Storck en Hollerbach trekken zelfde conclusie na STVV-Eupen

door
Storck en Hollerbach trekken zelfde conclusie na STVV-Eupen

AS Eupen heeft zondagavond nog een zeer belangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. De Panda's gingen met 0-1 winnen op Stayen en houden zo gelijke tred met concurrenten KV Kortrijk, Seraing en Cercle Brugge, die dit weekend ook allemaal hun wedstrijd wonnen. Tegelijk vergroten ze ook de kloof met rode lantaarn Zulte Waregem. STVV liet dan weer na om de top acht binnen te sluipen.


Met een zege hadden de Kanaries op de zevende plaats kunnen komen, met hetzelfde puntenaantal als nummer zes Standard. Ze hadden onder meer Anderlecht en AA Gent kunnen passeren, maar die kans lieten ze dus liggen. Bernd Hollerbach vond dat STVV dat eigenlijk alleen maar aan zichzelf te wijten had.

"Als je op twee meter van doel niet kan scoren, dan krijg je wat je verdient", verklaarde de Duitser veelbetekenend aan Sporza. "Voor mij is het belangrijk dat we goed spelen en kansen creëren. We hadden er ook veel vanavond, maar maken ze jammer genoeg niet af. Maar ik zou me meer zorgen maken mochten we slecht spelen en helemaal geen kansen creëren. We spelen steeds goede wedstrijden, vol overgave, maar we vergeten onszelf te belonen."

GELUK
Ook zijn landgenoot en collega Bernd Storck zag dat STVV evengoed had kunnen winnen. "De voorbije wedstrijden ontbrak het ons aan meeval, vandaag stond het geluk wel aan onze kant", vond hij. "We moesten hier een resultaat neerzetten, zeker na de uitslagen op de andere velden. Ik moet mijn team feliciteren, ze hebben het goed gedaan. Op sommige momenten hadden we natuurlijk wat geluk en een goede doelman nodig. Moser heeft ons in de wedstrijd gehouden. Ik ben blij dat we hier drie punten pakken, tegen een zeer sterke tegenstander."

LEES OOK: Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Had STVV meer verdiend?

Meest recent

'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

5
5
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

95
95
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

46
46
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

65
65
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

122
122
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

292
292
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

37
37
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

97
97
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

969
969
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

474
474
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

602
602
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

18
18
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

211
211
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

390
390
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

324
324
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

285
285
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

228
228
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

266
266
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

108
108
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

606
606
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

580
580
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

125
125
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

569
569
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

638
638

Meer sportnieuws