Jaecques ontleedt Antwerpse 'miskoop'

door
Jaecques ontleedt Antwerpse 'miskoop'

Onder meer met de komst van een resem Nederlanders drukte Marc Overmars meteen zijn stempel op het transferbeleid van Antwerp. Voorlopig blijkt het merendeel van die nieuwkomers ook een schot in de roos. Al vond toch nog niet iedereen zijn draai op de Bosuil.


Zo kwam Gaston Avila tot dusver nauwelijks in actie. Nochtans legde de Great Old maar liefst 4,5 miljoen op tafel om de 20-jarige Argentijn weg te plukken bij Boca Juniors. Waar voor haar geld kreeg het vooralsnog evenwel niet. Avila kwam nog niet verder dan twee korte invalbeurten, de afgelopen weken behoorde de polyvalente verdediger zelfs niet eens tot de wedstrijdkern van Mark van Bommel.

Toch maakt Sven Jaecques, ondanks de komst van Overmars nog steeds nauw betrokken bij de transfers, zich nog geen zorgen. In de podcast Sjotcast komt hij namelijk met een verklaring op de proppen voor Avila zijn valse start bij het stamnummer één. "Het is jammer voor hem dat de onderhandelingen zo lang hebben geduurd. Ik denk dat dat de reden is dat hij het nog iets moeilijker heeft", aldus de CEO.

PACHO & VINES
"De hele voorbereiding meemaken, zonder dat er direct druk bij kwam kijken, was voor hem beter geweest", voegt Jaecques er nog aan toe. Avila streek vlak voor de competitiestart neer op de Bosuil, waar hij intussen dus toch al ruim twee maanden vertoeft. Momenteel genieten onder andere Sam Vines en William Pacho echter de voorkeur op de linkspoot, die ook pakweg Ritchie De Laet voor zich moet dulden in de pikorde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Verwacht u dit seizoen nog veel van Avila?

Meest recent

Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

6
6
Kompany op ontploffen: Bayern drijft hem tot het kookpunt

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

21
21
Club Brugge in titelmodus: forse waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

55
55
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

35
35
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

261
261
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

94
94
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

102
102
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

40
40
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

86
86
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

304
304
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

374
374
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

227
227
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

254
254
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

278
278
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

530
530
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

108
108
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

166
166
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

227
227
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

125
125
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

68
68
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

95
95
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

179
179
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

57
57
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

83
83

Meer sportnieuws