TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nainggolan richting exit, Chelsea strijdt met Inter'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Met 27 punten op 27 legt Antwerp FC momenteel een foutloos parcours af. Mark van Bommel rijgt de goede resultaten aan elkaar en hij zorgt ervoor dat de ploeg onderling goed samenhangt. Radja Nainggolan is de laatste wedstrijden gedegradeerd tot bankzitter, maar de ex-Rode Duivel, die over een aflopend contract beschikt op de Bosuil, roert zich voorlopig (nog) niet.

Nainggolan heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij de Great Old, maar het is niet duidelijk of er een vervolg komt aan de samenwerking. Eind augustus werd hij plotsklaps gelinkt aan een transfer naar AS Roma als vervanger van de geblesseerde Georginio Wijnaldum, maar dat bleek uiteindelijk fake news te zijn. Nainggolan zei toen aan Het Nieuwsblad dat hij heel veel berichten kreeg, maar van niets wist.

BUITENLAND

Chelsea wil zijn verdediging verder versterken en denkt daarvoor aan Leicester-verdediger Caglar Soyuncu. Dat weet journalist Yago Sabuncuoglu. Soyuncu is helemaal uit beeld verdwenen dit jaar in de ploeg van Brendan Rogers, onder meer door de komst van onze landgenoot Wout Faes. Hij zou de Foxes naar verwachting in januari al kunnen verlaten. Chelsea krijgt wel af te rekenen met concurrentie van Internazionale en Villarreal. Die drie ploegen zouden naar verluidt al aan het onderhandelen zijn over een transfer.

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Speelt Nainggolan volgend seizoen nog voor Antwerp?

Meest recent

'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

13
13
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

102
102
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

24
24
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

331
331
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

348
348
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

66
66
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

341
341
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

106
106
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

121
121
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

60
60
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

686
686
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

76
76
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

440
440
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

536
536
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

354
354
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

596
596
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

285
285
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

392
392
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1142
1142
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

476
476
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

518
518
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

134
134
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

252
252
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

392
392

Meer sportnieuws