Vanderhaeghe komt met opmerkelijke beschuldiging naar lijnrechter

door
Vanderhaeghe komt met opmerkelijke beschuldiging naar lijnrechter

KV Oostende leed zaterdag niet voor de eerste keer dit seizoen zuur puntenverlies. De kustploeg leverde tegen KRC Genk een goede prestatie af en maakte aanspraak op minstens een punt, maar bleef uiteindelijk met lege handen achter. In de 88ste minuut slikte het alsnog de 1-2 van Muñoz en dat leidde tot grote frustraties bij Yves Vanderhaeghe en zijn spelers.


In de blessuretijd liep de partij daardoor nog bijna helemaal uit de hand. Atanga pakte nog een rode kaart voor een elleboogstoot en de poppen gingen helemaal aan het dansen toen de spelers van Genk verhaal gingen halen. Ook Vanderhaeghe ging door het lint en nam daarbij vooral de arbitrage onder vuur.

Hij kwam na de wedstrijd met een opvallende beschuldiging aan één van de lijnrechters. "Hij zei tegen Brecht Capon: 'Hou uw bakkes!' Sorry maar dat is er ver over", tekende Het Belang van Limburg op. "Er werd ook niet gevoetbald in blessuretijd. Maar laat ons die laatste minuten wissen, deze faire match verdient niet dat er gefocust wordt op een opstootje."

SLECHTSTE VERDEDIGER OOIT
Het is niet de eerste keer dit seizoen dat scheidsrechters beschuldigd worden van ongepaste uitlatingen. Na de topper tussen Antwerp en Union, waarin de Brusselaars een 4-2 om de oren kregen, verklaarde Christian Burgess dat scheidsrechter Lardot hem gezegd dat hij 'de slechtste verdediger was die hij ooit gezien had'. De zaak kreeg uiteindelijk echter geen vervolg.

Vind je het kunnen dat een scheidsrechter zoiets zegt?

Meest recent

'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

10
10
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

51
51
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

175
175
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

123
123
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

230
230
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

37
37
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

157
157
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

149
149
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

67
67
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

140
140
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

54
54
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

136
136
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

186
186
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

240
240
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

372
372
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

146
146
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

75
75
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

215
215
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

189
189
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

110
110
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

466
466
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

175
175
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

242
242
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

177
177

Meer sportnieuws