'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

door
'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

Club Brugge maakt zich op voor een heel drukke periode. Blauw-Zwart opent zaterdagavond de poorten van het Jan Breydel-stadion voor KV Mechelen. Dinsdag komt Atlético Madrid dan weer op bezoek in West-Vlaanderen. Club wil stunten en 9 op 9 pakken in de Champions League.


Het zou dan niet de eerste keer zijn dat de landskampioen een Spaanse grootheid verrast. Op zijn officiële twitteraccount gaat Club Brugge drie jaar terug in het verleden, naar de wedstrijd in de Champions League op het veld van Europese grootmacht Real Madrid. De Bruggelingen liepen toen uit tot 0-2 op het veld van de Koninklijke. Twee keer stond Emmanuel Dennis - zij het onorthodox - aan het kanon.

De Nigeriaan bracht Club zo heel dicht bij een stunt, maar Real vocht terug. Sergio Ramos bracht de Madrilenen helemaal terug in de wedstrijd met de aansluitingstreffer. Een rode kaart voor Ruud Vormer en een doelpunt van Casemiro later flikkerde er 2-2 op het scorebord. Geen drie punten, maar achteraf heerste er toch grote fierheid over de geleverde prestatie en het veroverde punt in Bernabeu.

ATLÉTICO

Met Atlético Madrid krijgt Club nu dinsdag de nummer twee uit de Spaanse hoofdstad over de vloer. Carl Hoefkens en co lijken nu meer te mogen ambiëren dan één punt. Ze begonnen immers uitstekend aan de campagne in de Champions League. Vooral de driepunter op het veld van FC Porto (0-4) laat het beste vermoeden. Tussendoor verloor Club wel met 3-0 op Standard, maar de interlandbreak gaf de Bruggelingen de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een goed resultaat.

LEES OOK: Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Wat wordt het tegen Atlético?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

13
13
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

50
50
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

286
286
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

37
37
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

528
528
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

137
137
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

820
820
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

85
85
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

574
574
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

396
396
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1241
1241
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

210
210
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

508
508
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

338
338
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

895
895
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

656
656
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

632
632
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

410
410

Meer sportnieuws