Anderlecht-pion trekt boetekleed aan: "Voel me echt rot"

189
Anderlecht-pion trekt boetekleed aan:

RSC Anderlecht leed zondag een pijnlijke thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi. De Carolo's verrasten Felice Mazzu en co met 0-1 en springen zo over RSCA in de stand. De crisis lijkt nu echt wel een feit bij de recordkampioen.


Anderlecht had zich voor de interlandbreak enigszins herpakt met een thuiszege tegen KV Kortrijk (4-1) na een eerdere nederlaag op het veld van KVC Westerlo. Tegen de Zebra's kwam de thuisploeg matig voor de dag en liet het verschillende goede kansen onbenut. De bezoekers maakten daar handig gebruik van door na het uur toe te slaan via ex-Anderlechtspeler Morioka. Een nieuwe nederlaag voor RSCA, en vooral een erg magere 13 op 30.

De gezichten bij Paars-Wit spraken na afloop boekdelen. Majeed Ashimeru, die in de eerste helft dreigde met een hard schot, was er het hart van in. "Ik haat het om fans te ontgoochelen. Ik voel me echt rot", vertelde de Ghanees aan Sporza. "Een verklaring voor deze nederlaag? Die is er niet. We hadden kansen en hebben niet gescoord. Zij hadden één kans en scoorden wel. We weten waar deze club voor staat en we moeten dit zo snel mogelijk keren", besefte de middenvelder.

STOEL VAN MAZZU WANKELT

De stoel van Felice Mazzu lijkt nog wat meer te wankelen na de nederlaag tegen Charleroi. Vooral de fans lijken aan de poten van die stoel te zagen. Zij vroegen na afloop alvast om het ontslag van Mazzu. Afwachten of het ook effectief zo'n vaart zal lopen in het Lotto Park, waar de top nog steeds lijkt te geloven in de kwaliteiten van de Belg met Italiaanse roots.

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Moet Anderlecht Mazzu ontslaan?

Meest recent

Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

9
9
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

22
22
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

29
29
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

61
61
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

154
154
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

11
11
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

77
77
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

229
229
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

94
94
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

171
171
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

50
50
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

39
39
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

123
123
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

69
69
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

52
52
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

68
68

Meer sportnieuws