Hoefkens krabt zich in de haren: "Gewoon crazy"

door
Hoefkens krabt zich in de haren:

Club Brugge ontvangt zaterdagavond KV Mechelen. Blauw-Zwart wil na de interlandbreak weer aanknopen met de drie punten na de ruime nederlaag op het veld van Standard. Carl Hoefkens maakt zich op voor een drukke periode met zijn ploeg.


Hoefkens gaat een aantal zware weken tegemoet met de landskampioen. Die weken moet hij bovendien aanvatten met een aantal geblesseerden. Zo zijn onder meer Clinton Mata en Dedryck Boyata out voor het treffen met Malinwa. KVM kampeert in de middenmoot en zal zijn huid duur verkopen op Jan Breydel. Oppassen geblazen dus voor Hoefkens en co, die de achterstand op Royal Antwerp FC en KRC Genk niet verder willen zien oplopen.

Nu dinsdag staat dan alweer het eerste van twee duels tegen Atlético Madrid op het programma. Hoefkens beseft dat het een loodzware periode wordt, en niet alleen voor zijn spelers. "Het enige wat ik weet, is dat het ongezien is. Hier hebben we geen ervaring mee, moeilijk om er dus een beeld over te vormen", vertelde hij op zijn wekelijkse persbabbel. "We hebben gisteren eens alle uren bekeken en dat is gewoon crazy. Er zal amper rust zijn. Dat wordt een geweldige uitdaging, naar alle aspecten toe. Ook naar spelersbegeleiding en voeding toe, bijvoorbeeld."

VOLGENDE RONDE

De drukke periode neemt niet weg dat Club ambitieus blijft en op alle fronten wil scoren. Dit seizoen moet dat eindelijk ook eens het geval zijn op het kampioenenbal. Daarin willen de Bruggelingen naar de volgende ronde. Met 6 op 6 tegen Bayer Leverkusen en FC Porto begonnen ze alvast uitstekend aan hun Europese campagne. Dinsdag wachten Diego Simeone en co.

LEES OOK: 'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Zal Club overwinteren in de Champions League?

Meest recent

'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

11
11
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

33
33
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

126
126
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

89
89
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

362
362
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

271
271
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

98
98
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

26
26
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

157
157
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

27
27
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

583
583
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

168
168
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

120
120
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

255
255
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

334
334
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

202
202
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

575
575
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

130
130
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

263
263
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

429
429
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

226
226
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

74
74

Meer sportnieuws