Anderlecht-pion trekt boetekleed aan: "Voel me echt rot"

door
Anderlecht-pion trekt boetekleed aan:

RSC Anderlecht leed zondag een pijnlijke thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi. De Carolo's verrasten Felice Mazzu en co met 0-1 en springen zo over RSCA in de stand. De crisis lijkt nu echt wel een feit bij de recordkampioen.


Anderlecht had zich voor de interlandbreak enigszins herpakt met een thuiszege tegen KV Kortrijk (4-1) na een eerdere nederlaag op het veld van KVC Westerlo. Tegen de Zebra's kwam de thuisploeg matig voor de dag en liet het verschillende goede kansen onbenut. De bezoekers maakten daar handig gebruik van door na het uur toe te slaan via ex-Anderlechtspeler Morioka. Een nieuwe nederlaag voor RSCA, en vooral een erg magere 13 op 30.

De gezichten bij Paars-Wit spraken na afloop boekdelen. Majeed Ashimeru, die in de eerste helft dreigde met een hard schot, was er het hart van in. "Ik haat het om fans te ontgoochelen. Ik voel me echt rot", vertelde de Ghanees aan Sporza. "Een verklaring voor deze nederlaag? Die is er niet. We hadden kansen en hebben niet gescoord. Zij hadden één kans en scoorden wel. We weten waar deze club voor staat en we moeten dit zo snel mogelijk keren", besefte de middenvelder.

STOEL VAN MAZZU WANKELT

De stoel van Felice Mazzu lijkt nog wat meer te wankelen na de nederlaag tegen Charleroi. Vooral de fans lijken aan de poten van die stoel te zagen. Zij vroegen na afloop alvast om het ontslag van Mazzu. Afwachten of het ook effectief zo'n vaart zal lopen in het Lotto Park, waar de top nog steeds lijkt te geloven in de kwaliteiten van de Belg met Italiaanse roots.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Moet Anderlecht Mazzu ontslaan?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

70
70
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

162
162
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

89
89
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

58
58
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1036
1036
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

177
177
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

207
207
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

295
295
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

152
152
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

702
702
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

181
181
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

100
100
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

118
118
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

127
127
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

318
318
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

327
327
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

186
186

Meer sportnieuws