TRANSFERUURTJE: 'Bod Club geweigerd, wending rond Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bod Club geweigerd, wending rond Lukaku'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge speurt dezer dagen graag naar talent in de Amerikaanse MLS, waar het al Tajon Buchanan en Mauricio Cuevas wist op te pikken. Nu zouden ze ook nog hun zinnen gezet hebben op een doelman, want Club zou al een bod neergelegd hebben voor Chris Brady. Zijn club Chicago Fire ging daar echter niet op in. Het is niet duidelijk of er nog een verhoogd aanbieding zal komen voor de 18-jarige.

BUITENLAND

Er zou weleens een verrassende wending op komst kunnen zijn rond Romelu Lukaku. Het leek tot dusver uitgesloten dat de Rode Duivel nog zou terugkeren bij Chelsea, maar de komst van Graham Potter zou daar verandering in kunnen brengen. De nieuwe trainer zou niet uitsluiten dat hij Lukaku een nieuwe kans geeft en wil na het seizoen met de spits aan tafel zitten om zijn toekomst te bespreken.



Voor Hakim Ziyech lijkt de komst van Potter dan weer weinig te veranderen. De Marokkaanse spelmaker komt amper aan de bak bij Chelsea en lijkt van een transfer te mogen dromen. AC Milan zou alvast concrete plannen maken om hem op Stamford Bridge weg te halen. Daar zou hij de opvolger moeten worden van Rafael Leão, die zou kunnen vertrekken omdat er voorlopig geen akkoord gevonden wordt over het verlengen van zijn in 2024 aflopende contract.

Erling Haaland blijkt niet te stoppen bij Manchester City en liet zondag in de derby tegen United al zijn derde hattrick van het seizoen noteren. Er gingen de voorbije weken echter al geruchten dat de Noorse spits in 2024 naar Real Madrid zou kunnen trekken, maar daar wil City een stokje voor steken. De Engelse kampioen zou nu al plannen maken om Haaland een verbeterd contract voor te schotelen. Daarbij zou zijn basisloon wel gelijk blijven, maar zou hij hogere variabelen en bonussen kunnen verdienen.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Haalt Club Brugge te veel buitenlandse talenten?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

59
59
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

154
154
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

127
127
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

140
140
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

592
592
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

299
299
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

165
165
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

308
308
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

377
377
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

484
484
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

217
217
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

420
420
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

382
382
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

305
305
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws