Van Bommel verrast na eerste nederlaag

door
Van Bommel verrast na eerste nederlaag

Royal Antwerp FC is na tien speeldagen tegen zijn eerste puntenverlies aangelopen. De Great Old verloor op het veld van KVK Kortrijk met 2-1 en ziet de voorsprong op eerste achtervolger KRC Genk slinken tot twee punten. Coach Mark van Bommel vond dat zijn ploeg - ondanks de nederlaag - wel zijn werk gedaan had.


Antwerp kwam in de eerste helft op achterstand na een doelpunt van oude bekende Avenatti. Ook de assist kwam van een speler met een Antwerps verleden: Lamkel Zé. De Kameroener zoog zoals vanouds weer alle aandacht naar zich toe. Nog voor de rust had Antwerp een dubbele achterstand aan zijn been. Deze keer was Selemani de boosdoener. Stamnummer één was na de pauze niet in staat om de scheve situatie recht te zetten en kon uiteindelijk pas milderen in de extra tijd. Janssen trof raak vanop de stip: 2-1. Weg foutloos rapport voor Antwerp.

Van Bommel was achteraf mild voor zijn ploeg. "Ik kan mijn jongens niets verwijten, want we hadden een tiental goeie mogelijkheden", aldus de Nederlander bij Sporza. Al zag hij zijn spelers tegelijkertijd wel in de fout gaan. "Maar we lieten ons twee keer verrassen in de restverdediging", klonk het. "Normaal gezien win je zo'n wedstrijd. We kregen de kansen en de dingen die gevraagd werden, hebben we goed uitgevoerd. Ik kan niets zeggen over de intensiteit of de mentaliteit, want die was goed. De jongens hebben het gewoon hartstikke goed gedaan", voegde hij er nog aan toe.

UITSTEKENDE START

Ondanks het puntenverlies in het Guldensporenstadion kan Antwerp nog steeds terugkijken op een uitstekende competitiestart. Voor 27 op 30 hadden ze vooraf ongetwijfeld getekend op de Bosuil. Volgende week ontvangt Antwerp STVV. Daarna volgen er duels tegen Standard (uit) en KV Oostende (thuis). Op speeldag 14 is het tijd voor de kraker tegen KRC Genk.

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

50
50
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

39
39
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

114
114
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

316
316
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

345
345
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

70
70
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

144
144
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

240
240
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

247
247
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

384
384
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

70
70
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

352
352
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

403
403
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

100
100
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

643
643
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

386
386
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

183
183
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

331
331
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

489
489
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

212
212
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

272
272
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

120
120
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

514
514
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

351
351
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

150
150

Meer sportnieuws