Anderlecht-pion trekt boetekleed aan: "Voel me echt rot"

189 stemmen
Anderlecht-pion trekt boetekleed aan:

RSC Anderlecht leed zondag een pijnlijke thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi. De Carolo's verrasten Felice Mazzu en co met 0-1 en springen zo over RSCA in de stand. De crisis lijkt nu echt wel een feit bij de recordkampioen.


Anderlecht had zich voor de interlandbreak enigszins herpakt met een thuiszege tegen KV Kortrijk (4-1) na een eerdere nederlaag op het veld van KVC Westerlo. Tegen de Zebra's kwam de thuisploeg matig voor de dag en liet het verschillende goede kansen onbenut. De bezoekers maakten daar handig gebruik van door na het uur toe te slaan via ex-Anderlechtspeler Morioka. Een nieuwe nederlaag voor RSCA, en vooral een erg magere 13 op 30.

De gezichten bij Paars-Wit spraken na afloop boekdelen. Majeed Ashimeru, die in de eerste helft dreigde met een hard schot, was er het hart van in. "Ik haat het om fans te ontgoochelen. Ik voel me echt rot", vertelde de Ghanees aan Sporza. "Een verklaring voor deze nederlaag? Die is er niet. We hadden kansen en hebben niet gescoord. Zij hadden één kans en scoorden wel. We weten waar deze club voor staat en we moeten dit zo snel mogelijk keren", besefte de middenvelder.

STOEL VAN MAZZU WANKELT

De stoel van Felice Mazzu lijkt nog wat meer te wankelen na de nederlaag tegen Charleroi. Vooral de fans lijken aan de poten van die stoel te zagen. Zij vroegen na afloop alvast om het ontslag van Mazzu. Afwachten of het ook effectief zo'n vaart zal lopen in het Lotto Park, waar de top nog steeds lijkt te geloven in de kwaliteiten van de Belg met Italiaanse roots.

LEES OOK: 'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Moet Anderlecht Mazzu ontslaan?

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

0
0
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

22
22
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

12
12
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

71
71
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

190
190
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

75
75
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

279
279
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

375
375
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

109
109
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

188
188
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

238
238
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

155
155
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

260
260
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

503
503
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

154
154
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

141
141
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

629
629
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

479
479
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

304
304

Meer sportnieuws