Van Bommel verrast na eerste nederlaag

319 stemmen
Van Bommel verrast na eerste nederlaag

Royal Antwerp FC is na tien speeldagen tegen zijn eerste puntenverlies aangelopen. De Great Old verloor op het veld van KVK Kortrijk met 2-1 en ziet de voorsprong op eerste achtervolger KRC Genk slinken tot twee punten. Coach Mark van Bommel vond dat zijn ploeg - ondanks de nederlaag - wel zijn werk gedaan had.


Antwerp kwam in de eerste helft op achterstand na een doelpunt van oude bekende Avenatti. Ook de assist kwam van een speler met een Antwerps verleden: Lamkel Zé. De Kameroener zoog zoals vanouds weer alle aandacht naar zich toe. Nog voor de rust had Antwerp een dubbele achterstand aan zijn been. Deze keer was Selemani de boosdoener. Stamnummer één was na de pauze niet in staat om de scheve situatie recht te zetten en kon uiteindelijk pas milderen in de extra tijd. Janssen trof raak vanop de stip: 2-1. Weg foutloos rapport voor Antwerp.

Van Bommel was achteraf mild voor zijn ploeg. "Ik kan mijn jongens niets verwijten, want we hadden een tiental goeie mogelijkheden", aldus de Nederlander bij Sporza. Al zag hij zijn spelers tegelijkertijd wel in de fout gaan. "Maar we lieten ons twee keer verrassen in de restverdediging", klonk het. "Normaal gezien win je zo'n wedstrijd. We kregen de kansen en de dingen die gevraagd werden, hebben we goed uitgevoerd. Ik kan niets zeggen over de intensiteit of de mentaliteit, want die was goed. De jongens hebben het gewoon hartstikke goed gedaan", voegde hij er nog aan toe.

UITSTEKENDE START

Ondanks het puntenverlies in het Guldensporenstadion kan Antwerp nog steeds terugkijken op een uitstekende competitiestart. Voor 27 op 30 hadden ze vooraf ongetwijfeld getekend op de Bosuil. Volgende week ontvangt Antwerp STVV. Daarna volgen er duels tegen Standard (uit) en KV Oostende (thuis). Op speeldag 14 is het tijd voor de kraker tegen KRC Genk.

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

59
59
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

10
10
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

66
66
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

102
102
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

84
84
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

54
54
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

36
36
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

227
227
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

22
22
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

90
90
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

191
191
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

577
577
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

410
410
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

54
54
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

521
521
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

560
560
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

267
267
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

255
255
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

50
50
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

374
374
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

262
262
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

711
711
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

112
112
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

93
93
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

842
842

Meer sportnieuws