TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Met 27 punten op 27 legt Antwerp FC momenteel een foutloos parcours af. Mark van Bommel rijgt de goede resultaten aan elkaar en hij zorgt ervoor dat de ploeg onderling goed samenhangt. Radja Nainggolan is de laatste wedstrijden gedegradeerd tot bankzitter, maar de ex-Rode Duivel, die over een aflopend contract beschikt op de Bosuil, roert zich voorlopig (nog) niet.

Nainggolan heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij de Great Old, maar het is niet duidelijk of er een vervolg komt aan de samenwerking. Eind augustus werd hij plotsklaps gelinkt aan een transfer naar AS Roma als vervanger van de geblesseerde Georginio Wijnaldum, maar dat bleek uiteindelijk fake news te zijn. Nainggolan zei toen aan Het Nieuwsblad dat hij heel veel berichten kreeg, maar van niets wist.

BUITENLAND

Chelsea wil zijn verdediging verder versterken en denkt daarvoor aan Leicester-verdediger Caglar Soyuncu. Dat weet journalist Yago Sabuncuoglu. Soyuncu is helemaal uit beeld verdwenen dit jaar in de ploeg van Brendan Rogers, onder meer door de komst van onze landgenoot Wout Faes. Hij zou de Foxes naar verwachting in januari al kunnen verlaten. Chelsea krijgt wel af te rekenen met concurrentie van Internazionale en Villarreal. Die drie ploegen zouden naar verluidt al aan het onderhandelen zijn over een transfer.

LEES OOK: 'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Speelt Nainggolan volgend seizoen nog voor Antwerp?

Meest recent

Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

13
13
Hasi houdt adem in: De Cat tóch langer naar WK U17?

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

32
32
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

33
33
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

79
79
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

124
124
'Anderlecht velt verdict: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

177
177
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

234
234
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

119
119
Tottenham en Man Utd verwennen fans met waanzinnig slot

Manchester United is de laatste weken goed bezig. Ze hoopten namiddag in de (sub)topper tegen ...

47
47
RSCA-revelatie geeft toe: “Renard overtuigde me”

Bij RSC Anderlecht maakte Olivier Renard nog niet héél veel indruk. De sportieve baas ...

119
119
'Coucke gooit bom bij Anderlecht: topnaam op komst?'

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zullen tegen Club Brugge voor het eerst als de nieuwe CEO en ...

540
540
Kompany verovert Bayern: topman breekt stilzwijgen

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De coach tekende onlangs twee jaar bij ...

125
125
Anderlecht weer kampioen? Edwin van der Sar stelt voorwaarde

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag de degens met rivaal Club Brugge en die partij krijgt voor de ...

206
206
Kroos zwaar onder de indruk: "Daarvoor verdient Kompany lof"

Vincent Kompany levert fantastisch werk bij Bayern München. Vorig jaar op overtuigende wijze de ...

71
71
'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door het grote FC Barcelona ...

326
326
"Wie denkt hij wel dat hij is?" - aanvaller torpedeert kansen bij Duivels

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

253
253
'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Robert Lewandowski maakte afgelopen weekend zijn rentree bij FC Barcelona na een kleine ...

136
136
DAZN-affaire escaleert voort: cruciaal nieuws voor supporters

De soap rond de beeldrechten in het Belgisch voetbal blijft de gemoederen bedaren. DAZN, de Pro ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

288
288
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

250
250
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

173
173
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

234
234
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

326
326
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

482
482
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

410
410

Meer sportnieuws