'Chelsea-coach beslist over Lukaku en belt hem op'

372 stemmen
'Chelsea-coach beslist over Lukaku en belt hem op'

Romelu Lukaku is nog steeds niet hersteld van zijn spierblessure en moest dit weekend ook de verloren kraker tegen AS Roma laten schieten, terwijl hij wellicht ook moet passen voor de topper tegen FC Barcelona in de Champions League. De Rode Duivel beleefde zo voorlopig nog niet al te veel plezier aan zijn terugkeer bij de Nerazzurri, waarvan het nog de vraag is hoe lang die zal duren.


Inter haalde Lukaku in de zomer terug van bij Chelsea, waar hij zich onder Thomas Tuchel niet had kunnen doorzetten. De clubs vonden elkaar uiteindelijk in een uitleenbeurt voor één seizoen zonder aankoopoptie. Daardoor bleef de deur voor een terugkeer bij Chelsea op een kier staan, al achtte niemand dat scenario waarschijnlijk.

Het ontslag van Thomas Tuchel heeft de situatie echter helemaal veranderd. Chelsea stelde inmiddels Graham Potter aan als nieuwe trainer en volgens ESPN is het daardoor niet langer uitgesloten dat Lukaku in het seizoen 2023/24 weer op Stamford Bridge speelt. Potter heeft de deur voor Lukaku nog niet gesloten en zou van plan zijn om na het seizoen onze landgenoot een belletje te geven om zijn situatie te bespreken.

TRANSFERSOM
Voor Chelsea zou het alvast interessant kunnen zijn als Potter wel met Lukaku aan de slag kan, want anders dreigt het een enorm verlies te moeten slikken. Het betaalde een jaar geleden nog 115 miljoen euro voor zijn transfer en de 29-jarige spits heeft nog steeds een contract tot 2026. Het zal echter schier onmogelijk worden om zijn transfersom nog te recupereren.

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Zou Lukaku onder Potter wel kunnen slagen bij Chelsea?

Meest recent

Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

6
6
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

148
148
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

71
71
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

544
544
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

57
57
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

37
37
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

60
60
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

53
53
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

142
142
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

255
255
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

253
253
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

431
431
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

886
886
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

796
796
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

209
209
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

624
624
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

217
217
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

189
189
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

165
165
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1064
1064
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

611
611
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

212
212
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

75
75

Meer sportnieuws