Hoefkens krabt zich in de haren: "Gewoon crazy"

door
Hoefkens krabt zich in de haren:

Club Brugge ontvangt zaterdagavond KV Mechelen. Blauw-Zwart wil na de interlandbreak weer aanknopen met de drie punten na de ruime nederlaag op het veld van Standard. Carl Hoefkens maakt zich op voor een drukke periode met zijn ploeg.


Hoefkens gaat een aantal zware weken tegemoet met de landskampioen. Die weken moet hij bovendien aanvatten met een aantal geblesseerden. Zo zijn onder meer Clinton Mata en Dedryck Boyata out voor het treffen met Malinwa. KVM kampeert in de middenmoot en zal zijn huid duur verkopen op Jan Breydel. Oppassen geblazen dus voor Hoefkens en co, die de achterstand op Royal Antwerp FC en KRC Genk niet verder willen zien oplopen.

Nu dinsdag staat dan alweer het eerste van twee duels tegen Atlético Madrid op het programma. Hoefkens beseft dat het een loodzware periode wordt, en niet alleen voor zijn spelers. "Het enige wat ik weet, is dat het ongezien is. Hier hebben we geen ervaring mee, moeilijk om er dus een beeld over te vormen", vertelde hij op zijn wekelijkse persbabbel. "We hebben gisteren eens alle uren bekeken en dat is gewoon crazy. Er zal amper rust zijn. Dat wordt een geweldige uitdaging, naar alle aspecten toe. Ook naar spelersbegeleiding en voeding toe, bijvoorbeeld."

VOLGENDE RONDE

De drukke periode neemt niet weg dat Club ambitieus blijft en op alle fronten wil scoren. Dit seizoen moet dat eindelijk ook eens het geval zijn op het kampioenenbal. Daarin willen de Bruggelingen naar de volgende ronde. Met 6 op 6 tegen Bayer Leverkusen en FC Porto begonnen ze alvast uitstekend aan hun Europese campagne. Dinsdag wachten Diego Simeone en co.

LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Zal Club overwinteren in de Champions League?

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

22
22
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

39
39
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

73
73
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

148
148
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

171
171
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

312
312
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

533
533
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

264
264
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

449
449
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

395
395
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

351
351
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws