'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

door
'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

Club Brugge maakt zich op voor een heel drukke periode. Blauw-Zwart opent zaterdagavond de poorten van het Jan Breydel-stadion voor KV Mechelen. Dinsdag komt Atlético Madrid dan weer op bezoek in West-Vlaanderen. Club wil stunten en 9 op 9 pakken in de Champions League.


Het zou dan niet de eerste keer zijn dat de landskampioen een Spaanse grootheid verrast. Op zijn officiële twitteraccount gaat Club Brugge drie jaar terug in het verleden, naar de wedstrijd in de Champions League op het veld van Europese grootmacht Real Madrid. De Bruggelingen liepen toen uit tot 0-2 op het veld van de Koninklijke. Twee keer stond Emmanuel Dennis - zij het onorthodox - aan het kanon.

De Nigeriaan bracht Club zo heel dicht bij een stunt, maar Real vocht terug. Sergio Ramos bracht de Madrilenen helemaal terug in de wedstrijd met de aansluitingstreffer. Een rode kaart voor Ruud Vormer en een doelpunt van Casemiro later flikkerde er 2-2 op het scorebord. Geen drie punten, maar achteraf heerste er toch grote fierheid over de geleverde prestatie en het veroverde punt in Bernabeu.

ATLÉTICO

Met Atlético Madrid krijgt Club nu dinsdag de nummer twee uit de Spaanse hoofdstad over de vloer. Carl Hoefkens en co lijken nu meer te mogen ambiëren dan één punt. Ze begonnen immers uitstekend aan de campagne in de Champions League. Vooral de driepunter op het veld van FC Porto (0-4) laat het beste vermoeden. Tussendoor verloor Club wel met 3-0 op Standard, maar de interlandbreak gaf de Bruggelingen de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een goed resultaat.

LEES OOK: Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Wat wordt het tegen Atlético?

Meest recent

Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

63
63
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

16
16
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

27
27
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

411
411
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

328
328
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

53
53
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

60
60
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

86
86
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1448
1448
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

135
135
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

203
203
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1086
1086
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

484
484
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

133
133
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

100
100
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

228
228
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

138
138
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21

Meer sportnieuws