'Gokgedrag bracht Lamkel Zé in de problemen'

214 stemmen
'Gokgedrag bracht Lamkel Zé in de problemen'

Didier Lamkel Zé keerde dit seizoen terug in de Jupiler Pro League na een jaartje in het buitenland bij achtereenvolgens DAC, FK Khimki en FC Metz. Antwerp raakte eindelijk verlost van zijn woelwater en verkocht hem voor 500.000 euro aan KV Kortrijk, waar het niet lang duurde eer de Kameroener zich al een eerste keer negatief liet opmerken.


Bij zijn vroege wissel tegen AS Eupen maakte Lamkel Zé zijn onvrede wel heel duidelijk kenbaar en hij foeterde onder meer dat de trainer 'zijn kloten uithing'. Verbazing wekt dat niet, want dat soort uitbarstingen zijn stilaan het handelsmerk van de 26-jarige aanvaller. Zijn stoten werden in zijn Antwerp-periode dan ook uitgebreid onder de aandacht gebracht.

Zo sloeg hij eens op training Jelle Van Damme een blauw oog, daagde hij in een nukkige periode op de Bosuil op in een shirt van Anderlecht en verzeilde hij talloze keren in de B-kern omwille van zijn gedrag, bijvoorbeeld omdat hij nog maar eens zijn kat stuurde omdat hij een transfer wilde forceren. Maar er waren ook nog zaken die onder de radar bleven.

GOKKEN
Gazet van Antwerpen onthult nu bijvoorbeeld dat het gokgedrag van Lamkel Zé één van de oorzaken was voor zijn vele uitbarstingen. Hij gokte veel op voetbalwedstrijden, kwam daardoor zonder geld te zitten en ging daarom amok maken om een beter contract uit de brand te slepen. Zijn gokken bracht Lamkel Zé zelfs in het vizier van de Kansspelcommissie, al lijkt daar uiteindelijk nooit iets uit voortgekomen te zijn.

LEES OOK: 'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Zal Lamkel Zé een meerwaarde zijn voor KVK?

Meest recent

'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

8
8
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

38
38
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

160
160
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

222
222
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

133
133
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

493
493
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

256
256
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

204
204
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

241
241
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

62
62
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

438
438
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

81
81
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

267
267
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

228
228
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

292
292
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1122
1122
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

537
537
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

180
180
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

95
95
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

247
247
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

230
230
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

628
628
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

786
786
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

352
352
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

671
671

Meer sportnieuws