Van Bommel verrast na eerste nederlaag

door
Van Bommel verrast na eerste nederlaag

Royal Antwerp FC is na tien speeldagen tegen zijn eerste puntenverlies aangelopen. De Great Old verloor op het veld van KVK Kortrijk met 2-1 en ziet de voorsprong op eerste achtervolger KRC Genk slinken tot twee punten. Coach Mark van Bommel vond dat zijn ploeg - ondanks de nederlaag - wel zijn werk gedaan had.


Antwerp kwam in de eerste helft op achterstand na een doelpunt van oude bekende Avenatti. Ook de assist kwam van een speler met een Antwerps verleden: Lamkel Zé. De Kameroener zoog zoals vanouds weer alle aandacht naar zich toe. Nog voor de rust had Antwerp een dubbele achterstand aan zijn been. Deze keer was Selemani de boosdoener. Stamnummer één was na de pauze niet in staat om de scheve situatie recht te zetten en kon uiteindelijk pas milderen in de extra tijd. Janssen trof raak vanop de stip: 2-1. Weg foutloos rapport voor Antwerp.

Van Bommel was achteraf mild voor zijn ploeg. "Ik kan mijn jongens niets verwijten, want we hadden een tiental goeie mogelijkheden", aldus de Nederlander bij Sporza. Al zag hij zijn spelers tegelijkertijd wel in de fout gaan. "Maar we lieten ons twee keer verrassen in de restverdediging", klonk het. "Normaal gezien win je zo'n wedstrijd. We kregen de kansen en de dingen die gevraagd werden, hebben we goed uitgevoerd. Ik kan niets zeggen over de intensiteit of de mentaliteit, want die was goed. De jongens hebben het gewoon hartstikke goed gedaan", voegde hij er nog aan toe.

UITSTEKENDE START

Ondanks het puntenverlies in het Guldensporenstadion kan Antwerp nog steeds terugkijken op een uitstekende competitiestart. Voor 27 op 30 hadden ze vooraf ongetwijfeld getekend op de Bosuil. Volgende week ontvangt Antwerp STVV. Daarna volgen er duels tegen Standard (uit) en KV Oostende (thuis). Op speeldag 14 is het tijd voor de kraker tegen KRC Genk.

LEES OOK: Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

11
11
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

32
32
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

51
51
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

37
37
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

111
111
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

161
161
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

19
19
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

106
106
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

131
131
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

135
135
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

126
126
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

67
67
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

667
667
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

101
101
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

77
77
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

87
87
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

288
288
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

177
177
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

187
187
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

58
58
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

253
253
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

66
66
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

121
121

Meer sportnieuws