'Bankzitter Nainggolan weg bij Antwerp?'

973
'Bankzitter Nainggolan weg bij Antwerp?'

Met 27 punten op 27 legt Antwerp FC momenteel een foutloos parcours af. Mark van Bommel rijgt de goede resultaten aan elkaar en hij zorgt ervoor dat de ploeg onderling goed samenhangt. Radja Nainggolan is de laatste wedstrijden gedegradeerd tot bankzitter maar de ex-Rode Duivel, die over een aflopend contract beschikt op de Bosuil, roert zich voorlopig (nog) niet.


In de laatste vier competitiewedstrijden startte Nainggolan nog maar één keer in de basis, dat was het geval tegen Cercle Brugge. Maar tegen Union SG, KVC Westerlo en RFC Seraing moest Il Ninja het telkens stellen met invalbeurten. Van Bommel is duidelijk een trainer die niet kijkt naar namen en die het aandurft om dikbetaalde vedetten zoals Nainggolan op de bank te zetten.

“Ik stel de ploeg op waarvan ik denk dat die op dat moment de grootste winstkans heeft”, geeft van Bommel duiding over het huidige invallersstatuut van Nainggolan in Het Laatste Nieuws. “Dat zijn zakelijke keuzes.” Al lijkt het wellicht een kwestie van tijd te zijn vooraleer Nainggolan terug in de basisploeg verschijnt. Van Bommel loopt namelijk hoog op met Nainggolan, die hij het best ziet opereren als nummer tien - de geliefkoosde positie van de voormalige Rode Duivel.

EINDE CONTRACT

Nainggolan heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij Antwerp FC, maar het is niet duidelijk of er een vervolg komt aan de samenwerking. Eind augustus werd hij plotsklaps gelinkt aan een transfer naar AS Roma als vervanger van de geblesseerde Georginio Wijnaldum, maar dat bleek uiteindelijk fake news te zijn. Nainggolan zei toen aan Het Nieuwsblad dat hij heel veel berichten kreeg, maar van niets wist.

LEES OOK: Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Moet Nainggolan een basisspeler zijn bij Antwerp?

Meest recent

'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

254
254
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

122
122
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

89
89
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

56
56
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

88
88
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

746
746
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

79
79
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

91
91
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

63
63
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

526
526
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

115
115
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

42
42
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

66
66
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

627
627
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

560
560
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

596
596
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

84
84
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1110
1110
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

365
365
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

53
53
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

110
110
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

568
568
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

347
347
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

109
109
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

364
364

Meer sportnieuws