Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

81 stemmen
Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

Leandro Trossard (Brighton & Hove Albion) ging zaterdag de wereld rond. Onze landgenoot maakte een hattrick op het veld van Liverpool en bezorgde zijn ploeg zo een punt. De flankspeler lijkt zo steeds meer aanspraak te kunnen maken op een basisplaats bij de Rode Duivels.


Dat is ook de algemene teneur bij heel wat fans. Die vinden dat Trossard in de basis moet starten op het WK in de plaats van de met zichzelf worstelende Eden Hazard. Zelf blijft Trossard er rustig onder. "Eigenlijk is dit een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik doe gewoon mijn ding en probeer me zoveel mogelijk te tonen. Dan is het aan de bondscoach om een keuze te maken", vertelt hij aan Sporza.

Toch zit een basisplek bij de Duivels ergens in zijn achterhoofd. "Ik reken niet op een basisplaats, maar ik hoop er wel op. Dat zou een beloning zijn. Maar als dat niet gebeurt, moet ik mij daar bij neerleggen", klinkt het in een diplomatische boodschap voor bondscoach Roberto Martinez. Trossard is aan een geweldig seizoen bezig in de Premier League. In zeven duels scoorde hij al vijf keer en gaf hij twee assists. Statistieken waarmee je kan uitpakken.

TOPTRANSFER

Trossard toonde ook in ons land al zijn grote klasse. Met KRC Genk won hij de titel en de beker. Het leverde hem een transfer naar Brighton & Hove Albion op. Daar is hij nu uitgegroeid tot een smaakmaker, die in verband gebracht wordt met onder meer Chelsea en Newcastle United. Bij die eerste club zou hij zijn voormalige coach Graham Potter treffen. Maar eerst vlammen op het WK met de Rode Duivels. Als basisspeler?

LEES OOK: Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Bij welke club zou Trossard het best passen?

Meest recent

Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

40
40
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

125
125
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

74
74
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

122
122
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

284
284
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

99
99
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

58
58
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

95
95
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

440
440
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

97
97
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

315
315
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

157
157
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

184
184
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

317
317
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

261
261
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

157
157
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

80
80
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

220
220
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

651
651
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

598
598
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

369
369
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

353
353
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

86
86
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

270
270

Meer sportnieuws