Mazzu maakt indruk bij speler: "Dat deed Kompany zelfs niet"

199
Mazzu maakt indruk bij speler:

Francis Amuzu genoot in de vorige zomermercato veel buitenlandse interesse. Onder meer OGC Nice, Olympique Marseille, Olympiakos en Troyes werden genoemd, maar uiteindelijk bleef de pijlsnelle flankaanvaller aan boord bij RSC Anderlecht.


OGC Nice bood maar liefst acht miljoen euro om Amuzu naar de Côte d’Azur te halen, maar Anderlecht ging niet overstag voor die talrijke miljoenen. De aanvaller was nochtans wél bereid om dit seizoen in de Ligue 1 te voetballen. Naar eigen zeggen had Amuzu dan ook heel wat tijd nodig om deze transferdomper te verwerken en om de knop te kunnen omdraaien.

De plooien tussen Amuzu en Anderlecht lijken ondertussen weer helemaal glad gestreken te zijn, want eerder deze week kondigde de Belgische recordkampioen aan dat beide partijen een contractverlenging tot 2025 ondertekenden, waardoor ‘Cis’ tot 2025 bij Sporting blijft - met een optie op een extra seizoen. Volgens de speler heeft Felice Mazzu daar een grote rol in gespeeld.

MAZZU

“Vanaf de eerste dag vroeg de coach mij om te blijven”, zegt Amuzu in Het Laatste Nieuws. “Zijn persoonlijke en warme aanpak doet mij deugd, dat is echt wat ik nodig heb. Ik denk niet dat ik al een trainer gehad heb die zó dicht bij mij stond, zelfs Kompany niet. De coach en Peter (Verbeke, red.) hebben me samen op het hart gedrukt dat ik een belangrijke speler ben voor Anderlecht en dat ik er hier nog niet alles heb uitgehaald.”

LEES OOK: Anderlecht spartelt naar zege: kranten zien nieuwe steunpilaar

Is Amuzu meer dan 8 miljoen euro waard?

Meest recent

'Ongeziene trainerswending bij Lukaku: gesprekken gelekt'

Na het 1-1 gelijkspel van Fenerbahçe tegen AS Roma in de Champions League nam hoofdtrainer ...

0
0
Van der Elst ziet groot probleem ontstaan bij Club Brugge

Club Brugge staat mee bovenin het klassement, maar overtuigend is het nog niet. In de Champions ...

15
15
De Condé over knaltransfer: “Zag ik totaal niet aankomen”

KRC Genk heeft er een drukke zomermercato opzitten. De club zag onder meer Konstantinos Karetsas ...

76
76
Cercle Brugge maakt nog een uitgaande transfer bekend

Cercle Brugge heeft alsnog een speler laten vertrekken. De Bruggelingen maakten bekend dat ze een ...

9
9
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"

De Rode Duivels spelen binnen enkele weken maar liefst vier matchen in de ronduit overbodige Nations ...

138
138
Anderlecht met grote domper: sterkhouder weken out?

RSC Anderlecht pakte de broodnodige drie punten bij KV Mechelen. Dat was het goede nieuws voor de ...

218
218
Adedeji-soap: De Condé zet Club Brugge fors op zijn plaats

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan nieuw spelersmateriaal, maar kon niet ...

399
399
'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

De Jupiler Pro League wist de voorbije seizoenen heel wat jongens te lanceren richting de Europese ...

157
157
Vraagteken Vanaken: grote verrassing in Brugse basiself?

Voorlopig staat nog een groot vraagteken achter zijn naam. Maar de kans is reëel dat Club ...

216
216
Anderlecht spartelt naar zege: kranten zien nieuwe steunpilaar

RSC Anderlecht heeft vrijdagavond zijn derde competitiezege geboekt. Op het veld van KV Mechelen ...

450
450
‘Van Bommel zwicht voor Doku: WK-uitblinker vliegt eruit’

Jérémy Doku is nog altijd niet wedstrijdfit. Toch wacht Mark van Bommel straks een nog ...

531
531
'Club houdt hart vast: laatste maanden voor publiekslieveling'

Club Brugge wist in de zomermercato opnieuw een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

499
499
Compper met opvallende reactie: "Dat lijkt misschien vreemd"

Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ...

95
95
Bruno velt oordeel over nipte zege van Anderlecht

RSC Anderlecht wist na het puntenverlies tegen KRC Genk weer aan te knopen met een zege tegen KV ...

473
473
Omobamidele: "Dit maakt op het einde het verschil"

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen. Het was voetbaltechnisch een bijzonder matige pot ...

197
197
Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

147
147
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

72
72
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

KV Kortrijk is het seizoen begonnen met een nul op vijftien. Het belooft een moeilijk seizoen te ...

133
133
Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij

Om 20u stonden er twee matchen op het programma in de Challenger Pro League. Er was de beladen ...

104
104
RSCA op voorsprong, fans willen één speler in de ploeg

KV Mechelen en RSC Anderlecht begonnen om 20u45 aan hun zesde competitiepartij van het seizoen. De ...

212
212
Thorup looft nieuwkomer: "Was alvast veelbelovend"

KRC Genk pakte vorige week een punt op het veld van RSC Anderlecht, wat al bij al toch gevleid was. ...

153
153
Vertrek in de maak bij Anderlecht: "In januari transfer"

Bij RSC Anderlecht zitten ze nog met een aantal overbodige spelers. Antoine Sibierski hoopt hen in ...

280
280
Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

157
157
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

843
843
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

87
87

Meer sportnieuws