Jaecques ontleedt Antwerpse 'miskoop'

358 stemmen
Jaecques ontleedt Antwerpse 'miskoop'

Onder meer met de komst van een resem Nederlanders drukte Marc Overmars meteen zijn stempel op het transferbeleid van Antwerp. Voorlopig blijkt het merendeel van die nieuwkomers ook een schot in de roos. Al vond toch nog niet iedereen zijn draai op de Bosuil.


Zo kwam Gaston Avila tot dusver nauwelijks in actie. Nochtans legde de Great Old maar liefst 4,5 miljoen op tafel om de 20-jarige Argentijn weg te plukken bij Boca Juniors. Waar voor haar geld kreeg het vooralsnog evenwel niet. Avila kwam nog niet verder dan twee korte invalbeurten, de afgelopen weken behoorde de polyvalente verdediger zelfs niet eens tot de wedstrijdkern van Mark van Bommel.

Toch maakt Sven Jaecques, ondanks de komst van Overmars nog steeds nauw betrokken bij de transfers, zich nog geen zorgen. In de podcast Sjotcast komt hij namelijk met een verklaring op de proppen voor Avila zijn valse start bij het stamnummer één. "Het is jammer voor hem dat de onderhandelingen zo lang hebben geduurd. Ik denk dat dat de reden is dat hij het nog iets moeilijker heeft", aldus de CEO.

PACHO & VINES
"De hele voorbereiding meemaken, zonder dat er direct druk bij kwam kijken, was voor hem beter geweest", voegt Jaecques er nog aan toe. Avila streek vlak voor de competitiestart neer op de Bosuil, waar hij intussen dus toch al ruim twee maanden vertoeft. Momenteel genieten onder andere Sam Vines en William Pacho echter de voorkeur op de linkspoot, die ook pakweg Ritchie De Laet voor zich moet dulden in de pikorde.

LEES OOK: Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Verwacht u dit seizoen nog veel van Avila?

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

9
9
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

60
60
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

13
13
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

99
99
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

346
346
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

316
316
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

124
124
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

74
74
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

360
360
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

187
187
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

128
128
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

317
317
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

532
532
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

291
291
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

947
947
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

450
450
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

346
346
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

317
317
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

90
90
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

641
641
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

101
101

Meer sportnieuws