Antwerp-fans hebben plannetje met Lamkel Zé

door
Antwerp-fans hebben plannetje met Lamkel Zé

Royal Antwerp FC gaat zondagavond op bezoek bij KV Kortrijk. De Great Old wil er zijn perfecte rapport in de JPL behouden en gaat op zoek naar 30 op 30 (!). Het wordt ook een weerzien met ex-speler Lamkel Zé, die tegenwoordig de kleuren van KVK verdedigt. Of dat een blij weerzien wordt, valt te betwijfelen.


Zé speelde in het verleden enkele seizoenen op de Bosuil. Daar liet hij mooie dingen zien met de voeten, maar haalde hij nog meer het nieuws met fratsen naast het veld. Die zijn de Antwerp-supporters duidelijk nog niet vergeten. Zij hebben een plan voor de verplaatsing naar het Guldensporenstadion.

"Voor zover ik kan horen, zijn de meeste supporters van plan om Didier te negeren", citeert Het Laatste Nieuws Eric Pillin, de ondervoorzitter van de supportersfederatie’. "Zé is niet naar Brugge of Beerschot gegaan, van Kortrijk liggen we niet wakker. Dus tenzij hij komt uitpakken voor het bezoekersvak zie ik het wel rustig blijven", voegt Pillin eraan toe.

UITLEENBEURTEN

Antwerp probeerde Zé in het verleden te slijten bij verschillende clubs, maar niemand hapte toe. Enkele uitleenbeurten moesten dan maar soelaas brengen. Zé werd verhuurd aan het Slovaakse DAC, het Russische FK Khimki en het Franse FC Metz. KV Kortrijk besloot Antwerp deze zomer te verlossen van Zé door hem definitief over te nemen. Met de transfer zou naar verluidt 500 duizend euro gemoeid geweest zijn. Bij de Kerels startte hij de laatste vier duels in de basis. Daarin was hij goed voor één goal.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Scoort Lamkel Zé zondagavond?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

27
27
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

32
32
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

28
28
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

27
27
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

101
101
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

167
167
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

38
38
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

105
105
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

278
278
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

259
259
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

195
195
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

223
223
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

195
195
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

265
265
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

340
340
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

87
87
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

124
124
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

343
343
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

698
698
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

116
116
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

150
150
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

523
523
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29

Meer sportnieuws