Selemani verrast met "5 beste spelers" in de Jupiler Pro League

door
Selemani verrast met

Aan zelfvertrouwen ontbreekt het Faïz Selemani niet. Ondanks zijn kwaliteiten speelde hij nog steeds niet bij een Belgische topclub. Dat is volgens hem toch best vreemd.


KRC Genk dacht even aan hem, maar ging uiteindelijk niet in zee met de speler van KV Kortrijk. De flankaanvaller heeft de hoop op een toptransfer niet opgegeven en hij is van mening dat hij bij de beste spelers in de Jupiler Pro League behoort. “Ik vind dat ik samen met Teuma, Tissoudali, Lang en Amallah bij de vijf beste spelers van België behoor. Nu is het aan mij om opnieuw te presteren”, zegt hij aan Het Laatste Nieuws. 

KNAPPE CIJFERS

Een opvallend lijstje. Zo ontbreken hier toch heel wat straffe namen zoals pakweg Hans Vanaken, Simon Mignolet, Paul Onuachu, Andreas Skov Olsen, Fabio Silva en tal van anderen. Selemani speelde in zijn carrière nog niet al te veel matchen in de Jupiler Pro League en kwam tot op heden nog niet uit voor Belgische topclubs, ook al werd zijn naam regelmatig gelinkt aan clubs als KRC Genk en Standard.

De ex-speler van Union SG tikte tot op heden af op 83 matchen in de Jupiler Pro League. Daarin wist hij 32 keer te scoren en 16 assists uit te delen. Ondanks die steengoede cijfers heeft geen enkele Belgische topclub voorlopig doorgeduwd voor hem. Selemani moet de komende proberen zich helemaal in de kijker te spelen, want op zijn 28ste begint de tijd te dringen voor een toptransfer.

Hoort Selemani thuis in het rijtje van beste spelers in de JPL?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

27
27
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

16
16
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

343
343
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

35
35
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

40
40
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

248
248
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

56
56
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

298
298
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

50
50
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

157
157
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

132
132
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

297
297
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

704
704
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws