TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Met 27 punten op 27 legt Antwerp FC momenteel een foutloos parcours af. Mark van Bommel rijgt de goede resultaten aan elkaar en hij zorgt ervoor dat de ploeg onderling goed samenhangt. Radja Nainggolan is de laatste wedstrijden gedegradeerd tot bankzitter, maar de ex-Rode Duivel, die over een aflopend contract beschikt op de Bosuil, roert zich voorlopig (nog) niet.

Nainggolan heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij de Great Old, maar het is niet duidelijk of er een vervolg komt aan de samenwerking. Eind augustus werd hij plotsklaps gelinkt aan een transfer naar AS Roma als vervanger van de geblesseerde Georginio Wijnaldum, maar dat bleek uiteindelijk fake news te zijn. Nainggolan zei toen aan Het Nieuwsblad dat hij heel veel berichten kreeg, maar van niets wist.

BUITENLAND

Chelsea wil zijn verdediging verder versterken en denkt daarvoor aan Leicester-verdediger Caglar Soyuncu. Dat weet journalist Yago Sabuncuoglu. Soyuncu is helemaal uit beeld verdwenen dit jaar in de ploeg van Brendan Rogers, onder meer door de komst van onze landgenoot Wout Faes. Hij zou de Foxes naar verwachting in januari al kunnen verlaten. Chelsea krijgt wel af te rekenen met concurrentie van Internazionale en Villarreal. Die drie ploegen zouden naar verluidt al aan het onderhandelen zijn over een transfer.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Speelt Nainggolan volgend seizoen nog voor Antwerp?

Meest recent

'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

68
68
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

49
49
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

19
19
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

71
71
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

41
41
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

55
55
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

102
102
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

533
533
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

77
77
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

160
160
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

165
165
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

215
215
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

107
107
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

107
107
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

72
72
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

32
32
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

165
165
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

308
308
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

132
132
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

410
410
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

219
219
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

331
331

Meer sportnieuws