Antwerp bijt van zich af: "Fake news"

264 stemmen
Antwerp bijt van zich af:

De afgelopen dagen luidden diverse media de alarmbel omtrent de afnemende toeschouwersaantallen in de Jupiler Pro League. Daarbij bleek Antwerp ondanks een lichte daling tegenover vorig seizoen een van de betere leerlingen van de klas. Toch achtte de autoritaire koploper het nodig om voor een rechtzetting te zorgen.


Via de officiële kanalen kwam het stamnummer één namelijk met een reactie op de proppen. "Voor RAFC zou het gaan om een daling van 3,3% tot zelfs 22% ten opzichte van drie seizoenen geleden, vóór corona. Dat percentage klopt evenwel niet, omdat er geen rekening wordt gehouden met onze businessklanten", worden de cijfers in het rapport afgedaan als zogenaamd 'fake news'.

"Het gemiddeld toeschouwersaantal van RAFC in de eerste vijf thuiswedstrijden dit seizoen was 14.467. Het gaat in ons geval dus om een stijging ten opzichte van drie seizoenen geleden, en niet om een daling", luidt het verder nog. Daarbij dient trouwens opgemerkt te worden dat Tribune 2 nog steeds gesloten blijft, waardoor de volledige capaciteit momenteel niet kan worden benut.

BEZOEKERSVAK
Tot slot brengt de Great Old zelf nog een paar nuances aan. "Nog enkele belangrijke feiten: het bezoekersvak in het Bosuilstadion is nog geen enkele keer helemaal gevuld geweest. Bij uitmatchen van RAFC was het bezoekersvak wél telkens uitverkocht. Tussen de competitiematchen door hebben we ook drie Europese thuisduels gehad met een goede tot zeer goede opkomst."

LEES OOK: Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit
6

Goed dat Antwerp dit toelicht?

Meest recent

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

6
6
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

172
172
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

13
13
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

72
72
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

61
61
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

483
483
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

534
534
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

67
67
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

621
621
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

255
255
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

104
104
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

890
890
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

838
838
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

148
148
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

317
317
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

139
139
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

612
612
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

204
204
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

903
903
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

784
784
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

616
616
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

925
925
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73

Meer sportnieuws