'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

252 stemmen
'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

Club Brugge maakt zich op voor een heel drukke periode. Blauw-Zwart opent zaterdagavond de poorten van het Jan Breydel-stadion voor KV Mechelen. Dinsdag komt Atlético Madrid dan weer op bezoek in West-Vlaanderen. Club wil stunten en 9 op 9 pakken in de Champions League.


Het zou dan niet de eerste keer zijn dat de landskampioen een Spaanse grootheid verrast. Op zijn officiële twitteraccount gaat Club Brugge drie jaar terug in het verleden, naar de wedstrijd in de Champions League op het veld van Europese grootmacht Real Madrid. De Bruggelingen liepen toen uit tot 0-2 op het veld van de Koninklijke. Twee keer stond Emmanuel Dennis - zij het onorthodox - aan het kanon.

De Nigeriaan bracht Club zo heel dicht bij een stunt, maar Real vocht terug. Sergio Ramos bracht de Madrilenen helemaal terug in de wedstrijd met de aansluitingstreffer. Een rode kaart voor Ruud Vormer en een doelpunt van Casemiro later flikkerde er 2-2 op het scorebord. Geen drie punten, maar achteraf heerste er toch grote fierheid over de geleverde prestatie en het veroverde punt in Bernabeu.

ATLÉTICO

Met Atlético Madrid krijgt Club nu dinsdag de nummer twee uit de Spaanse hoofdstad over de vloer. Carl Hoefkens en co lijken nu meer te mogen ambiëren dan één punt. Ze begonnen immers uitstekend aan de campagne in de Champions League. Vooral de driepunter op het veld van FC Porto (0-4) laat het beste vermoeden. Tussendoor verloor Club wel met 3-0 op Standard, maar de interlandbreak gaf de Bruggelingen de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een goed resultaat.

LEES OOK: Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

Wat wordt het tegen Atlético?

Meest recent

Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

4
4
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

42
42
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

139
139
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

188
188
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

67
67
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

108
108
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

71
71
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

382
382
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

180
180
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

50
50
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

141
141
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

62
62
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

75
75
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

181
181
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

90
90
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

194
194
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

397
397
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

339
339
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

266
266
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

118
118
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

361
361
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

93
93
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

339
339
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

618
618

Meer sportnieuws