'Ziyech heeft megatransfer beet'

door
'Ziyech heeft megatransfer beet'

Chelsea moet momenteel de rol lossen bovenin in de Premier League. De Londenaren staan al acht punten in het krijt op leider Arsenal. Voor Hakim Ziyech is geen hoofdrol weggelegd dit seizoen.


De Marokkaanse middenvelder zit meer op de bank dan hem lief is en kwam nog maar twee keer in actie dit seizoen. In het verleden werd de creatieve middenvelder al verschillende keren in verband gebracht met een transfer, maar hij bleef altijd op post in Stamford Bridge. Onder meer AC Milan werd al gelinkt aan de speler. De Rossoneri zouden nu concrete plannen hebben om Ziyech over te nemen van Chelsea.

Volgens Daily Mail moet Ziyech of Christian Pulisic (ook Chelsea) namelijk de opvolger worden van Rafael Leao. De Italiaanse landskampioen maakt zich op voor een mogelijk vertrek van de Portugese aanvaller, doe vorig seizoen een groot aandeel had in de titel in de Serie A. Manchester City wordt genoemd als mogelijke bestemming. La Gazzetta dello Sport acht een transfer naar het Etihad Stadium zeker niet onmogelijk. Milan zou Leao wel langer aan boord willen houden, maar beide partijen komen er voorlopig niet uit. De aanvaller heeft nog een contract tot midden 2024 in Milaan.

MAROKKO

Ziyech lijkt zich dus op te mogen maken voor een transfer, maar ook voor het WK. Hij lijkt namelijk een zekerheid in de selectie van Marokko na het vertrek van Vahid Halilhodzic. Ziyech zal het met zijn landgenoten opnemen tegen de Rode Duivels. Canada en Kroatië vervolledigen de groep. Met enkele goede prestaties zou Ziyech Milan misschien wel helemaal kunnen overtuigen om hem naar de modestad te halen.

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Zal Ziyech naar Milaan gaan?

Meest recent

Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

18
18
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

89
89
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

78
78
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

38
38
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

367
367
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

190
190
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

484
484
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

349
349
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

259
259
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

144
144
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

98
98
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

104
104
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

94
94
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

66
66
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

152
152
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

160
160
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

371
371
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

117
117
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

339
339
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

48
48
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

441
441
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28

Meer sportnieuws