‘RSCA-gevoel knaagt aan Mazzu’

door
‘RSCA-gevoel knaagt aan Mazzu’

Het huwelijk tussen Felice Mazzu en RSC Anderlecht is er voorlopig één met hoogtes en laagtes. De Italo-Belg ondervindt de grootste moeite om zijn 3-5-2 systeem in te slijpen, met goed voetbal uit te pakken en dito resultaten neer te zetten. De druk wordt al enkele weken opgevoerd voor Mazzu.


Mazzu scoorde weliswaar punten door Anderlecht te kwalificeren voor de Conference League, toen de supporters luidkeels zijn naam scandeerden. Maar sindsdien zijn de resultaten en prestaties serieus afgenomen in het Lotto Park. Het Laatste Nieuws schrijft zelfs dat het vertrouwen in Mazzu fragieler is geworden, vooral door de publieke opinie en de fans, en dat dit knaagt aan Mazzu.

SUPPORTERS ROEREN ZICH

De coach van Anderlecht is gevoelig aan dit soort van wantrouwen, al probeert Mazzu daar zo ontspannen mogelijk mee om te gaan. Volgens de krant is hij uitermate gedreven om zichzelf te bewijzen en voelt hij nog steeds veel steun van het bestuur en van de staf. Anderzijds heeft Mazzu wel nog veel werk voor de boeg om de fans van Anderlecht aan zijn kant te krijgen.

Ex-Anderlecht speler Frédéric Peiremans gaf onlangs aan dat hij Mazzu de ideale opvolger van Vincent Kompany vindt. Hij stelt vast dat Anderlecht elk seizoen zijn beste spelers van de hand moet doen en telkens weer opnieuw moet beginnen. Peiremans zegt dat zelfs Pep Guardiola in dergelijke omstandigheden niet beter zou doen dan Mazzu.

LEES OOK: Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Is Mazzu de juiste coach voor dit Anderlecht?

Meest recent

Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

0
0
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

30
30
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

36
36
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

176
176
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

91
91
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

64
64
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

54
54
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

370
370
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

188
188
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

20
20
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

325
325
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

329
329
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

80
80
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

246
246
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

402
402
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

102
102
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

252
252
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

100
100
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

472
472
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

72
72
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

570
570
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1290
1290
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

305
305
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1322
1322

Meer sportnieuws