miami en daar trekken ze graag grote namen aan. Dit seizoen hebben ze met Kieran Gibbs, Alejandro Pozuelo, Blaise Matuidi en Gonzalo Higuain vier bekende namen in het team. De kans is groot dat na dit seizoen een aantal van hen de club mogen verlaten. Miami staat op een teleurstellende zevende plaats in de Eastern Conference. 

Volgens Marca wil Beckham tijdens de volgende transferperiode weer toeslaan. Zo staan Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez op zijn shortlist. Uiteraard zullen zij niet allen naar Miami afzakken, vooral Messi - gezien het hoge niveau dat hij nog haalt - lijkt volgend jaar nog in Europa te gaan spelen. Suarez lijkt de meest haalbare naam te zijn. De 35-jarige aanvaller is vanaf 1 januari 2023 een vrije speler en lijkt inzake loon ook niet meer peperduur te worden. Bij het Uruguayaanse Nacional was hij voorlopig goed voor 4 goals en 3 assists in 11 matchen.

Busquets lijkt na het seizoen ook open te staan voor de MLS en hij werd al meermaals gelinkt aan een transfer. Hij heeft een aflopend contract in Camp Nou. Alba is op zijn 33ste dan weer meer bankzitter geworden bij Barcelona, waar hij nog één jaar onder contract ligt.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Gaat Inter Miami ze allen kunnen aantrekken?

Meest recent

Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

17
17
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

189
189
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

216
216
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

148
148
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

114
114
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

84
84
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

203
203
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

323
323
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

553
553
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

450
450
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

392
392
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

101
101
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

808
808
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

81
81
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

333
333
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

69
69
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

141
141
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

453
453
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

121
121
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

78
78
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

225
225
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

679
679
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

962
962
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

758
758

Meer sportnieuws