Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

door
Trossard heeft subtiele WK-boodschap voor Martinez

Leandro Trossard (Brighton & Hove Albion) ging zaterdag de wereld rond. Onze landgenoot maakte een hattrick op het veld van Liverpool en bezorgde zijn ploeg zo een punt. De flankspeler lijkt zo steeds meer aanspraak te kunnen maken op een basisplaats bij de Rode Duivels.


Dat is ook de algemene teneur bij heel wat fans. Die vinden dat Trossard in de basis moet starten op het WK in de plaats van de met zichzelf worstelende Eden Hazard. Zelf blijft Trossard er rustig onder. "Eigenlijk is dit een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik doe gewoon mijn ding en probeer me zoveel mogelijk te tonen. Dan is het aan de bondscoach om een keuze te maken", vertelt hij aan Sporza.

Toch zit een basisplek bij de Duivels ergens in zijn achterhoofd. "Ik reken niet op een basisplaats, maar ik hoop er wel op. Dat zou een beloning zijn. Maar als dat niet gebeurt, moet ik mij daar bij neerleggen", klinkt het in een diplomatische boodschap voor bondscoach Roberto Martinez. Trossard is aan een geweldig seizoen bezig in de Premier League. In zeven duels scoorde hij al vijf keer en gaf hij twee assists. Statistieken waarmee je kan uitpakken.

TOPTRANSFER

Trossard toonde ook in ons land al zijn grote klasse. Met KRC Genk won hij de titel en de beker. Het leverde hem een transfer naar Brighton & Hove Albion op. Daar is hij nu uitgegroeid tot een smaakmaker, die in verband gebracht wordt met onder meer Chelsea en Newcastle United. Bij die eerste club zou hij zijn voormalige coach Graham Potter treffen. Maar eerst vlammen op het WK met de Rode Duivels. Als basisspeler?

LEES OOK: 'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Bij welke club zou Trossard het best passen?

Meest recent

Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

19
19
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

18
18
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

43
43
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

209
209
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

216
216
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

300
300
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

248
248
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

131
131
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

46
46
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

230
230
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

60
60
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

501
501
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

422
422
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

157
157
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

895
895
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

144
144
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

551
551
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

284
284
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

639
639
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

489
489

Meer sportnieuws