'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

door
'Nieuwe Champions League-stunt Club Brugge’

Club Brugge maakt zich op voor een heel drukke periode. Blauw-Zwart opent zaterdagavond de poorten van het Jan Breydel-stadion voor KV Mechelen. Dinsdag komt Atlético Madrid dan weer op bezoek in West-Vlaanderen. Club wil stunten en 9 op 9 pakken in de Champions League.


Het zou dan niet de eerste keer zijn dat de landskampioen een Spaanse grootheid verrast. Op zijn officiële twitteraccount gaat Club Brugge drie jaar terug in het verleden, naar de wedstrijd in de Champions League op het veld van Europese grootmacht Real Madrid. De Bruggelingen liepen toen uit tot 0-2 op het veld van de Koninklijke. Twee keer stond Emmanuel Dennis - zij het onorthodox - aan het kanon.

De Nigeriaan bracht Club zo heel dicht bij een stunt, maar Real vocht terug. Sergio Ramos bracht de Madrilenen helemaal terug in de wedstrijd met de aansluitingstreffer. Een rode kaart voor Ruud Vormer en een doelpunt van Casemiro later flikkerde er 2-2 op het scorebord. Geen drie punten, maar achteraf heerste er toch grote fierheid over de geleverde prestatie en het veroverde punt in Bernabeu.

ATLÉTICO

Met Atlético Madrid krijgt Club nu dinsdag de nummer twee uit de Spaanse hoofdstad over de vloer. Carl Hoefkens en co lijken nu meer te mogen ambiëren dan één punt. Ze begonnen immers uitstekend aan de campagne in de Champions League. Vooral de driepunter op het veld van FC Porto (0-4) laat het beste vermoeden. Tussendoor verloor Club wel met 3-0 op Standard, maar de interlandbreak gaf de Bruggelingen de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Alle ingrediënten lijken dus aanwezig voor een goed resultaat.

LEES OOK: Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Wat wordt het tegen Atlético?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

43
43
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

1
1
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

2
2
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

96
96
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

79
79
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

74
74
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

35
35
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

143
143
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

30
30
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

116
116
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

496
496
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

275
275
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

273
273
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

245
245
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

47
47
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

244
244
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

74
74
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

443
443
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

273
273
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

106
106
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

97
97
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

89
89

Meer sportnieuws