TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Met 27 punten op 27 legt Antwerp FC momenteel een foutloos parcours af. Mark van Bommel rijgt de goede resultaten aan elkaar en hij zorgt ervoor dat de ploeg onderling goed samenhangt. Radja Nainggolan is de laatste wedstrijden gedegradeerd tot bankzitter, maar de ex-Rode Duivel, die over een aflopend contract beschikt op de Bosuil, roert zich voorlopig (nog) niet.

Nainggolan heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij de Great Old, maar het is niet duidelijk of er een vervolg komt aan de samenwerking. Eind augustus werd hij plotsklaps gelinkt aan een transfer naar AS Roma als vervanger van de geblesseerde Georginio Wijnaldum, maar dat bleek uiteindelijk fake news te zijn. Nainggolan zei toen aan Het Nieuwsblad dat hij heel veel berichten kreeg, maar van niets wist.

BUITENLAND

Chelsea wil zijn verdediging verder versterken en denkt daarvoor aan Leicester-verdediger Caglar Soyuncu. Dat weet journalist Yago Sabuncuoglu. Soyuncu is helemaal uit beeld verdwenen dit jaar in de ploeg van Brendan Rogers, onder meer door de komst van onze landgenoot Wout Faes. Hij zou de Foxes naar verwachting in januari al kunnen verlaten. Chelsea krijgt wel af te rekenen met concurrentie van Internazionale en Villarreal. Die drie ploegen zouden naar verluidt al aan het onderhandelen zijn over een transfer.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Speelt Nainggolan volgend seizoen nog voor Antwerp?

Meest recent

'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

25
25
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

33
33
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

244
244
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

149
149
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

49
49
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

17
17
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

104
104
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

21
21
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

488
488
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

148
148
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

104
104
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

231
231
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

318
318
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

90
90
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

189
189
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

554
554
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

125
125
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

244
244
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

424
424
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

217
217
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

72
72
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32

Meer sportnieuws