Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

81
Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

Leandro Trossard (Brighton & Hove Albion) ging zaterdag de wereld rond. Onze landgenoot maakte een hattrick op het veld van Liverpool en bezorgde zijn ploeg zo een punt. De flankspeler lijkt zo steeds meer aanspraak te kunnen maken op een basisplaats bij de Rode Duivels.


Dat is ook de algemene teneur bij heel wat fans. Die vinden dat Trossard in de basis moet starten op het WK in de plaats van de met zichzelf worstelende Eden Hazard. Zelf blijft Trossard er rustig onder. "Eigenlijk is dit een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik doe gewoon mijn ding en probeer me zoveel mogelijk te tonen. Dan is het aan de bondscoach om een keuze te maken", vertelt hij aan Sporza.

Toch zit een basisplek bij de Duivels ergens in zijn achterhoofd. "Ik reken niet op een basisplaats, maar ik hoop er wel op. Dat zou een beloning zijn. Maar als dat niet gebeurt, moet ik mij daar bij neerleggen", klinkt het in een diplomatische boodschap voor bondscoach Roberto Martinez. Trossard is aan een geweldig seizoen bezig in de Premier League. In zeven duels scoorde hij al vijf keer en gaf hij twee assists. Statistieken waarmee je kan uitpakken.

TOPTRANSFER

Trossard toonde ook in ons land al zijn grote klasse. Met KRC Genk won hij de titel en de beker. Het leverde hem een transfer naar Brighton & Hove Albion op. Daar is hij nu uitgegroeid tot een smaakmaker, die in verband gebracht wordt met onder meer Chelsea en Newcastle United. Bij die eerste club zou hij zijn voormalige coach Graham Potter treffen. Maar eerst vlammen op het WK met de Rode Duivels. Als basisspeler?

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Bij welke club zou Trossard het best passen?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

9
9
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

16
16
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

26
26
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

61
61
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

106
106
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

110
110
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

237
237
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

241
241
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

112
112
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

120
120
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

204
204
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

170
170
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

242
242
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

302
302
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

205
205
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

226
226
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

109
109
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

49
49
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

136
136
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

950
950

Meer sportnieuws