'Ziyech heeft megatransfer beet'

204 stemmen
'Ziyech heeft megatransfer beet'

Chelsea moet momenteel de rol lossen bovenin in de Premier League. De Londenaren staan al acht punten in het krijt op leider Arsenal. Voor Hakim Ziyech is geen hoofdrol weggelegd dit seizoen.


De Marokkaanse middenvelder zit meer op de bank dan hem lief is en kwam nog maar twee keer in actie dit seizoen. In het verleden werd de creatieve middenvelder al verschillende keren in verband gebracht met een transfer, maar hij bleef altijd op post in Stamford Bridge. Onder meer AC Milan werd al gelinkt aan de speler. De Rossoneri zouden nu concrete plannen hebben om Ziyech over te nemen van Chelsea.

Volgens Daily Mail moet Ziyech of Christian Pulisic (ook Chelsea) namelijk de opvolger worden van Rafael Leao. De Italiaanse landskampioen maakt zich op voor een mogelijk vertrek van de Portugese aanvaller, doe vorig seizoen een groot aandeel had in de titel in de Serie A. Manchester City wordt genoemd als mogelijke bestemming. La Gazzetta dello Sport acht een transfer naar het Etihad Stadium zeker niet onmogelijk. Milan zou Leao wel langer aan boord willen houden, maar beide partijen komen er voorlopig niet uit. De aanvaller heeft nog een contract tot midden 2024 in Milaan.

MAROKKO

Ziyech lijkt zich dus op te mogen maken voor een transfer, maar ook voor het WK. Hij lijkt namelijk een zekerheid in de selectie van Marokko na het vertrek van Vahid Halilhodzic. Ziyech zal het met zijn landgenoten opnemen tegen de Rode Duivels. Canada en Kroatië vervolledigen de groep. Met enkele goede prestaties zou Ziyech Milan misschien wel helemaal kunnen overtuigen om hem naar de modestad te halen.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Zal Ziyech naar Milaan gaan?

Meest recent

MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

16
16
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

80
80
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

105
105
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

35
35
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

98
98
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

43
43
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

54
54
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

139
139
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

77
77
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

164
164
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

361
361
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

304
304
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

233
233
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

110
110
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

321
321
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

85
85
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

313
313
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

598
598
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

594
594
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

659
659
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

139
139
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

200
200
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

63
63

Meer sportnieuws