Wordt dit Tielemans zijn nieuwe club?

197
Wordt dit Tielemans zijn nieuwe club?

Youri Tielemans beleeft niet de makkelijkste maanden uit zijn carrière. Hij greep in de zomer naast zijn verhoopte transfer en is met Leicester City voorlopig bezig aan een rampseizoen. De Foxes pakten in hun eerste zeven wedstrijden amper één punt en kregen in hun laatste twee wedstrijden pandoeringen van Brighton (5-2) en Tottenham (6-2). Ze zijn dan ook logischerwijze de rode lantaarn in de Premier League.


Maandagavond gaat Tielemans in de kelderkraker tegen Nottingham Forest, dat met vier punten voorlaatste is, op zoek naar de eerste zege van het seizoen. Op de achtergrond wordt er de laatste weken echter vooral druk gespeculeerd over waar de toekomst van Tielemans ligt. Na dit seizoen is hij immers einde contract bij Leicester en daardoor is hij voor vele teams een interessante optie.

Onder meer een wintertransfer naar Newcastle United of een transfervrije overstap naar Atletico Madrid in de zomer werden al naar voor geschoven, maar volgens Calciomercato ligt de toekomst van Tielemans wellicht elders. Volgens het medium kiest de 25-jarige in de zomer als vrije speler uit drie grootmachten. In de Premier League zou Liverpool hem graag willen aantrekken.

NIEUW AVONTUUR
De Reds hebben het niet breed op het middenveld en grepen op Deadline Day nog in door Arthur Melo te huren van Juventus. Tielemans zou straks een definitieve oplossing kunnen bieden voor de problemen van Jürgen Klopp. Maar ook een avontuur in een nieuwe competitie zou goed kunnen. Zo wil Juventus hem graag naar de Serie A halen, terwijl Tielemans ook nog bij Real Madrid terecht zou kunnen. De Koninklijke verjongde de voorbije mercato's zijn middenveld al met de komst van Eduardo Camavinga en Aurelien Tchouameni en Tielemans zou dat proces compleet kunnen maken.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Wat zou de beste keuze zijn voor Tielemans?

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

7
7
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

10
10
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

28
28
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

38
38
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

195
195
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

41
41
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

82
82
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

74
74
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

124
124
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

153
153
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

56
56
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

318
318
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

785
785
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

88
88
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

173
173
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

210
210
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

397
397
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

710
710
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

263
263
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws