'Chelsea-coach beslist over Lukaku en belt hem op'

door
'Chelsea-coach beslist over Lukaku en belt hem op'

Romelu Lukaku is nog steeds niet hersteld van zijn spierblessure en moest dit weekend ook de verloren kraker tegen AS Roma laten schieten, terwijl hij wellicht ook moet passen voor de topper tegen FC Barcelona in de Champions League. De Rode Duivel beleefde zo voorlopig nog niet al te veel plezier aan zijn terugkeer bij de Nerazzurri, waarvan het nog de vraag is hoe lang die zal duren.


Inter haalde Lukaku in de zomer terug van bij Chelsea, waar hij zich onder Thomas Tuchel niet had kunnen doorzetten. De clubs vonden elkaar uiteindelijk in een uitleenbeurt voor één seizoen zonder aankoopoptie. Daardoor bleef de deur voor een terugkeer bij Chelsea op een kier staan, al achtte niemand dat scenario waarschijnlijk.

Het ontslag van Thomas Tuchel heeft de situatie echter helemaal veranderd. Chelsea stelde inmiddels Graham Potter aan als nieuwe trainer en volgens ESPN is het daardoor niet langer uitgesloten dat Lukaku in het seizoen 2023/24 weer op Stamford Bridge speelt. Potter heeft de deur voor Lukaku nog niet gesloten en zou van plan zijn om na het seizoen onze landgenoot een belletje te geven om zijn situatie te bespreken.

TRANSFERSOM
Voor Chelsea zou het alvast interessant kunnen zijn als Potter wel met Lukaku aan de slag kan, want anders dreigt het een enorm verlies te moeten slikken. Het betaalde een jaar geleden nog 115 miljoen euro voor zijn transfer en de 29-jarige spits heeft nog steeds een contract tot 2026. Het zal echter schier onmogelijk worden om zijn transfersom nog te recupereren.

LEES OOK: ‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Zou Lukaku onder Potter wel kunnen slagen bij Chelsea?

Meest recent

Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

64
64
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

142
142
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

46
46
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

367
367
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

55
55
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

202
202
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

238
238
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

451
451
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

694
694
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

630
630
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

312
312
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

268
268
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

507
507
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

340
340
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

315
315
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

170
170
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

241
241
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

352
352
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

699
699
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

209
209
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

377
377
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2336
2336
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

266
266
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

355
355

Meer sportnieuws