Van Bommel verrast na eerste nederlaag

door
Van Bommel verrast na eerste nederlaag

Royal Antwerp FC is na tien speeldagen tegen zijn eerste puntenverlies aangelopen. De Great Old verloor op het veld van KVK Kortrijk met 2-1 en ziet de voorsprong op eerste achtervolger KRC Genk slinken tot twee punten. Coach Mark van Bommel vond dat zijn ploeg - ondanks de nederlaag - wel zijn werk gedaan had.


Antwerp kwam in de eerste helft op achterstand na een doelpunt van oude bekende Avenatti. Ook de assist kwam van een speler met een Antwerps verleden: Lamkel Zé. De Kameroener zoog zoals vanouds weer alle aandacht naar zich toe. Nog voor de rust had Antwerp een dubbele achterstand aan zijn been. Deze keer was Selemani de boosdoener. Stamnummer één was na de pauze niet in staat om de scheve situatie recht te zetten en kon uiteindelijk pas milderen in de extra tijd. Janssen trof raak vanop de stip: 2-1. Weg foutloos rapport voor Antwerp.

Van Bommel was achteraf mild voor zijn ploeg. "Ik kan mijn jongens niets verwijten, want we hadden een tiental goeie mogelijkheden", aldus de Nederlander bij Sporza. Al zag hij zijn spelers tegelijkertijd wel in de fout gaan. "Maar we lieten ons twee keer verrassen in de restverdediging", klonk het. "Normaal gezien win je zo'n wedstrijd. We kregen de kansen en de dingen die gevraagd werden, hebben we goed uitgevoerd. Ik kan niets zeggen over de intensiteit of de mentaliteit, want die was goed. De jongens hebben het gewoon hartstikke goed gedaan", voegde hij er nog aan toe.

UITSTEKENDE START

Ondanks het puntenverlies in het Guldensporenstadion kan Antwerp nog steeds terugkijken op een uitstekende competitiestart. Voor 27 op 30 hadden ze vooraf ongetwijfeld getekend op de Bosuil. Volgende week ontvangt Antwerp STVV. Daarna volgen er duels tegen Standard (uit) en KV Oostende (thuis). Op speeldag 14 is het tijd voor de kraker tegen KRC Genk.

LEES OOK: "Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

7
7
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

44
44
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

39
39
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

24
24
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

72
72
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

105
105
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

175
175
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

62
62
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

396
396
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

118
118
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

139
139
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

274
274
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

129
129
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

129
129
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

67
67
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

104
104
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

306
306
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

157
157
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

126
126
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

173
173
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws