Lamkel Zé doet Antwerp-vete weer oplaaien

304 stemmen
Lamkel Zé doet Antwerp-vete weer oplaaien

Er wordt dit weekend opnieuw gevoetbald in de Jupiler Pro League. Leider Antwerp gaat zondag op zoek naar zijn tiende zege op een rij, waarvoor het in het Guldensporenstadion voorbij KV Kortrijk zal moeten. Dat wordt voor een aantal spelers bij de Kerels een speciale wedstrijd, in het bijzonder voor Didier Lamkel Zé.


Het woelwater maakte in augustus voor 500.000 euro de overstap van Antwerp naar KVK, nadat hij op de Bosuil persona non grata geworden was omwille van de vele fratsen die hij doorheen de jaren uithaalde. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan DAC, FK Khimki en FC Metz en ondanks dat hij het zeker bij die laatste club goed deed, kreeg hij deze zomer geen nieuwe kans op de Bosuil. 

Dat had onder meer te maken met het feit dat de relatie tussen Lamkel Zé en enkele ploegmaats volledig verzuurd was en de Kameroener wakkert de vete nu opnieuw aan. "Ik heb geen zin om De Laet en die andere jongens met wie ik problemen had een hand te geven", maakt hij duidelijk in Sport/Voetbalmagazine. "Na mijn terugkeer uit Metz negeerden we elkaar al in de wandelgangen van het stadion en een paar weken geleden heb ik Wesley Hoedt ook niet gegroet voor de match. Waarom zou ik het deze keer wel doen? "

TEGENSTANDER
De Laet liet zich meermaals kritisch uit over het gedrag van Lamkel Zé tijdens diens Antwerp-periode. Bij zijn laatste terugkeer in de A-kern van de Great Old in de lente van 2021 keerde De Laet zich ook openlijk tegen die beslissing. Hij gaf in de pers toe dat hij in een groepsgesprek aangegeven had dat hij Lamkel Zé liever niet meer in de A-kern zag.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Had Antwerp Lamkel Zé dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

206
206
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

205
205
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

67
67
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

58
58
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

504
504
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

261
261
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

116
116
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

118
118
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

98
98
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

282
282
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

207
207
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

71
71
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

361
361
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

534
534

Meer sportnieuws