Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

81
Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

Leandro Trossard (Brighton & Hove Albion) ging zaterdag de wereld rond. Onze landgenoot maakte een hattrick op het veld van Liverpool en bezorgde zijn ploeg zo een punt. De flankspeler lijkt zo steeds meer aanspraak te kunnen maken op een basisplaats bij de Rode Duivels.


Dat is ook de algemene teneur bij heel wat fans. Die vinden dat Trossard in de basis moet starten op het WK in de plaats van de met zichzelf worstelende Eden Hazard. Zelf blijft Trossard er rustig onder. "Eigenlijk is dit een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik doe gewoon mijn ding en probeer me zoveel mogelijk te tonen. Dan is het aan de bondscoach om een keuze te maken", vertelt hij aan Sporza.

Toch zit een basisplek bij de Duivels ergens in zijn achterhoofd. "Ik reken niet op een basisplaats, maar ik hoop er wel op. Dat zou een beloning zijn. Maar als dat niet gebeurt, moet ik mij daar bij neerleggen", klinkt het in een diplomatische boodschap voor bondscoach Roberto Martinez. Trossard is aan een geweldig seizoen bezig in de Premier League. In zeven duels scoorde hij al vijf keer en gaf hij twee assists. Statistieken waarmee je kan uitpakken.

TOPTRANSFER

Trossard toonde ook in ons land al zijn grote klasse. Met KRC Genk won hij de titel en de beker. Het leverde hem een transfer naar Brighton & Hove Albion op. Daar is hij nu uitgegroeid tot een smaakmaker, die in verband gebracht wordt met onder meer Chelsea en Newcastle United. Bij die eerste club zou hij zijn voormalige coach Graham Potter treffen. Maar eerst vlammen op het WK met de Rode Duivels. Als basisspeler?

LEES OOK: ‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Bij welke club zou Trossard het best passen?

Meest recent

Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

100
100
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

56
56
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

26
26
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

49
49
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

65
65
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

159
159
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

18
18
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

319
319
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

125
125
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

65
65
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

275
275
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

298
298
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

33
33
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

144
144
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

219
219
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

160
160
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

191
191
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

105
105
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

661
661
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

61
61
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

158
158
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

160
160
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

432
432
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

237
237

Meer sportnieuws