'Chelsea-coach beslist over Lukaku en belt hem op'

372 stemmen
'Chelsea-coach beslist over Lukaku en belt hem op'

Romelu Lukaku is nog steeds niet hersteld van zijn spierblessure en moest dit weekend ook de verloren kraker tegen AS Roma laten schieten, terwijl hij wellicht ook moet passen voor de topper tegen FC Barcelona in de Champions League. De Rode Duivel beleefde zo voorlopig nog niet al te veel plezier aan zijn terugkeer bij de Nerazzurri, waarvan het nog de vraag is hoe lang die zal duren.


Inter haalde Lukaku in de zomer terug van bij Chelsea, waar hij zich onder Thomas Tuchel niet had kunnen doorzetten. De clubs vonden elkaar uiteindelijk in een uitleenbeurt voor één seizoen zonder aankoopoptie. Daardoor bleef de deur voor een terugkeer bij Chelsea op een kier staan, al achtte niemand dat scenario waarschijnlijk.

Het ontslag van Thomas Tuchel heeft de situatie echter helemaal veranderd. Chelsea stelde inmiddels Graham Potter aan als nieuwe trainer en volgens ESPN is het daardoor niet langer uitgesloten dat Lukaku in het seizoen 2023/24 weer op Stamford Bridge speelt. Potter heeft de deur voor Lukaku nog niet gesloten en zou van plan zijn om na het seizoen onze landgenoot een belletje te geven om zijn situatie te bespreken.

TRANSFERSOM
Voor Chelsea zou het alvast interessant kunnen zijn als Potter wel met Lukaku aan de slag kan, want anders dreigt het een enorm verlies te moeten slikken. Het betaalde een jaar geleden nog 115 miljoen euro voor zijn transfer en de 29-jarige spits heeft nog steeds een contract tot 2026. Het zal echter schier onmogelijk worden om zijn transfersom nog te recupereren.

LEES OOK: Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Zou Lukaku onder Potter wel kunnen slagen bij Chelsea?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

17
17
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

17
17
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

27
27
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

40
40
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

72
72
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

56
56
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

205
205
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

57
57
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

102
102
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

715
715
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

71
71
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

445
445
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

395
395
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

314
314
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

217
217
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

797
797
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

557
557
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

293
293
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws