Hoefkens krabt zich in de haren: "Gewoon crazy"

door
Hoefkens krabt zich in de haren:

Club Brugge ontvangt zaterdagavond KV Mechelen. Blauw-Zwart wil na de interlandbreak weer aanknopen met de drie punten na de ruime nederlaag op het veld van Standard. Carl Hoefkens maakt zich op voor een drukke periode met zijn ploeg.


Hoefkens gaat een aantal zware weken tegemoet met de landskampioen. Die weken moet hij bovendien aanvatten met een aantal geblesseerden. Zo zijn onder meer Clinton Mata en Dedryck Boyata out voor het treffen met Malinwa. KVM kampeert in de middenmoot en zal zijn huid duur verkopen op Jan Breydel. Oppassen geblazen dus voor Hoefkens en co, die de achterstand op Royal Antwerp FC en KRC Genk niet verder willen zien oplopen.

Nu dinsdag staat dan alweer het eerste van twee duels tegen Atlético Madrid op het programma. Hoefkens beseft dat het een loodzware periode wordt, en niet alleen voor zijn spelers. "Het enige wat ik weet, is dat het ongezien is. Hier hebben we geen ervaring mee, moeilijk om er dus een beeld over te vormen", vertelde hij op zijn wekelijkse persbabbel. "We hebben gisteren eens alle uren bekeken en dat is gewoon crazy. Er zal amper rust zijn. Dat wordt een geweldige uitdaging, naar alle aspecten toe. Ook naar spelersbegeleiding en voeding toe, bijvoorbeeld."

VOLGENDE RONDE

De drukke periode neemt niet weg dat Club ambitieus blijft en op alle fronten wil scoren. Dit seizoen moet dat eindelijk ook eens het geval zijn op het kampioenenbal. Daarin willen de Bruggelingen naar de volgende ronde. Met 6 op 6 tegen Bayer Leverkusen en FC Porto begonnen ze alvast uitstekend aan hun Europese campagne. Dinsdag wachten Diego Simeone en co.

LEES OOK: Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Zal Club overwinteren in de Champions League?

Meest recent

Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

10
10
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

63
63
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

224
224
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

57
57
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

581
581
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1004
1004
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

267
267
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

249
249
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

227
227
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

422
422
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

441
441
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

215
215
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

320
320
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

94
94
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

217
217
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

956
956
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

216
216
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

53
53
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

46
46
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

342
342
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

310
310
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

179
179
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

408
408
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

361
361
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

245
245

Meer sportnieuws