Storck en Hollerbach trekken zelfde conclusie na STVV-Eupen

door
Storck en Hollerbach trekken zelfde conclusie na STVV-Eupen

AS Eupen heeft zondagavond nog een zeer belangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. De Panda's gingen met 0-1 winnen op Stayen en houden zo gelijke tred met concurrenten KV Kortrijk, Seraing en Cercle Brugge, die dit weekend ook allemaal hun wedstrijd wonnen. Tegelijk vergroten ze ook de kloof met rode lantaarn Zulte Waregem. STVV liet dan weer na om de top acht binnen te sluipen.


Met een zege hadden de Kanaries op de zevende plaats kunnen komen, met hetzelfde puntenaantal als nummer zes Standard. Ze hadden onder meer Anderlecht en AA Gent kunnen passeren, maar die kans lieten ze dus liggen. Bernd Hollerbach vond dat STVV dat eigenlijk alleen maar aan zichzelf te wijten had.

"Als je op twee meter van doel niet kan scoren, dan krijg je wat je verdient", verklaarde de Duitser veelbetekenend aan Sporza. "Voor mij is het belangrijk dat we goed spelen en kansen creëren. We hadden er ook veel vanavond, maar maken ze jammer genoeg niet af. Maar ik zou me meer zorgen maken mochten we slecht spelen en helemaal geen kansen creëren. We spelen steeds goede wedstrijden, vol overgave, maar we vergeten onszelf te belonen."

GELUK
Ook zijn landgenoot en collega Bernd Storck zag dat STVV evengoed had kunnen winnen. "De voorbije wedstrijden ontbrak het ons aan meeval, vandaag stond het geluk wel aan onze kant", vond hij. "We moesten hier een resultaat neerzetten, zeker na de uitslagen op de andere velden. Ik moet mijn team feliciteren, ze hebben het goed gedaan. Op sommige momenten hadden we natuurlijk wat geluk en een goede doelman nodig. Moser heeft ons in de wedstrijd gehouden. Ik ben blij dat we hier drie punten pakken, tegen een zeer sterke tegenstander."

LEES OOK: Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

Had STVV meer verdiend?

Meest recent

Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

45
45
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

25
25
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

52
52
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

172
172
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

96
96
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

30
30
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

34
34
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

35
35
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

167
167
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

911
911
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

219
219
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

123
123
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

38
38
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

228
228
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

123
123
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

339
339
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

233
233
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

414
414
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

239
239
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

397
397
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

403
403
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

134
134

Meer sportnieuws