'Gokgedrag bracht Lamkel Zé in de problemen'

door
'Gokgedrag bracht Lamkel Zé in de problemen'

Didier Lamkel Zé keerde dit seizoen terug in de Jupiler Pro League na een jaartje in het buitenland bij achtereenvolgens DAC, FK Khimki en FC Metz. Antwerp raakte eindelijk verlost van zijn woelwater en verkocht hem voor 500.000 euro aan KV Kortrijk, waar het niet lang duurde eer de Kameroener zich al een eerste keer negatief liet opmerken.


Bij zijn vroege wissel tegen AS Eupen maakte Lamkel Zé zijn onvrede wel heel duidelijk kenbaar en hij foeterde onder meer dat de trainer 'zijn kloten uithing'. Verbazing wekt dat niet, want dat soort uitbarstingen zijn stilaan het handelsmerk van de 26-jarige aanvaller. Zijn stoten werden in zijn Antwerp-periode dan ook uitgebreid onder de aandacht gebracht.

Zo sloeg hij eens op training Jelle Van Damme een blauw oog, daagde hij in een nukkige periode op de Bosuil op in een shirt van Anderlecht en verzeilde hij talloze keren in de B-kern omwille van zijn gedrag, bijvoorbeeld omdat hij nog maar eens zijn kat stuurde omdat hij een transfer wilde forceren. Maar er waren ook nog zaken die onder de radar bleven.

GOKKEN
Gazet van Antwerpen onthult nu bijvoorbeeld dat het gokgedrag van Lamkel Zé één van de oorzaken was voor zijn vele uitbarstingen. Hij gokte veel op voetbalwedstrijden, kwam daardoor zonder geld te zitten en ging daarom amok maken om een beter contract uit de brand te slepen. Zijn gokken bracht Lamkel Zé zelfs in het vizier van de Kansspelcommissie, al lijkt daar uiteindelijk nooit iets uit voortgekomen te zijn.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Zal Lamkel Zé een meerwaarde zijn voor KVK?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

88
88
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

229
229
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

42
42
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

201
201
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

311
311
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

563
563
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

224
224
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

57
57
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

174
174
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1308
1308
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

592
592
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

161
161
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

280
280
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

117
117
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

42
42

Meer sportnieuws