Hoefkens krabt zich in de haren: "Gewoon crazy"

242 stemmen
Hoefkens krabt zich in de haren:

Club Brugge ontvangt zaterdagavond KV Mechelen. Blauw-Zwart wil na de interlandbreak weer aanknopen met de drie punten na de ruime nederlaag op het veld van Standard. Carl Hoefkens maakt zich op voor een drukke periode met zijn ploeg.


Hoefkens gaat een aantal zware weken tegemoet met de landskampioen. Die weken moet hij bovendien aanvatten met een aantal geblesseerden. Zo zijn onder meer Clinton Mata en Dedryck Boyata out voor het treffen met Malinwa. KVM kampeert in de middenmoot en zal zijn huid duur verkopen op Jan Breydel. Oppassen geblazen dus voor Hoefkens en co, die de achterstand op Royal Antwerp FC en KRC Genk niet verder willen zien oplopen.

Nu dinsdag staat dan alweer het eerste van twee duels tegen Atlético Madrid op het programma. Hoefkens beseft dat het een loodzware periode wordt, en niet alleen voor zijn spelers. "Het enige wat ik weet, is dat het ongezien is. Hier hebben we geen ervaring mee, moeilijk om er dus een beeld over te vormen", vertelde hij op zijn wekelijkse persbabbel. "We hebben gisteren eens alle uren bekeken en dat is gewoon crazy. Er zal amper rust zijn. Dat wordt een geweldige uitdaging, naar alle aspecten toe. Ook naar spelersbegeleiding en voeding toe, bijvoorbeeld."

VOLGENDE RONDE

De drukke periode neemt niet weg dat Club ambitieus blijft en op alle fronten wil scoren. Dit seizoen moet dat eindelijk ook eens het geval zijn op het kampioenenbal. Daarin willen de Bruggelingen naar de volgende ronde. Met 6 op 6 tegen Bayer Leverkusen en FC Porto begonnen ze alvast uitstekend aan hun Europese campagne. Dinsdag wachten Diego Simeone en co.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Zal Club overwinteren in de Champions League?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

43
43
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

16
16
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

104
104
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

68
68
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

160
160
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

121
121
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

838
838
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

59
59
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

351
351
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

173
173
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

554
554
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

644
644
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

76
76
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

144
144
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

756
756
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

90
90
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

68
68
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

162
162
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

122
122
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

114
114
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

98
98
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

147
147
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

49
49

Meer sportnieuws