'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

252 stemmen
'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

Club Brugge maakt zich op voor een heel drukke periode. Blauw-Zwart opent zaterdagavond de poorten van het Jan Breydel-stadion voor KV Mechelen. Dinsdag komt Atlético Madrid dan weer op bezoek in West-Vlaanderen. Club wil stunten en 9 op 9 pakken in de Champions League.


Het zou dan niet de eerste keer zijn dat de landskampioen een Spaanse grootheid verrast. Op zijn officiële twitteraccount gaat Club Brugge drie jaar terug in het verleden, naar de wedstrijd in de Champions League op het veld van Europese grootmacht Real Madrid. De Bruggelingen liepen toen uit tot 0-2 op het veld van de Koninklijke. Twee keer stond Emmanuel Dennis - zij het onorthodox - aan het kanon.

De Nigeriaan bracht Club zo heel dicht bij een stunt, maar Real vocht terug. Sergio Ramos bracht de Madrilenen helemaal terug in de wedstrijd met de aansluitingstreffer. Een rode kaart voor Ruud Vormer en een doelpunt van Casemiro later flikkerde er 2-2 op het scorebord. Geen drie punten, maar achteraf heerste er toch grote fierheid over de geleverde prestatie en het veroverde punt in Bernabeu.

ATLÉTICO

Met Atlético Madrid krijgt Club nu dinsdag de nummer twee uit de Spaanse hoofdstad over de vloer. Carl Hoefkens en co lijken nu meer te mogen ambiëren dan één punt. Ze begonnen immers uitstekend aan de campagne in de Champions League. Vooral de driepunter op het veld van FC Porto (0-4) laat het beste vermoeden. Tussendoor verloor Club wel met 3-0 op Standard, maar de interlandbreak gaf de Bruggelingen de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een goed resultaat.

LEES OOK: 'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Wat wordt het tegen Atlético?

Meest recent

Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

6
6
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

3
3
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

95
95
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

86
86
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

391
391
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

131
131
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

59
59
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

85
85
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

50
50
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

218
218
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

91
91
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

313
313
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

349
349
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

92
92
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

350
350
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

498
498
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

354
354
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

444
444
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

81
81
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59

Meer sportnieuws